• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Dnes buďte zvlášť opatrní, najmä v prípade, že niekam cestujete. V práci sa nebudete cítiť najlepšie, pretože vo vzduchu visí akési zvláštne napätie. Nenechajte sa tým ovplyvniť a radšej sa zamerajte na iné veci, ktoré máte radi. Dobrá nálada vám pomôže prežiť tento deň.

  Vzťahy

  Nenechajte sa manipulovať ani v mene lásky.

  Práca

  Pre prácu sú veľmi dôležité aj dobré kontakty. Myslite na to.

  Zdravie

  Ak ste chorí, tak musíte zvoľniť tempo.

  Peniaze

  Nezabudli ste nič zaplatiť? Pozor na úroky z omeškania.

  Tip na dnešný deň

  Lepšie sa sústreďte, lebo vám unikajú podstatné záležitosti okolo vášho života, ako pracovného, tak aj osobného. Najmúdrejšie by bolo, ak by ste si na niekoľko dní urobili absolútne voľno, vaša myseľ si potrebuje utriediť myšlienky.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 23.07 2024

  Vaši blízki, ktorí vás dobre poznajú, vedia, že ste niekoľko krokov vpredu, pred nami ostatnými. Je vhodné plánovať, ale vytýčte si len jeden hlavný cieľ. Mesiac je pre vás priaznivo postavený, ale pod jeho vplyvom sme niekedy rozptýlení, a tak situáciu v ktorej sme, hodnotíme plytko. Keďže je už Slnko v opozičnom Levovi, urobte si zodpovedne plán na ďalších pár týždňov, a to hlavne v oblasti partnerstva.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Vynucujete si lásku, kde nie je, nútite blízkych, aby mysleli podľa vás a keď nie, možno sa i povyhrážate ako to robia malé deti. Potrebujete vypnúť, v tom je celý vtip. Kto lásku vysiela, aj ju prijíma, na to nezabúdajte. Viac počúvajte kolegov či blízkych a bude lepšie.

  Peniaze - práca

  Vyhnite sa nákupu drahých vecí alebo podpisovaniu chaotických dohôd. Stali by ste sa obeťou podvodu. Zamyslite sa i nad duševnou rovnováhou, ktorá sa vám kolíše z vyčerpania. Nedajte si so sebou kývať. Na dovolenke vás možno bude chcieť „riadiť“ polovička.

  Zdravie

  Začiatkom týždňa budete skôr hyperaktívni, potom to poklesne. Kontrolujte, čo zjete, ráno nezabúdajte na raňajky. Počas každého dňa pite dostatok vody, ale bez cukru a bubliniek. Ak vám bude príliš teplo, schlaďte sa studenou vodou, zaplávajte si.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.