• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 29.05 2023 . Astrológ 1.

  Dajte konečne najavo, na koho strane stojíte, aj keď by to malo byť nepríjemné. Môžete mať dobrý vzťah aj naďalej, ale v práci nie je priestor, aby city ovplyvnili konečný výsledok. Svojim názorom posuniete tím zas o krok ďalej.

  Vzťahy

  Nová láska v sebe nesie príchuť dobrodružstva, užite si to.

  Práca

  Lepšie si všetko prerozdeľte.

  Zdravie

  Povinností sa na vás valí, ale stres škodí vášmu zdraviu.

  Peniaze

  Nemali by ste rúbať príliš vysoko.

  Tip na dnešný deň

  Všetko viete najlepšie, tak na to nezabúdajte, aj keby vás niekto iný presviedčal o opaku. Nepoškodzujte svoje meno klebetami len preto, aby ste si niečo dokázali, oplatí sa vám nechať riešiť veci s chladnou hlavou.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 29.05 2023

  Pokiaľ vás niekto nahneval, skúste mu to často nepripomínať. Sami najlepšie viete, kde vás omína najviac topánka. Ventilujte svoju výbušnosť v obľúbenom športe, alebo ho uzemnite pri práci na záhradke. Ak nemáte záhradku, skúste chodiť chvíľu naboso po zemi. Zem vám odoberie veľkú časť negatívnej energie. Naša modrá planéta ju vie transformovať na pozitívnu, za čo sme jej vďační.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Počas týchto dní môžete prežiť úžasné okamihy s milovanou osobou; stačí sa trochu odosobniť, zasnívať sa do tajomstiev skutočnej lásky, započúvať sa do súzvuku tónov srdca. K tomu prispeje aj MD detí.

  Peniaze - práca

  Ak chcete získať dôveru iných, začnite im dôverovať. Postavte sa za svoje ideály, vyviňte slušnú morálnu silu, aby ste presvedčili kolegov, že všetko myslíte vážne. Vyšvihnete sa. Dosiahnete úspech.

  Zdravie

  Ak neodhadnete svoje sily, môžete si spôsobiť menšie problémy s chrbticou či bolesti hlavy. Možno by ste sa mohli trochu pozohýbať či rozohriať vhodnými izometrickými cvikmi, prípadne pravidelnou hodinkou plávania.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.