• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Nový deň prinesie nový zážitok, novú nádej, novú lásku. Naozaj sa dnes máte na čo tešiť, tak si držte dobrú náladu už od rána. Všetko, čoho sa dnes chytíte a do čoho sa pustíte bude mať pozitívny koniec a zahreje vašu dušu. Dokonca aj peňazí asi bude o niečo viac.

  Vzťahy

  Tešte sa na všetko, čo vás teší.

  Práca

  To, že vám niekto nedôveruje, by vás malo len posunúť vpred.

  Zdravie

  Ak máte hlavu plný informácií, choďte si zabehať na čerstvý vzduch.

  Peniaze

  Snažte zvýšiť svoje prosperity.

  Tip na dnešný deň

  Naplánujte si, že všetky pracovné povinnosti splníte ešte doobeda, aby ste poobede mohli vyraziť čo najskôr za rodinou. Skúste vymyslieť nejaký pekný program, kde by ste si všetci oddýchli a spoločne prišli na iné myšlienky.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 17.08 2022

  Potrpíte si na citlivé slová, dáte okoliu najavo, že STE. Nie všetci to pochopia, ale vy si nenecháte hovoriť do toho, pre čo ste sa rozhodli. S radosťou budete oponovať, ani nie preto, lebo chcete, ale preto, aby si vás iní lepšie všimli. V napätých situáciách vás uvoľní dobrá hudba, ktorú máte radi a tiež hociktorá obľúbená tvorivá činnosť. Rozdávajte lásku, a ona sa k vám znásobená vráti.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Snažte sa s inými vychádzať normálne. Nenechajte sa ovplyvňovať sľubmi nespoľahlivých priateľov, radšej sa sústreďte na svoju partnerku či partnera, na deti, a spríjemňujte im každú možnú chvíľku, čím viac, tým lepšie.

  Peniaze - práca

  Vo všetkých aktivitách sa môžu vyskytnúť menšie nejasnosti, zapríčinené spoločenskými klamstvami, teda v duchu - aby všetko bolo dobre. Tým pádom až tak dobre nebude. Budete musieť improvizovať, špekulovať, skúšať.

  Zdravie

  Možno budete trochu leniví, ale napriek tomu všetko, čo sa vám bude zdať zaujímavé, dokážete urobiť. Tak si aj zaplávate, možno inokedy pôjdete na túru a nájdete si čas aj na tanec. Nezabudnite na príjem vody a dýchanie zhlboka.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.