• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Ak budete dostatočne trpezliví, tak sa dočkáte vytúženého úspechu ešte dnes. Všetko sa razom k lepšiemu otočí a deň sa vyjasní. V osobnom živote sa venujte svojej láske naplno a neváhajte sa pozhovárať aj o ďalšom závažnom kroku.

  Vzťahy

  Sú chvíle ako dnes, kedy sa musíte zamerať len sami na seba.

  Práca

  Nezaspite na vavrínoch, pridajte v pracovnom tempe.

  Zdravie

  Vyhnite sa skorému starnutiu správnou životosprávou.

  Peniaze

  S peniazmi patríte do strednej vrstvy a to nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť.

  Tip na dnešný deň

  Aj keď pracujete najradšej samostatne, nechajte si poradiť od niekoho skúsenejšieho, získate tým väčšiu istotu aj do budúcnosti. Postupne môžete dosiahnuť všetko, čo ste si plánovali, len treba byť o niečo viac trpezlivejším.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 18.10 2021

  Jupiter, planéta expanzie a šťastia je u vás a už ide priamo. Možno vám niekto z vašich dobrých známych ponúkne spôsob, ako vylepšiť svoju firmu či ponúkne pomoc pri hľadaní nového miesta. Treba si však pritom uvedomiť, čo chcete vlastne dosiahnuť vy sami a či sa vôbec chcete zapojiť do určitej skupiny ľudí. Často sa necháme ovplyvniť priateľmi už len preto, že ich nechceme sklamať.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Oceňte si okamihy, ktoré vám osud prinesie. Môžete viac popustiť uzdu svojej fantázii a zaspomínať si, hoci i na svoje školské roky. Skúste autosugesciu, a spoznáte, ako vie pomôcť.

  Peniaze - práca

  Pevné nervy si vyžiadajú úradné, či obchodné jednania, či iné dohody. Nestrácajte fakty a argumenty pod vplyvom zbytočných viet, aj keď vás to k zbytočnej slovnej výmene bude viesť.

  Zdravie

  Hrozno nielenže dobre chutí, ale posilňuje aj nervy, odháňa únavu a dodáva telu veľkú dávku energie vďaka hroznovému cukru. Ale aj zvyšuje koncentráciu a podporuje lepšie trávenie.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.