• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Pokojne dôverujte svojmu inštinktu aj naďalej, hoci sa vám niekto snaží nahovoriť opak, naozaj vás ešte nikdy nesklamal. Zmena k lepšiemu stojí len na vás a vašom úsilí, ako doma, tak aj v práci, nebojte sa teda vykročiť zas o krok ďalej.

  Vzťahy

  Vo vzťahu nemusíte nič riešiť, pokoj.

  Práca

  V práci vás to nebaví? Čas na zmenu.

  Zdravie

  Vyvarujte sa bylinkových nápojov, nerobia vám dobre na hrdlo.

  Peniaze

  Viacej dohliadajte na svoje financie.

  Tip na dnešný deň

  Začína príjemný stereotyp harmónie a šťastia, tak za tým nehľadajte žiadnu zradu, aj vám je jednoducho dopriate. Pokiaľ vás niekto v práci nahovára na flirt, tak radšej povedzte nie ešte skôr, ako si navzájom ublížite.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 23.07 2024

  Ak vás chytila melanchólia či na druhej strane zlosť, uvedomte si, že je možno čas vystúpiť na druhý breh. Rozmýšľate, či ste dobre urobili, že ste sa vydali na cestu. Obzrite sa na chvíľu dozadu, ale nerobte to dlho. Rozlúčka s minulosťou vyvoláva väčšinou smútok, ale potom si uvedomíte, že tá hora pred vami je preto tmavá, lebo je ešte ďaleko. Časom sa vyjasní do pekných farieb.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Máte niekoľko možností ako sa vysporiadať s nerozhodnými priateľmi; nebrať ich vážne, alebo to rozobrať a zistiť, že ide o bezvýchodiskový stav. To by vás možno aj vyčerpalo, cítili by ste sa bez energie. Možno bude vhodné držať sa bokom, kým sa sami neozvú.

  Peniaze - práca

  Zvýšte opatrnosť, i keď sa nič mimoriadne neudeje. Môže sa stať, že jednu prácu budete robiť aj dvakrát. Riaďte sa intuíciou a nedajte na "dobré" rady priateľských známych. Sami svojej robote rozumiete najlepšie. Na dovolenke si užívajte vodu i slnko.

  Zdravie

  Tenistky budú chvíľami prešľapovať na mieste, ale keď začnú hru, zabudnú na prešľapovanie a začnú pobehovať po kurte ako strely z jasného neba. Veľmi prospešné bude kondičné plávanie, najmä ak mávate problémy s chrbticou. Nezabudnite piť viac vody.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.