• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 01.06 2023 . Astrológ 1.

  Z pohľadu ostatných sa vám darí, máte skvelú prácu, finančné zázemie, rodinu, priateľov, no vo vašom vnútri sa odohráva boj a prepadáte depresiám. Nemajte strach, takéto chvíle občas pochytia každého, je to znamenie toho, že potrebujete ďalšiu zmenu.

  Vzťahy

  Veľmi dobre si premyslite, ako bude všetko ďalej.

  Práca

  Ak urobíte chybu a priznáte ju, nemáte sa prečo hanbiť.

  Zdravie

  Čo keby ste si dopriali viacej oddychu? Sami cítite, že je vám to treba.

  Peniaze

  Vo financiách sa vám darí, šetrite si každé euro.

  Tip na dnešný deň

  Ak chcete čeliť prekážkam sami, musíte vedieť naisto, že ste na to už dosť dozreli. Ľudia okolo sú ešte stále ochotní vám pomôcť, tak zbytočne nehazardujte, ak sa na to necítite. V práci si dajte na pozor na pretvárku.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 01.06 2023

  Aj pre vás bude dnešný deň možno tým, kedy sa viac zamyslíte nad životom. Je načase spomaliť a obzrieť sa späť. Vaše myšlienky možno zájdu až do minulosti. Trochu sa v nej povŕtajte, ale nie dlho. Čas neúprosne beží pre všetkých. Možno sa stretnete s dávnou láskou z detstva, alebo sa vám o nej bude snívať. Prehodnoťte si, čo vám to stretnutie či sen malo priniesť. Myslím si, že vám len nastavilo zrkadlo a ukázalo veci na ktorých máte popracovať.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Všade prídete v pravej chvíli. Nič vám nebude nezvládnuteľné, každému pomôžete, ak sa bude na niečo sťažovať. Avšak i vás zahrnú láskou a pozornosťou a nielen deti. Získate i nových priateľov - možno pomocou detí.

  Peniaze - práca

  Do stredy vám všetko pôjde ako po masle, no potom nastane zlom, možná je stagnácia a vyskytnú sa i nejaké brzdy v pracovných prepojeniach. Hore hlavu, ste zodpovední, všetko dobre dopadne a bude pokojný víkend.

  Zdravie

  Na dostihovej dráhe nevyniknete, v rámci futbalového tréningu budete skôr zavadzať ako prispievať k pozitívnemu vývoju mužstva. V posilňovniach budete posilňovať všetko okrem svalstva. Preto pite dostatok vody, smejte sa.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.