• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Využite všetku silu a energiu, ktorú ste načerpali posledné voľné dni a nebojte sa pustiť aj do riskantnejších záležitostí. Hlavne v pracovnej oblasti sú vám hviezdy naozaj naklonené a úspech zožnú všetky dlhodobejšie plány.

  Vzťahy

  Ak vás niekto sklamal, urobí to znova.

  Práca

  Vďaka svojej usilovnosti zažiarite.

  Zdravie

  Mali by ste robiť len toľko, koľko vládzete, bohužiaľ, nie ste v najlepšej forme.

  Peniaze

  Ak vám chýba úspech, zapracujte na ňom.

  Tip na dnešný deň

  V poslednej dobe akoby ste boli hlavou v oblakoch a celkom vám unikala realita. Mali by ste sa viacej nasmerovať na reálne dosiahnutie svojich cieľov, neustálym váhaním sa len brzdíte. Urobte si vo veciach, aj vo vzťahoch poriadok, aby ste neskôr neľutovali.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 17.08 2022

  Veľa záležitostí začnete pružnejšie riešiť, či pôjde o finančnú základňu alebo o citový život. Možno si budete pripadať trochu nepochopení, ale to iba preto, lebo nebudete správne načúvať, čo hovorí niekto blízky, alebo čo hovoria iní. Pracujte na svojom šťastí, nepodceňujte iných iba preto, lebo sú úprimní. Skúste sa vžiť do ich problému a zistíte, kde je pravda.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Poteší vás priazeň niektorých známych, objavíte zaujímavé spôsoby, ako lepšie vychádzať i s tými problematickými ľuďmi, a budete sa venovať svojim blízkym. Pripravíte im niekoľko príjemných prekvapení, zahrniete ich láskou.

  Peniaze - práca

  Niektorí porozmýšľajú o zásadných zmenách v zamestnaní, iní sa sústredia na povinnosti s plným nasadením, a tí na dovolenke zorganizujú všetko tak, aby boli všetci spokojní. Bude sa vám celkovo dariť, dosiahnete veľa dobrého.

  Zdravie

  Pozornosť si zaslúži váš imunitný systém, ale i tráviaci trakt. V prvom rade si dávajte vitamín D3, v prípade tráviaceho traktu jedzte menej a premyslene, úžite viac ďumbierového piva, samozrejme toho bez alkoholu. Pomôže vám.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.