• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Našťastie máte pred sebou celkom priaznivý deň, preto dnes urobte o niečo viac pre svoje sny ako inokedy. Ak máte naplánovanú nejakú spoločenskú udalosť, tak si poriadne premyslite, či je naozaj nutné tam ísť. Ponocovanie vás oberá o energiu.

  Vzťahy

  Nikdy nepodceňujte silu lásky, tá je vždy naj.

  Práca

  Pracujte naplno, ale určite nie do úmoru.

  Zdravie

  Prestaňte už ponocovať, dlhý spánok je základom zdravia.

  Peniaze

  Ak ste si už kúpili niečo drahé, nemajte výčitky.

  Tip na dnešný deň

  Viacej sa venujte svojim blízkym, aj známym. Ak by ste ich aj naďalej zanedbávali, tak by ste síce uspeli v pracovnom živote, ale v osobnom by ste navždy stratili istotu a dôveru. Nedovoľte, aby vás niekto považoval za bezcitného človeka.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 18.10 2021

  Luna je ešte doobeda v Rybách. Pôsobí na váš dom zdravia. Váhy, ktoré teraz majú u seba na návšteve samotné Slnko, sa dnes majú viac zamerať na to, čo cítia a čo im vraví ich telo. Pokiaľ sa vám chce dnes viacej oddychovať, doprajte si to. Unavený človek aj tak toho veľa nezvládne. Jesenné obdobie si žiada svoje. Urobte si preto svoje najnutnejšie povinnosti a relaxujte. Niektorí z vás vedia oddychovať pri bežných ľahkých prácach v domácnosti, ktoré očisťujú myseľ.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Nesnažte sa na nikom odreagovať, keď ste nervózni. Niet lepšieho spôsobu, ako prebudiť v človeku dobro, ako s ním zaobchádzať tak, akoby už dobrý bol. Príjemná spoločnosť je liekom.

  Peniaze - práca

  Nepríjemnosť sa vám môže prihodiť nielen na cestách. Mohli by ste prísť o úspory. Budete neopatrnejší a podvodníci výrečnejší. Nevyhľadávajte a nezveličujte chyby iných.

  Zdravie

  Starnutie je zaujímavý proces a nikto z nás pred ním nemôže utiecť. Pivovarské kvasnice regenerujú, majú vitamíny skupiny B. Pomáhajú pri chorobách pokožky (napr. akné), nechtov a korienkov vlasov.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.