• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 29.05 2023 . Astrológ 1.

  Pred sebou máte deň plný úspechov, nezabudnite preto z toho čo najviac vyťažiť. Pomáhať vám bude dobrá nálada a energia, ktorou priam sršíte a nakazíte aj okolie. Nič sa ale nevyrovná chvíľkam s vašou láskou a tak by ste si mali dopriať pekný večer plný pohody a vášne.

  Vzťahy

  S láskou si celkom dobre rozumiete, nekazte to zlou náladou.

  Práca

  Ak to potrebujete, požiadajte o pomoc.

  Zdravie

  Nedajte si pokaziť dobré zdravie hlúpymi hádkami.

  Peniaze

  Rizikové obchody nie sú nič pre vás.

  Tip na dnešný deň

  Bude to zaujímavý deň, v práci sa vyhnete problémom aj bez vlastného pričinenia, pomôže vám kolega. V osobnom živote vás čaká prekvapenie, ktoré prijmite s radosťou a v rodine síce hrozí konflikt, no ak zachováte pokoj, búrka prehrmí bez následkov.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 29.05 2023

  Kritické skúšky, a teda aj hádzanie polien pod vaše nohy, možno pociťujú mnohí z vás. Uvedomte si však, že za skoro všetky nepríjemnosti si môžeme sami. Skúste sa naladiť a pouvažovať, ako by ste zmiernili opozície, ktoré číhajú od Blížencov. Prichádza do úvahy aj fakt, že buď ste si časovo nesprávne naplánovali vašu činnosť, alebo to máte začať robiť inak. Uvoľnite si váš hnev pobytom v prírode.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Euforickú náladu vložíte zvlášť do svojho osobného života a ak inde nie, tu isto dosiahnete naplnenie. Môžete sa tešiť rodinnej pohode, príjemným návštevám, skvelým podujatiam napríklad v rámci MD detí.

  Peniaze - práca

  Nesprávajte sa iba podľa svojich subjektívnych stanovísk. Mali by ste zrevidovať postoje, ak chcete dosiahnuť správny postup alebo dohodu s opozíciou. Bude to však veľká drina. Víkend príde ako vykúpenie.

  Zdravie

  Budete vo vynikajúcej kondícii, dosiahnete rovnováhu nielen vo svojom tele, ale prenesiete ju i do svojho okolia. S dobrou náladou sa zbavíte i najmenšej nepríjemnosti. Nezabudnite na šaláty a ovocie.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.