• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Pri prekonávaní prekážok by ste mali čerpať zo svojej sily a odvahy, nebojte sa prijať aj nové príležitosti, ste pripravení na úspech, stačí sa odhodlať. Vyhnite sa nepríjemným konfrontáciám s nadriadenými, dnes by to naozaj nedopadlo dobre.

  Vzťahy

  Vaša láska sa vyvíja dobre, dodáva vám sebavedomie, aj pokoj.

  Práca

  Pracovné povinnosti vás dnes budú baviť.

  Zdravie

  Predsavzatia o zdraví majú význam iba ak ich budete plniť.

  Peniaze

  Neskúšajte žiadne riskantné investície, dnes je dobrý deň.

  Tip na dnešný deň

  Zmena v práci je dobrá, nebojte sa jej. Prinesie vám nové možnosti, obzory aj príležitosti. Konečne využijete všetky svoje skúsenosti a budete mať taký pocit naplnenia, po ktorom ste už dlho túžili. Večer to všetko oslávte doma s polovičkou, drží vám palce.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 18.10 2021

  Mesiac je do obeda ešte s vami „na kvadrát“. Pozor na náladovosť a nervozitu. Postupne sa dostanete do normálu, teda aspoň podľa hviezd. Planéty Merkúr a váš patrón Jupiter, dnes začínajú priamu dráhu. Pokiaľ ste si doteraz riešili staré záležitosti, dokonca ste pre nich nemohli spať, malo by nastať zlepšenie. Večer sa skúste zabaviť jedným zo svojich koníčkov.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Zažijete dosť radosti, ale aj frustrácií. Doma nastanú trochu extrémne situácie, ale taktom, ochotou a milotou sa dá všetko pokojne prekonať. Ešte stále máte šancu ísť vyššie, ale byť citlivejší.

  Peniaze - práca

  Dostanete sa do sporu s mužom, a aj s vlastnou odvahou. Pred tým než prijmete rozhodnutie týkajúce sa financií, zájdite za skúsenými priateľmi. Neuspokojujte sa s polovičnými informáciami.

  Zdravie

  Koenzým Q10 sa nachádza v každej bunke ľudského tela. Je súčasťou potravy a svoje uplatnenie našiel aj v kozmetike. Kúpite ho aj v lekárni. Zvyšuje imunitu a vitalitu, odstraňuje únavu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.