• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Práce máte nad hlavu a chcú vám pridať ďalšie povinnosti, na ktoré stačia aj iní? Nebojte sa povedať nie. Hviezdy sú vám priaznivo naklonené a tak by si už kompetentní mohli vypočuť všetko, čo im chcete povedať. Ak zožnete úspech, tak sa tešte, no nezabúdajte, že nič netrvá večne.

  Vzťahy

  Nesnažte sa vyvíjať nátlak, to by nedopadlo dobre.

  Práca

  Neodopierajte pomoc nikomu, kto ju potrebuje.

  Zdravie

  Stav mysle napomáha dobrému zdraviu, myslite pozitívne a bude dobre.

  Peniaze

  Naozaj môžete mať všetko, ale nepreháňajte to v snoch.

  Tip na dnešný deň

  Pamätajte - k nadriadeným vždy len s úctou, nech by vás akokoľvek vytáčali. Argumentujte len zlatou strednou cestou a niektoré poznatky si nechajte pre seba, ešte na ne nedozrel čas.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 17.08 2022

  Vyzerá to tak, že si všetko budete užívať plnými priehrštiami. Každý sa bude snažiť pochopiť a pomôcť vám. Možno trochu skĺznete do roviny malého manipulátora či manipulátorky, ale budete sa držať vo svojich medziach. Nikoho nerozčúlite ani nezneistíte. Mohli by ste urobiť veľa dobrého, potešiť svoju rodinu, prekvapiť svoju partnerku či partnera niečím neobvyklým.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Nenechajte sa zaslepiť účinkami svitu Luny, mohli by ste uveriť podvodníkovi či podvodníčke a tieto typy by mohli zraniť vaše city. Spoliehajte sa na svoje stále zázemie, veď tu už všetko poznáte a viete, čo môžete očakávať.

  Peniaze - práca

  Podarí sa vám zarobiť si či dobrou radou alebo zaujímavou brigádou. Kto nie je lenivý a komu to myslí, vždy objaví nejakú dobrú možnosť. Ak ste na dovolenke, premyslite si, na čo miniete peniaze, začo a koľko zaplatíte.

  Zdravie

  Ak pocítite malátnosť alebo neistotu, bude vám chýbať voda. Ak sa ocitnete pod ostrým slnkom, najlepšie bude dať si na zátylok pár kociek ľadu. Jedzte veľa ovocia a čerstvej zeleniny, pohybujte sa, ale s ničím nepreháňajte.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.