• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Budete musieť musieť zabrať a zapracovať na plnom sústredení, dnes by vás každá chyba mohla vyjsť draho. Nemusíte sa stresovať dopredu, ak prekonáte svoju nechuť, tak sa vám podarí všetko zvládnuť na čas a s poriadnou dávkou elegancie.

  Vzťahy

  Nezabúdajte na to, že v živote sa najviac cení láska. Strážte si ju.

  Práca

  Situácia nemusí vyzerať ako kritická, ale dajte si aj tak pozor.

  Zdravie

  Vyrazte do hôr, potrebujete liečivý vysoko horský vzduch.

  Peniaze

  Láska k peniazom je vždy záhubou.

  Tip na dnešný deň

  Neubránite sa tvrdým slovám niektorých kolegov, ale nenechajte sa nimi rozladiť, zrejme len skúšajú, koľko vydržíte. Naplánujte si radšej pekný večer a aj najbližšie dni plné oddychu a relaxu.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 23.07 2024

  Pochybovanie či všetko zvládneme, čo sme si predsavzali, prebleskne každému občas mysľou. O vás však nepochybujem, lebo máte vo všetkom svoj rozum. Merkúr, posol bohov, vám teraz pomáha, lebo je v Levovi. Tam, kde druhí melú z posledného, vy chytáte druhý dych. Ak máte chuť, pomôžte kamarátom s nákupom vecí do domácnosti. Malá poznámka: nevnucujte sa, ak nebudú nadšení, že im chcete pomôcť.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  S každým vyjdete dobre. Budete vedieť, ako si iných ovinúť okolo prsta a ak narazíte na odpor, oponenti budú musieť ustúpiť pred vašim sugestívnym pohľadom. Budete tým, od koho záleží veľa. Myslite však na svojich blízkych. Ak nemáte voľno, venujte im aspoň víkend.

  Peniaze - práca

  Do ničoho sa nenúťte, lebo si urobíte zo života peklo. Ak máte pred sebou niečo dôležité, najprv sa uveďte do rovnováhy až potom sa venujte takejto práci alebo rozhovoru. Lepšie však bude, ak si oddýchnete. Áno, vhodná by bola dovolenka.

  Zdravie

  Nepreháňajte s náročnými aktivitami, lebo si riadne uškodíte. Pravidelné plávanie či ranná desaťminútovka urobia veľa. Nezabudnite na pohár vody s medom a citrónovou šťavou, tak každé ráno naštartujete tráviaci trakt. V teple sa často umývajte chladnou vodou.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.