• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Po celý deň vás bude sprevádzať pokoj a harmóniu, čo sa vám podarí preniesť aj na vaše okolie. Pri plnení pracovných úloh si dajte záležať na každom detaile a nebojte sa dôverovať si viac, než doteraz.

  Vzťahy

  Svoje potreby by ste mali povedať nahlas, nie poza chrbát.

  Práca

  Máte dostatok skúseností, využite ich vo svoj prospech.

  Zdravie

  Nerobte to, čo iným zakazujete v duchu zdravého životného štýlu.

  Peniaze

  Cítite sa spokojne, lebo nemáte dlhy. Tak je to správne.

  Tip na dnešný deň

  Ak si chcete v tento deň udržať dobrú náladu, tak neváhajte dokončiť všetko čo sa dá, ešte doobeda. Ideálne podmienky nemá v živote nikto a naozaj by ste sa už konečne mohli naučiť improvizovať.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 23.07 2024

  Dajte si ráno pozor na slová, ktoré z vás idú. Práve tie, by mali byť premyslené. Nepodľahnite tiež nutkaniu klamať. Priznajme si, každého to občas prepadne, zľahčiť si život čo len malinkým klamstvom. Na druhej strane, ak sa uchýlite v nepríjemnej situácii k mantrám či modlitbe, má to veľkú silu. Ak budú vaše slová či myšlienky naozaj úprimné, budú iste vyslyšané. Inšpiráciu nájdete aj na našom webe, len si treba poklikať.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Určite sa zamyslíte, čo ste komu urobili, ak sa na vás nepekne pozerajú. Zbytočne sa neobviňujte. Zachovajte rozvahu a chladnú hlavu, všetko sa postupne utrasie. V citovej oblasti venujte viac pozornosti partnerovi či partnerke, menej sa starajte, čo si myslia iní.

  Peniaze - práca

  Ak pracujete, práca vám pôjde od ruky, budete mať skvelú náladu a správne oduševnenie. Všetkého sa zhostíte dobre, no mali by ste si uvedomiť, že nielen prácou je človek živý. Treba vedieť aj oddychovať. A ak nie ste na dovolenke, myslite na ňu.

  Zdravie

  Dokonca tí, ktorí sa realizujú v zámorí alebo za "veľkou mlákou" budú viac popíjať chladené nápoje ako hrať riadny tenis. Vhodné budú i letné tábory a sústredenia spojené s plávaním, jedzte viac čerstvého ovocia a zeleniny, pite dostatok vody.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.