• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Tento deň môžete začať s dobrou náladou, pretože vás čakajú samé pekné chvíle. Využite všetky možnosti ako v práci, tak i doma a dokonca aj v spoločenskom živote. Ste predurčení, aby sa vám v tomto období podarilo všetko, na čo siahnete.

  Vzťahy

  Voľte tie správne slová, ak chcete vyjadriť túžby.

  Práca

  Aby ste podali vynikajúce výkony, stavte na sebaistotu.

  Zdravie

  Uprednostnite čerstvú stravu pred upravenou, prospeje vám to.

  Peniaze

  Ste pripravení na väčšie výdavky, tak pokoj.

  Tip na dnešný deň

  Lepšie zorganizovať by ste si nemali len prácu, ale aj vzťahy. Lepšie tak poznáte ľudí, ktorí sú k vám naozaj úprimní, od tých, čo sa len falošne usmievajú, lebo z vás majú prospech. Buďte trpezliví voči svojim blízkym, milujú vás, len majú tiež svoje chyby.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 17.08 2022

  Vaše city vám dnes dajú zabrať. Budete príliš intenzívne vyžadovať od okolia prejavy lásky a priateľstva, čím môže dôjsť aj k hádke. Venuša v kvadratúre na Urán vás pritlačí i k tomu, že si začnete o sebe myslieť akí ste nedokonalí, ba možno si ani nič nezaslúžite. Začnite radšej na niečom pracovať, aby ste si vytvorili potrebný odstup, a zistíte, že potom tá láska príde aj sama.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Pripravte sa na pekné chvíle s milovanou osobou. Kvôli pozitívnemu naladeniu dobre vyjdete i s kolegami, ak pracujete, a tiež s menej príjemnými ľuďmi. Najmä ženy budú mať šancu stretnúť sympatického priateľa.

  Peniaze - práca

  Myslite nielen na svoje povinnosti, ale aj na svoje záľuby, tvorivé aktivity, ktoré vás tešia a napĺňajú. Začnite sa trochu intenzívnejšie venovať aj kresleniu mandál alebo písaniu príbehov prípadne niečo zaujímavé zostrojte.

  Zdravie

  Budete sa cítiť v miernom napätí, najmä koncom týždňa, preto relaxujte, dýchajte zhlboka a do aróma lampy pridajte niekoľko kvapiek levandule, tá vás uvoľní. Dbajte o to, aby ste nemíňali svoju energiu na zbytočnosti.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.