• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Dnes by ste sa určite nemali s nikým hádať, nemáte najlepší deň na slovné prestrelky a určite by ste nenašli tie správne argumenty. Najlepšie sa budete cítiť v spoločnosti svojich milovaných, vaše vzťahy sa našťastie vyvíjajú dobre.

  Vzťahy

  Ak vám niekto chýba, dvihnite telefón a zavolajte.

  Práca

  Všetky si povinnosti plňte poctivo.

  Zdravie

  Posilnite svoj nervový systém, napríklad aj vitamínom B.

  Peniaze

  Nebojte sa ničoho, máte prehľad o peniazoch.

  Tip na dnešný deň

  Neseďte doma, keď už ste zvládli všetku prácu a dali ste si námahu skončiť skôr. Vyberte sa na prechádzku, alebo niekam do spoločnosti, vymyslite si program, ktorý vás vždy zaručene poteší.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 18.10 2021

  Neuzatvárajte sa do seba, bola by to škoda. Ľudia, ktorí majú podobné názory ako vy, budú prahnúť po vašej spoločnosti. Ste väčšinou srdeční a otvorení ľudia, so svojou charizmou. Pokiaľ máte chvíľu voľna, nezabudnite na štúdium niečoho nového. Možno vás zaujme astrológia alebo cudzí jazyk. Ak sa vyberiete na kurz, získate tam mnohých priateľov a rozšírite si obzory. Pokiaľ máte už svoj vek vedzte, že kto sa zaoberá stále niečím novým, zostarne pomalšie.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Vyzerá to, že budete doplácať na neprajné okolie. Duševná rovnováha je vzácna a nadovšetko! Vydarí sa, ak neprehliadnete detaily. Na svojich pleciach unesiete veľa, ale citovo vás to veľmi zaťaží.

  Peniaze - práca

  Nahromadila sa vám práca, asi ju budete musieť urobiť cez voľno. V strede týždňa vybavíte však aj úradné veci, ktoré doteraz nešli. Zabudnite na pocity a pracujte rozumom.

  Zdravie

  Ľanové semienka prinášajú úľavu pri zápche, najmä ak sa na noc namočia do vody. Zlepšujú imunitu, majú priaznivé účinky pri menopauze. Sú zdrojom železa, vápnika a draslíka.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.