• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 01.06 2023 . Astrológ 1.

  Nešetrite úsmevom a milým slovom ani u neprajníkov, oni sa v skutočnosti len obávajú budúcnosti, no keď uvidia, že nie ste hrozbou, budú ochotní podať aj pomocnú ruku. Zachovajte pokoj aj v napätej situcáii, ako doma, tak i v práci sa to vyplatí viac, ako boj a krik.

  Vzťahy

  Máte jasno, čo je pre vás najdôležitejšie?

  Práca

  Mali by ste pracovať tak, aby ste na seba mohli byť pyšní.

  Zdravie

  Starajte sa viac o svoju vnútornú očistu, sauna a dobrá masáž vám len prospeje.

  Peniaze

  Riskovať by ste dnes naozaj nemali.

  Tip na dnešný deň

  So svojím životom v tomto období viete celkom dobre naložiť, ale nemali by ste svoje zaručené rady podávať ďalej. Na trápenie priateľky či priateľa neexistuje rovnaký recept, preto buďte oporou, ale na konkrétne otázky neodpovedajte štýlom - takto sa to podarí.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 01.06 2023

  Vodné znamenia sú vnímavé a citlivé. Mesiac vošiel hneď po polnoci k vám, čo je pre vás výhodné, ak sa chcete zaoberať aj samým sebou. Treba však dať pozor, aby ste neboli veľmi subjektívni. Možno vám dobre padne venovať sa umeniu a tvorbe niečoho z čoho budete mať radosť. Venuša je pre vás v priaznivom postavení, malo by sa vám dariť v nakupovaní šatstva i umeleckých predmetov. Zájdite si na dobrú večeru alebo uvarte niečo výnimočné.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Prísnosť a neopodstatnená túžba po dokonalom vzťahu môže byť nebezpečenstvom, že sa ich puto zmení na niečo obmedzené až neprijateľné. Držte sa svojich ilúzií. Počas MD detí stretnete milých ľudí.

  Peniaze - práca

  Pokračujte vo svojich pracovných zámeroch tak, ako uznáte za vhodné. Nič nie je lepšie ako tvrdohlavosť na pravom mieste. Sústreďte pozornosť na slabé miesta a odstráňte ich. Máte všetky predpoklady na dosiahnutie skvelých výsledkov.

  Zdravie

  Nebude sa vám chcieť cvičiť joga, nuž sa vrhnete na bojové umenia. Niektorí začnú bojovať rovno v kancelárii, iní vyvolajú boj zblízka na verejnom priestranstve. Tu bude aj obecenstvo, humor a zdravá relaxácia.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.