• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Skúste staviť na lepšiu organizáciu, najmä v medziľudských vzťahoch. Ak pomôžete niekomu vy, pomôže zas on na oplátku vám. Takisto nezabúdajte, že s úsmevom a milým slovom ide všetko ľahšie. Platí to aj v obchodnej sfére.

  Vzťahy

  Odpustiť môžete, ale nie donekonečna.

  Práca

  Dnes sa neudeje nič, čo by ste potrebovali riešiť.

  Zdravie

  Ak viac nestíhate, tak jednoducho vypnite. Silu treba aj zbierať.

  Peniaze

  Požiadajte o zvýšenie platu, ak máte pocit, že si to zaslúžite.

  Tip na dnešný deň

  Asi vás začína premáhať únava, niet sa čo čudovať, máte toho dosť za sebou. Skúste si poliečiť dušu, obklopte sa len pozitívnymi ľuďmi, najlepšie vašimi milovanými. Porozmýšľajte aj o radikálnej životnej zmene, sami cítite, že takto to už ďalej nejde.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 17.08 2022

  Budete si užívať pocit zdravej sebadôvery a vnútornej istoty. Budete obzvlášť blízko k svojim vytesneným vlastnostiam a hlbším vrstvám svojej povahy. Využite túto intenzitu a dajte otvorene najavo, čo naozaj cítite. Vyčistite atmosféru okolo seba, lebo ak je "dusno" potom nemôžete očakávať ani priateľské reakcie a už vôbec nie láskyplné prejavy.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Tranzit Uránu VII. domom miluje originálny partnerský vzťah bez obmedzujúcich záväzkov, a preto môže byť toto obdobie pre niektoré vzťahy nesmierne ťažké, najmä ak pôjde o zvládnutie vzájomného napätia. S láskou to dokážete.

  Peniaze - práca

  Dariť sa bude všetkým druhom aktivít, najmä však tým tvorivým. Tvorivosť sa totiž môže prejaviť všade a vo všetkom. Stačí, ak sa poriadne sústredíte. Na dovolenke si strážte peňaženku, aby ste neminuli viac, ako si môžete dovoliť.

  Zdravie

  Saturn vo Vodnárovi sa prejaví precitlivenosťou, túžbou po láske, porozumení a pochopení. Tí, ktorí toto nemajú, začnú hľadať; otázne bude, čo presne nájdu? Dýchajte zhlboka, udržujte si vnútornú rovnováhu, pracujte na sebavedomí.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.