• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 29.05 2023 . Astrológ 1.

  Na jednej strane to bude pekný deň v práci, na druhej vás napokon sklame niekto z vášho blízkeho okolia. Snažte sa nevynášať súdy ešte skôr, než vychladnete, niektoré slová už totiž nevezmete späť. Večer nezabudnite už len poriadne oddychovať.

  Vzťahy

  Ak sa necháte pohlcovať minulosťou, tak vzťah pochovávate.

  Práca

  Povinnostiam sa radšej nevyhýbajte.

  Zdravie

  Večer si už iba sadnite, relaxujte a načerpajte novú energiu.

  Peniaze

  Nebojte sa a pokojne zariskujte.

  Tip na dnešný deň

  Na pracovnej pôde sa vyhnite kolegom, ktorí na vás nemajú dobrý vplyv, a ktorí vás rozptyľujú pri práci. V tomto období si predsa chcete upevniť svoju pozíciu tak, aby nadriadení nepochybovali o tom, že si zaslúžite svoje miesto.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 29.05 2023

  Do piatej poobedia môžete pociťovať napätý vplyv Luny v Panne, s ktorým tvoríte opozičný uhol v zverokruhu. Nevešajte však hlavu! Využite tento čas na tvorivú prácu, alebo sa vrhnite do plánovania nových vecí. Ak vám partner bude chcieť ukázať nový nábytok, skúste ho pochváliť a oceniť jeho snahu! Ak plánujete niečo nové v byte, nezabúdajte na filozofiu vedy o bývaní feng šuej.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Vaše slabosti sa prejavia v partnerskom vzťahu. Ak sa budete chcieť dostať ďalej, budete musieť vyložiť karty na stôl. Čestná cesta býva v živote tou najlepšou i najvhodnejšou. Nezabudnite osláviť svoje deti i svoje vnútorné dieťa.

  Peniaze - práca

  Dosiahnete svoje ciele, ak budete úprimní a nenecháte sa zneistieť svojimi protivníkmi. Uvedomte si, že máte v sebe veľkú hnaciu silu, ktorou povediete aj iných. Budete so sebou spokojní.

  Zdravie

  Napriek možným problémom sa budete cítiť pomerne dobre. Ak profesionálne plávate, vaša výkonnosť bude výnimočná. V každom prípade budete plní energie, v dobrej kondícii so šťastenou za chrbtom.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.