• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Prežívate obdobie, kedy ste vyrovnaní a máte nadhľad aj nad problémami ostatných. Nebojte sa povedať svoj názor či radu, len zvoľte citlivú formu. Doma sa viac venujte blízkym, potrebujú opäť pocítiť istotu, ktorú im dávate. Či už chcete alebo nie, ste ich pilierom.

  Vzťahy

  Nedajte sa zaslepiť peknými rečami, dôležitejšie sú skutky a city.

  Práca

  Aj jednáte s partnermi, dbajte na dôležité poznámky.

  Zdravie

  Možno by ste na čas mali vyskúšať nízkotučné potraviny.

  Peniaze

  Vyvarujte sa riskantných situácií.

  Tip na dnešný deň

  Stále neviete, čo podniknúť, akosi vás nič nevie uspokojiť. Nemali by ste zabúdať, že nie je dôležité, čo robíte, ale s kým ste. Vašim blízkym už chýbate a vaša polovička sa cíti čoraz viac nedocenená. Najvyšší čas napraviť naštrbené vzťahy.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 23.07 2024

  Sú veci, ktoré si máme chrániť. Sme to my sami, náš duchovný svet. Vo sne ideme do iných svetov. Ráno si pamätáme len to, čo máme vedieť, ale aj to skoro zabudneme. Preto majte pri posteli blok s ceruzkou a zapíšte si svoje dojmy ešte po ležiačky, hoci aj za tmy. Ráno to rozlúštite, nebojte sa. Postupne sa vám z toho naskladá príbeh či pomoc zhora len pre vás. Nenechajte sa znechutiť, ak vám niekto povie, že je to hlúposť.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Priatelia vás ocenia pre vašu obetavosť a súcit. Láska nič nemusí, láska smie všetko, povedal ktosi a vy si to počas týchto dní plnými dúškami vychutnáte, lebo nielen že si lásku zaslúžite, vy si aj viete vybrať. Iným ľuďom poradíte, pomôžete, ak požiadajú o pomoc.

  Peniaze - práca

  Rozličné činnosti budete vykonávať bez hlbšieho zaujatia. S rozvahou reagujte na nemilé prekvapenia, ktoré vám môžu pripraviť aj tí najbližší. Nič vážne si neplánujte, radšej leňošte. Niekedy je účelnejšie upratať stôl, vyčistiť notebook, uvariť iným kávu.

  Zdravie

  Buďte opatrní, zdraviu venujte maximálnu pozornosť, rešpektujte všetky telesné či intuitívne signály. Nie, žeby ste boli bez energie, skôr sa prehnane vložíte do športových aktivít a zbytočne sa vyčerpáte. Všetko robte s mierou. Pite však viac vody ako obyčajne.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.