• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Nezabúdajte, že rovnakú podporu, akú dostávate od vašej rodiny a lásky, by ste mali vrátiť aj späť. Je dôležité, aby boli všetky vaše vzťahy v zdravej rovnováhe. V zamestnaní dnes zažijete plodný deň, pretože vás prepadne veľké množstvo nových nápadov a vízií do budúcnosti.

  Vzťahy

  Ak si nedáte pozor na jazyk, ublížite sebe aj druhým.

  Práca

  Zajtra už bude zas o niečo lepšie.

  Zdravie

  Neprepínajte svoje fyzické sily, mohli by ste ublížiť chrbtici.

  Peniaze

  Ak sa rozhodnete pre investíciu, všetko si poriadne preverte.

  Tip na dnešný deň

  Dnešný deň ubehne tak rýchlo, že si to možno ani nevšimnete. Pokiaľ budete mať ešte mnoho práce aj pri odchode domov, nechajte ju tak, zajtra je tiež deň a všetko vám pôjde o kúsok lepšie. Načerpajte nové sily večer s láskou, bude to stáť za to.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 18.10 2021

  Patrón Neptún je dlhodobo u vás. Pomáha vám odhaľovať ilúzie, ktorým ste v minulosti podľahli. Nejaká záležitosť, alebo osoba vám otvoria oči. Ak človek premôže svoje ego, prijme pokojne kritiku aj od nepriateľa. Vytvoria sa tým podmienky na uskutočnenie vecí, ktoré išli inokedy ťažšie. Problém však môže nastať, vám okolie nedá dostatok voľnosti. Vtedy si dajte otázku, či aj vy niekoho hoci nevedomky nebrzdíte v jeho činnostiach.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Ak do vzťahu vynakladáte finančné prostriedky, ktoré by mohli byť v prípade rozchodu príčinou rozporu ”čo je moje, a čo tvoje”, najlepšie je zachytiť písomne, kto, čo, za čo, a koľko.

  Peniaze - práca

  Týždeň je tvorivý a pozitívny. Dodá chuť do práce a rozšíri vašu kreativitu. Bude to dobré obdobie plné zmien v pracovnej oblasti, ale ponúknu sa vám aj nové životné situácie.

  Zdravie

  Strava bohatá na horčík zabraňuje obezite a vysokému krvnému tlaku. Z tejto minerálnej látky budete mať ”pevnejšie“ nervy, lepšie duševné, i telesné výkony, a budete sústredenejší.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.