• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 29.05 2023 . Astrológ 1.

  Ak budete uvažovať rýchlo a správne, dosiahnete požadovaný zisk. Nadriadení z vás budú nadšení a neprajníci dostanú na frak. Poobede sa určite choďte niekam vyventilovať, napätie nesmiete držať v sebe, inak neviete uvažovať racionálne.

  Vzťahy

  Nepríjemné výčitky dnes hoďte za hlavu.

  Práca

  Informácie majú svoj význam, mali by ste ich poznať za každých okolností.

  Zdravie

  Naozaj sa musíte začať viac šetriť, číha na vás choroba.

  Peniaze

  Ak niečo potrebujete, kúpte si to lacnejšie - napríklad online.

  Tip na dnešný deň

  Zaujímajte sa viac o veci, aj o ľudí vo svojom okolí. Ušli vám dôležité fakty, čo ešte môžete trpko oľutovať. A až vám niekto vyfúkne vašu príležitosť priamo pred očami, ani tak sa nevzdávajte, radšej nech vás to vyburcuje k lepšiemu výkonu.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 29.05 2023

  Zamyslite sa nad tým, čo chcete ešte stihnúť tých pár týždňov pred svojimi narodeninami. Jedná sa hlavne o Rakov, narodených v prvej dekáde znamenia. Ostatní však buďte aj naďalej pozorní v oblasti vzťahov, ale i v bežnej komunikácii s ľuďmi. Jednajte s rozhľadom a vyvarujte sa prílišnej citlivosti vo vašom vystupovaní. Venuša vám praje, lebo je vo vašom znamení, ale vyvarujte sa flirtovaniu. Neskôr by ste prišli na to, že to bol chybný krok.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Svojou taktnosťou si nenarobíte nepriateľov, ani nikoho ničím nepopudíte. Doma nájdete príjemné ovzdušie, dobrú náladu, priamo bezstresový azyl, ktorý by ste mohli oceniť. Osamelým tiež Jupiter praje, možno známosť cez víkend.

  Peniaze - práca

  Ak to v pracovne pôjde veľmi pomaly, zamyslite sa nad spestrením svojho života: mohli by ste si ísť posedieť s dobrou partiou či navštíviť známych. Cez víkend by vám dobre padla aj chutná večera v peknom prostredí.

  Zdravie

  Chvíľami pocítite únavu, možno stratíte nervy pri riešení nejakého nepríjemného problému. Ničoho sa neľakajte, namaľujte si nejaký abstraktný obrázok a potom si uvedomte, v akých "farbách" myslíte.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.