• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Ak sa budete dohadovať o maličkostiach, tak si len zbytočne otrávite náladu. Nemusíte mať zakaždým posledné slovo, naučte sa počúvať aj druhú stranu a prispôsobiť sa danej situácii. Získate tak priazeň okolia na svoju stranu a komunikácia sa o poznanie zlepší.

  Vzťahy

  Riskantné dobrodružstvá už nie sú pre vás.

  Práca

  Nestrácajte drahocenný čas vysvetľovaním, ukážte to.

  Zdravie

  Ak ste ešte neskúsili saunu, mali by ste, vaše telo si ju žiada.

  Peniaze

  Nepozerajte len na peniaze, až vám to neublíži.

  Tip na dnešný deň

  Nepodliehajte strachu z neistej budúcnosti, nie je na mieste. Všetko sa bude zlepšovať len pomaly, podľa toho ako naložíte s príležitosťami. Uspokojenie nájdete v rodine a v láske, našťastie stoja po vašom boku ľudia, ktorým na vás skutočne záleží.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 17.08 2022

  Budete túžiť po romantike, ak ste slobodní, požiadate priateľku či priateľa, aby ste išli na zaujímavé miesto, vhodné na romantickú večeru vo dvojici, pri svetle sviečok a tichom sprievode jemného klavíra. Zadaní si niečo podobné vymyslia doma. Uvedomíte si, že k pocitu tichého šťastia nie sú potrebné veľké peniaze ani honosné paláce. Stačí pohoda, skvelá atmosféra a láska.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Zamerajte sa radšej na lásku a city ako na prácu. Vo vašom živote sa môže vyskytnúť nový objav alebo obrodenie dohasínajúceho vzťahu. Príde večer, počas ktorého prežijete mnoho vzrušujúcich chvíľ a napínavých narážok.

  Peniaze - práca

  Svoje povinnosti ťahajte dopredu diplomaticky. Prekážky obchádzajte s úsmevom a šarmom. Nikoho neponižujte, ani sa netvárte, že očividné zlomyseľnosti nevidíte. Nezdá sa, že by ste sa chceli vzdať vedúcej úlohy.

  Zdravie

  Sťažovať na zdravie sa síce nebudete, ale ženy môžu pocítiť bolesti hlavy, najmä ak nedokážu vypnúť z namáhavej práce. Muži by sa mali vyvarovať stresov, nemali by byť zaťažení na svoju osobu ani prehnane malicherní.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.