• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Ste o niečo viac precitlivení než inokedy, nenechajte, aby vám toto rozpoloženie naštrbilo vzťahy. Ak má niekto iný názor, vypočujte ho a potom zvážte všetky okolnosti. Osobné konflikty v práci neriešte, mohlo by to ohroziť vaše postavenie.

  Vzťahy

  Ak si nechcete narobiť problémy, neflirtujte.

  Práca

  Urobili ste kus dobrej práce, len – čo teraz? Viete?

  Zdravie

  Doprajte si pravidelnú masáž, ak nie u odborníka, tak aspoň aj malú doma.

  Peniaze

  Financie sú v normále, neobávajte sa ničoho.

  Tip na dnešný deň

  Súkromný život prinesie rozhodujúcu chvíľu pre ďalší vývoj všetkých vašich vzťahov. nekonajte unáhlene a zoberte si k srdcu všetko, čo vám našepkáva inštinkt. V zamestnaní nemáte nijaké výrazné problémy, len si nezabudnite splniť všetky úlohy, kým pôjdete domov.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 18.10 2021

  Pre vás je dosť dôležité, aby ste mali pokojný domov. Riešite možno vážne veci, ale sa ich už tak nebojíte ako niekedy. Týchto pár dní je to však zložité. Môžete mať rozporuplné pocity. Na čo si treba dať najväčší pozor? Aby ste zbytočne nesnívali ružové sny a nedávali si nerealistické plány. Dajte si pozor, aby ste sa nedali oklamať niekým, kto vystupuje dôveryhodne navonok, ale takým v skutočnosti nie je.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Netreba fatalisticky čakať na to, až vám súkromie vyrieši vyššia moc. Pozor na prílišné sebaanalyzovanie. Správajte sa veľkoryso a snažte sa sem-tam prehliadnuť nejakú tú chybičku, alebo chyby ľudí.

  Peniaze - práca

  Každá cesta, i tá pracovná, začína prvým krokom. Nemali by ste všetku pozornosť sústrediť len na svoju profesiu a peniaze, a nerobiť si vrásky z toho, že nie je všetko idylické.

  Zdravie

  Stres je aj obranným mechanizmom tela, ktorý našim predkom veľmi dobre poslúžil pri ochrane života. Môžete očakávať problémy s pomalým trávením. Nepodceňujte spánok.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.