• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Prvé hodiny dnešného dňa prinesú stres z množstva povinností, no zároveň aj šťastie, pretože sa dozviete dobrú správu. Dušu vám zaplaví taký pokoj, že budete lietať s hlavou v oblakoch a nik vám nepokazí super náladu. Je to v poriadku, tešte sa.

  Vzťahy

  Nebojte sa zvíťaziť aj v nerovnom boji.

  Práca

  Využívajte viac informačné technológie.

  Zdravie

  Nemali by ste sa stresovať zbytočne, nič tým nezískate.

  Peniaze

  Niektoré obchody vám nevyšli, ale neprepadajte panike, črtá sa na lepšie časy.

  Tip na dnešný deň

  Dnes už naozaj musíte vyriešiť všetky záležitosti, ktoré ste si posledné dni dovolili odložiť. Nebojte sa, máte dostatok energie a zvládnete ich celkom dobre, stačí sa len prinútiť začať. Vašu snahu ocenia aj nadradení. Doma sa vyhnite rodinným konfliktom.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 23.07 2024

  Všímajte si svoj spôsob života, i to ako sa vy pohybujete medzi ľuďmi ako človek. Rozpustite svoje zábrany v styku s inými jedincami. Veď sa učíme jeden od druhého. V tomto období ste pre druhých aj vy dôležití, hoci odišlo Slnko včera od vás. Buďte aj naďalej sami sebou a naučte to aj druhých. Treba však zachovať vo všetkom správnu mieru.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Kolegovia v ničom nesklamú, ba možno vám dohodia zábavného človeka alebo "človečicu", aby ste sa s ním, či s ňou zo srdca potešili. Potešíte sa a nielen s ňou... Ak ste na dovolenke, stretnete veselú partiu, s ktorou sa dobre zabavíte a resetujete myšlienky.

  Peniaze - práca

  V pracovných aktivitách dáte najavo, kde je deliaca čiara toho, čo chcete a toho, čo musíte. Dosiahnete zaujímavé výsledky, i keby ste sa príliš nesnažili. V niečom pôjdete výrazne dopredu. Všetko, čo si na tieto dni naplánujete, dosiahnete a naplníte.

  Zdravie

  Nehrozí vám nič vážne. Ak sa riadite zákonmi zdravej životosprávy, potom prekonáte každú prekážku, ktorá by sa náhodou mohla objaviť. A prekážky sa dajú očakávať dokonca i na tenisových kurtoch, kde budú svišťať vaše úžasné paľby.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.