• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 29.05 2023 . Astrológ 1.

  Od rána si idete nekompromisne za svojim cieľom, dajte si však pozor na prudké rozhodnutia, mohli by ste stratiť rešpekt okolia. Nebojte sa pridať viac úsmevu a spokojne nadviažte nové obchodné partnerstvá, hviezdy vám dnes prajú. Úspešný deň oslávte s polovičkou pri romantickej večeri.

  Vzťahy

  Ujasnite, čo presne pre vás znamená momentálny vzťah.

  Práca

  Nebojte sa žiadnej námahy, všetko pôjde ľahko.

  Zdravie

  Duševná rovnováha pomáha vášmu zdraviu po všetkých stránkach.

  Peniaze

  Nezabudli ste na poistenie? Ako ste krytí?

  Tip na dnešný deň

  Darmo sa naháňate za ilúziami, klam zostane len klamom a vy akurát strácate čas. Už by ste si naozaj mali poriadne premyslieť svoje ďalšie ciele. Takto sa stále točíte na jednom mieste bez jasného zámeru. Aby ste napokon neprešvihli najlepšiu príležitosť, aká kedy prišla.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 29.05 2023

  Kritické dni Blížencov zvládate v pohode. Mesiac, ktorý je väčšiu časť dňa vo vašom znamení, vám dodáva svoju striebristú energiu a štartuje vás do ďalšieho mesiaca. To je pre vás tiež priaznivé, nemyslíte? Dokonca si môžete opraviť svoje resty u ženského pohlavia. Kedy ste naposledy zavolali vašej matke či babičke? Dobre viete, že veselá komunikácia je váš obľúbený štýl, kedy viete povzbudiť smutné tváre a naliať im optimizmus do života!

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  Niekto vás mierne naštve, ale nič si z toho nebudete robiť. Vložíte sa do riešenia starých sporov, s kolegami zájdete na kávu. Citový život bude priemerný; žiadne krásne výlevy, no MD detí si urobíte skvelý.

  Peniaze - práca

  Čo sa týka práce, nevyniknete, ani nevymyslíte niečo také, čo by urobilo dieru do sveta. Všedný týždeň bez mimoriadnych zážitkov; čo keby ste si nejaké vyrobili, napríklad v niektorý večer - návštevou kultúrnych zariadení!?

  Zdravie

  Na nič sa nebudete sťažovať, všetko vám pôjde až príliš hladko, pričom nepôjde o žiadny doping. Niektoré bežkyne sa zapáčia samozvanému trénerovi, čo môže skončiť posedením na káve. Vyhýbajte sa zbytočnému stresu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.