• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Je fajn, že sa snažíte nájsť dobro takmer v každom človeku, ale mali by ste sa konečne zmieriť s tým, že niekedy je to jednoducho inak. Nestrácajte čas ani energiu na podporu ľudí, ktorí si to nezaslúžia. A to platí v pracovnom aj v osobnom živote.

  Vzťahy

  Nebojte sa podľahnúť romantike, veď je to krásne.

  Práca

  Kritika vie byť aj veľmi prospešná.

  Zdravie

  Zdravotne ste na tom dobre, porozmýšľajte ako zveľadiť svoju telesnú schránku.

  Peniaze

  Nebojte sa zainvestovať do toho, čomu veríte.

  Tip na dnešný deň

  Nepodliehajte neustálemu strachu čo bude a ako bude a konečne si uvedomte, že svoj osud máte len a len vo svojich rukách. Ako si to zariadite, tak to bude a keď viete, že vynakladáte maximálne úsilie, nemáte dôvod na paniku a depresie.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 17.08 2022

  Ocitnete sa trochu "v inom svete", nuž si možno nevšimnete lichôtky nejakého sympatického človeka, ktorý vám bude doslova nadbiehať. Merkúr v konjunkcii s Jupiterom spôsobí, že budete prístupnejší voči iným názorom, nebudete striktne trvať na svojom. Podporí intelektuálnu stránku života, prinesie pochopenie pre okolitý svet a možno aj pre seba samého.

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  S inými budete priam ukážkovo jednať. Mali by ste si nájsť chvíľu i pre svoju priateľku či priateľa, aby ste si spríjemnili každý deň nejakou milou maličkosťou a korunovali ho príťažlivým večerným programom.

  Peniaze - práca

  Je možné, že narazíte na prefíkaného mladíka, ktorý by rád s vami vykýval po finančnej stránke. Nedovoľte, aby prehliadol vaše plány, veľa by ste stratili. Budete slušne vyjednávať, vojdete i tam, kam čert nemôže.

  Zdravie

  Občas budete bojovať so svojou neistotou, bude potrebné zjednotiť sa. Pomôže vám opakovanie afirmácie: verím si, a viem čo chcem, ja všetko dokážem. Okrem toho si pripravte nápoj z citrónov a postrúhaného ďumbiera.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.