• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Nerobte chyby a obzvlášť nie dnes, vyšli by vás príliš draho. Nové projekty odložte na zajtra, bude to lepšie. Dnes radšej prežite v stereotype a tam kde cítite istotu. Ak sa dočkáte večera bez väčších problémov, potom spokojne doma vypnite a nazbierajte dostatok novej sily.

  Vzťahy

  Odpustiť môžete, ale nie donekonečna.

  Práca

  Oprášte si všetko o informačných technológiách.

  Zdravie

  Usmejte sa a doprajte si aj trochu sladkostí pre šťastie.

  Peniaze

  Ak chcete mať viac, začnite sa aj viac snažiť. Zadarmo vám dnes nik nič nedá.

  Tip na dnešný deň

  Ak vás prenasledujú pocity neschopnosti, vyvarujte sa unáhleným riešeniam. Doprajte si čas, načerpajte novú energiu a ak si neviete sami rady, poproste o pomoc blízkych. Rozhodne si však pamätajte, že žiadna kaša sa neje tak horúca, ako sa uvarí.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 18.10 2021

  Pocity, ktoré vás od rána sprevádzajú, nenechajte vyhrotiť do nepríjemných stavov. Opozícia Luny vyvoláva negatívne energie, ktoré si človek často nechce priznať, že môžu vyvierať aj od neho samotného. Ak sa však nenecháte rozhodiť, môžete veľa dokázať. Bude to chcieť však pevnú vôľu! Napríklad taká na prvý pohľad banalita, a to vedieť sa premôcť a vstať skôr o pätnásť minút, aby ste sa hneď zrána nestresovali. Veru, mnohí už čakáme na zmenu letného času na ten normálny.

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  Vplyv začiatkom týždňa praje rozličným spoločenským a vzťahovým aktivitám. Máte šance dozvedieť sa veľmi zaujímavé a nečakané informácie. Prejav racionality iných by ste nemali brať ako prejav nedôvery.

  Peniaze - práca

  Pracujete radi, ale čo je veľa, to je veľa. Dokážte povzniesť nad vonkajšími útokmi, a s úspechom im vzdorovať. Systematickosť je matkou úspechu. Vždy niekde uprostred existuje kompromis.

  Zdravie

  Bez jódu zablokuje vaša štítna žľaza centrálu hormónov a vypne systémy, ktoré ničia kilojouly. Jód odstraňuje problémy so zápchou, zvýšenou hmotnosťou, depresiami a pamäťou. Akýkoľvek pohyb pomáha.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.