• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Nech vás nezaskočí veľký príval povinností, radšej sa naozaj snažte splniť si čo najskôr. Ocenia to hlavne vaši nadriadení, ktorí v poslednej dobe zvažujú, na koľko vám prejavia dôveru. Súpereniu so spolupracovníkmi sa však vyhnite.

  Vzťahy

  Všetko je v poriadku, zlepšiť by ste skôr mali rodinné záležitosti.

  Práca

  Nerozprávajte, čo chcete, konajte, nech to dosiahnete.

  Zdravie

  Úsmev je tiež kľúčom k zdraviu, nešetrite ním.

  Peniaze

  Nedovoľujte si utrácať bez vedomia vášho partnera.

  Tip na dnešný deň

  Priznajte si aspoň sami pred sebou, kde sú vaše slabé stránky. Hoci sa vám moc nechce, musíte si rozanalyzovať situáciu, aby ste mohli všetko robiť lepšie, a hlavne efektívnejšie. Cesta k úspechu bude o to kratšia, nebojte sa, hviezdy stoja pri vás.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 23.07 2024

  Buďte láskaví na svojich blízkych. Dajte im vedieť, že ich máte radi. Počas týchto dní sa môžete spolu vybrať na výlet trebárs na dedinu. Vidiek má svoje čaro. Možno mu podľahnete a prespíte v prenajatej izbietke a ráno sa vyberiete do lesa, kde si všimnete veci, ktoré ste doteraz nevideli. Malé prekvapenia dávkované po dúškoch robia príjemné ovzdušie medzi blízkymi.

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  Niektorí sa zaľúbia, dokonca i nešťastne. Napokon prejdú cez komédiu, činohru aj spevohru, aby všetko zakončili vo fraške. Kolegovia však budú príjemní a dobre naladení, a tak sa k niektorému “umeniu“ pridajú. Stretnete aj mnohých známych.

  Peniaze - práca

  Pracujte tak, aby ste mohli všetko s prehľadom odsunúť na večné časy. Môžete dostať aj alergickú reakciu na niektoré spisy, ale šok z toho nebude. Na dovolenke bude "šok" v rámci financií. Možno sa vám natoľko zapáčia nejaké veci, že miniete nad svoje pomery.

  Zdravie

  Keď vás pochytí nechuť do života, zbavte sa jej niektorým príjemným športom alebo cvičením sebaovládania. Najdôležitejšie, čo môžete pre seba urobiť, je zahrať si poriadny futbal. Upravte i stravu, dajte si viac čerstvej zeleniny a určite pite dostatok vody.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.