• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 29.05 2023 . Astrológ 1.

  V osobnom živote vás dnes čaká nejaké milé prekvapenie, no v práci bude dusno. Ak si zachováte odstup a chladnú hlavu, iba druhá strana sa bude naťahovať, no váš nezáujem ju raz dva schladí. Ostatní vás podržia, poznajú vaše kvality, tak nemajte strach.

  Vzťahy

  Najlepšie si budete rozumieť so svojou láskou.

  Práca

  Ak sa nájde niekto, kto vám rád pomôže, nechajte ho.

  Zdravie

  Po splnení všetkých cieľov, môže prísť únava. Preto relaxujte.

  Peniaze

  Ak vám niekto niečo ponúkne na zlatom podnose, premýšľajte.

  Tip na dnešný deň

  Myslite viac na svoje zdravie, naozaj nie ste nenahraditeľní a podľa toho by ste sa už mali začať správať. S polovičkou sa otvorene porozprávajte, ak plánujete dôležitú investíciu, inak hrozí vážny konflikt. Ťažko sa druhému vyrovnáva s pocitom, že ho má niekto za hlupáka, to si pamätajte.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 29.05 2023

  Mesiac je ešte do piatej poobedia v Panne, čo je pre vás dom hodnôt. Venujte sa tomu, čo si najviac vážite. Niektoré veci, ale hlavne svojich blízkych si začneme vážiť až vtedy, ak ich stratíme. Preto sa poučte z nepríjemných situácií, ktoré ste doma zažili. Za mnohé z nich si môžete aspoň z časti aj vy. Akcia vyvoláva reakciu, a to práve vtedy, keď to najmenej čakáme!

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Šťastie a MD detí prajú láske. Ak vyhľadávate nenáročné typy, zájdite do dobrej spoločnosti, no pokojne si vystačíte i so starými priateľmi či so starou a nehrdzavejúcou milovanou osobou a najmä so svojimi deťmi.

  Peniaze - práca

  Môžete si v týchto dňoch na hocičo trúfať, všeličo sa vám vydarí k spokojnosti, dokonca ak ste sa rozhodli hrať poker, i tu vyhráte. To však neznamená, že treba v hazarde preháňať a spoliehať sa na závan energie Jupitera.

  Zdravie

  Podrží vás aj vynikajúca kondícia, vďaka ktorej môžete dosiahnuť i pekné športové výsledky. Ak nepatríte medzi aktívnych športovcov, mohli by ste si pocvičiť v posilňovni či v telocvični, ale vhodné bude aj kondičné plávanie.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.