• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Ak sa obávate niekoho, kto by vám mohol uškodiť, skúste ho otvorene konfrontovať. Samozrejme, s chladnou hlavou, hádka by nebola najšťastnejším riešením. Ak sa vaše podozrenie potvrdí, dajte si na tohto človeka pozor a jednoducho sa s ním viac nebavte.

  Vzťahy

  Vyčleňte si jasný čas na lásku.

  Práca

  Práca by nemala byť pre vás otravná.

  Zdravie

  Je čas začať pravidelne športovať, máte veľké medzery.

  Peniaze

  Reklama je polovica úspechu, len či na ňu máte?

  Tip na dnešný deň

  Dobre si premyslite, čo musíte urobiť hneď a čo si môžete dovoliť o chvíľu odložiť. Neporovnávajte sa s nikým iným, nerobilo by to dobrotu a rozhodne by to nebolo fér. V osobnom živote poľavte kus zo svojej tvrdohlavosti.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 23.07 2024

  Zachádzajte so svojou energiou vedome a zodpovedne. Obzvlášť sa nezahrávajte s ohňom, hlavne v oblasti, kde chcete na novo fungovať. Mesiac je totiž pre vás do pol štvrtej poobede v nepriaznivom postavení. Vplýva negatívne nielen na vašu domácnosť, ale ako vieme, má vplyv všeobecne na náladu človeka a prejav jeho emócií. Neurobte preto niečo, čo by vás neskôr poriadne mrzelo.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Všetci vám pôjdu po ruke, no kolegovia sa blysnú najviac. Dokonca i tie kolegyne, ktoré milujú tanec či umenie. Ukážete im, "kde je sever". Možno bude náročné vyjsť si niekam s rodičmi, ale i to zvládnete. S novými známymi pomaly zachádzajte do dôverností, predídete sklamaniu.

  Peniaze - práca

  S polovičkou si niekde zatancujete, hoci v zamestnaní budete priamo „hip – hopovať“. Dovolenkujúci prežijú super dni; pracujúci oproti tomu temer „super otrokárske“ hrdlačenie. Nezamestnaní budú pracovať taktiež, ale niektorým sa veľmi nebude chcieť.

  Zdravie

  Lukostrelci niečo zachytia pohľadom, niečo zasa šípom. Isté je, že potešenie bude z obidvoch úlovkov, najmä ak sa nikomu nič nestane. Na druhej strane voda bude mať na väčšinu ľudí až zázračné účinky. Prospeje vám aj plážový volejbal alebo turistika.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.