• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Dnešný deň praje novým príležitostiam, ale aj známostiam. Pokojne to využite vo svoj prospech, ale nezahrávajte sa s ohňom. Ak stretnete niekoho, s kým sa chcete stretávať aj v osobnom živote, mali by ste dotyčného najskôr naozaj spoznať, kým mu otvoríte svoje srdce.

  Vzťahy

  V láske je všetko v pohode, zabrať vám ale dajú deti. Poraďte sa s niekým blízkym.

  Práca

  Obohaťte sa novými poznatkami.

  Zdravie

  Zvoľte výživnejšie pokrmy a pite viacej čistej vody.

  Peniaze

  Vyhnite sa riziku, aspoň dnes určite.

  Tip na dnešný deň

  Ak budete mať pocit, že vám niekto robí naschvály, tak si to s ním vyjasnite ráz-naráz. Niekedy je naozaj lepšie nebyť viac ticho len niekde v kúte, inak by sa ľahko mohlo stať, že vás zneužijú s vašim zvolením.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 17.08 2022

  Pred vami je čas, stvorený na lásku písanie básní, počúvanie zamilovaných piesní. Venuša v konjunkcii so Slnkom žehná láske, podporuje všetko krásne. Môžete prežiť chvíle šťastia, v objatí milovanej osoby, tešiť sa z milých pozorností a krásnych vyznaní. Aj vy lásku oplácajte láskou, využite vnútornú tvorivosť tak, že ju priamo vložíte do života, do práce, ktorú práve budete robiť.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Je možné, že prídete s nervóznym kolegom do konfliktu. Možno sa pohašteríte aj s nejakým vrátnikom či policajtom, no neznížte sa k rovnocennej reakcii, boli by ste takí istí ako on. V osobnom vzťahu však nájdete porozumenie a pohodu.

  Peniaze - práca

  Čaká vás veľa radosti a pohody. Konečne si budete môcť vydýchnuť a oddychovať bez napätia. K pohode prispeje i láska. Určite sa vám podarí vypnúť z ťažkostí. Ak spúšťate nový projekt, pôjde to hladko.

  Zdravie

  Žeby ste mali priamo prekvitať - až tak to nebude. Hoci na vás nestriehne zákernosť osudu, zlodej alebo podvodník, i tak sa lepšie postarajte o svoje zdravie. Najmä nechoďte hlavou proti múru.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.