• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Dnešný deň bude neskutočne priaznivý, všetko, čo začnete, sa vám podarí úspešne ukončiť a splníte si niektoré tajné sny. Toto obdobie je vhodné aj pre zrod novej lásky a tí zadaní sa dočkajú prísľubu vážneho záväzku. Sklamanie dnes jednoducho neprichádza do úvahy.

  Vzťahy

  Okolo vás sú aj pretvárky, naučte sa ich poznať.

  Práca

  Ak vám neprajú, obíďte ich s úsmevom a robte si svoje.

  Zdravie

  Ak budete jesť dosť vitamínov, nič vás neohrozí.

  Peniaze

  Ste v takej situácii, kedy si môžete dopriať viac.

  Tip na dnešný deň

  Neuspokojte sa s málom, to nie je váš štýl. Ak túžite po zmene, urobte ju ešte dnes a nemajte strach z neistoty. Polepšíte si, ak protivníkov umlčíte správnymi argumentami a nedáte im šancu zahatiť vaše výzvy.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 18.10 2021

  Mať malý zápisník, alebo si značiť veci do kalendára v mobile nie je dnes hanbou, ale skoro nutnosťou. Napíšte si do neho zoznam vecí, ktoré chcete stihnúť. Hneď na začiatku dňa si povedzte, že bude úspešný, lebo si všetko dobre naplánujete. Myslite aj na svoje zdravie. Do denného programu si zaraďte prechádzky. Šport či rýchla chôdza vyvolávajú v tele pocit šťastia. Človek sa potom netúži prejedať. Jeden deň v týždni jedzte len zeleninu a ovocie. Ak to dodržíte, odmeňte sa koncom týždňa niečím príjemným, trebárs aj knihou.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Budete mať sklony skôr vzťahové problémy odsúvať a bagatelizovať. Aj sami viete, že to nie je najlepšia cesta. Ľudia najprísnejšie posudzujú práve tie slabosti, ktorým sami podliehajú.

  Peniaze - práca

  Ani dobiela natretá vrana dlho biela nezostane. Môžete získať podporu zaujímavej firmy, či osoby, ktorá má veľký vplyv. Poistite si spoločné rozhodnutie písomnou formou.

  Zdravie

  Podporné bylinky ktoré môžete používať ako čaje, ale aj ako korenie do jedál, či už svieže, alebo sušené: žerucha, pažítka, petržlen. Sušené kvety zväzujú energiu s minulosťou. Je to zaťažujúce.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.