• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Pre vašu kariéru by bol nezáujem o problémy ostatných najhoršou voľbou. Počúvajte a overte si všetky fakty, aby ste sa vedeli na konci čo najlepšie rozhodnúť. V osobnom živote sa dnes držte priateľov, strávite príjemné chvíle, ktoré vás nabijú pozitívnou energiou.

  Vzťahy

  Opustite vzťahy, ktoré vám blížia.

  Práca

  Myslite aj na detaily, predídete problémom.

  Zdravie

  Mali by ste prijímať menej bielkovín, vymeňte ich za čerstvú zeleninu.

  Peniaze

  ak vyhráte, tešte, hoci ide o malú sumu.

  Tip na dnešný deň

  Ak ste single, na obzore sa rysuje nový vzťah, do ktorého by ste možno mali skočiť rovnými nohami. V práci príde ponuka, ktorá vám zamieša priority, no nemali by ste ani tam ani tam zaváhať, urobte ďalší krok vpred k splneniu snov.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 17.08 2022

  Budete mať veľa možností ako sa posunúť, ako niečo vytvoriť a tešiť sa z toho, ako urobiť radosť svojim blízkym bez toho, aby ste zdôraznili, koľko to stálo a ako si to treba nesmierne vážiť. Okolie vás bude rešpektovať, takže ak budete potrebovať pomocníkov, aby ste napríklad zmenili svoju záhradu, tak sa nájdu a budú veľmi užitoční. Bolo by milé, keby ste ich aj ocenili.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Všetko, čo podniknete pre svojich blízkych, bude skvelé a dobre prijaté. Nájdete priateľov, ak ich budete potrebovať. Niektorí známi vás trochu sklamú, ale i to bude dobre, aspoň budete vedieť, ako sa k nim máte správať.

  Peniaze - práca

  Jupiter prináša maximálny rozvoj a rozkvet vo všetkých záležitostiach tejto životnej oblasti, teda schopnosť samostatne jednať, samostatne podnikať, kreatívnym a tvorivým spôsobom sa vyjadriť – hudbou, umením, športom.

  Zdravie

  Hoci budete plní energie, budete mať pocit, že vám niečo chýba. Prospeje vám tanec a hudba, tak sa uvoľníte najlepšie. Ak ste pri mori, vyhnite sa priamemu slnku, na horách správne zhodnoťte svoje možnosti, svoju silu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.