• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Bude to skutočne zaujímavý deň, tešte sa na novinky, ktoré vám urobia radosť. Nehrozia ani len menšie komplikácie a nezhody v partnerskom živote konečne hodíte za hlavu. Je to pomaly ako rozprávka, tak si to pokojne užívajte.

  Vzťahy

  Nikdy sa nepretvarujte, ak chcete vzťah posunúť ďalej.

  Práca

  Keď vám niečo nie je jasné, netvárte sa ako majster sveta.

  Zdravie

  Kondícia je niečo, čo musíte získať každodenným tréningom.

  Peniaze

  Dnes si môžete dovoliť malé riziko.

  Tip na dnešný deň

  Dnes vás poteší všetko, každá maličkosť, úsmev či tie najdrobnejšie úspechy. Optimizmus z vás priam žiari a tak sa ho nebojte predávať aj ďalej. V citovej oblasti sa pohnete zas o krok v pred a či sa vám to páči alebo nie, budete musieť vysloviť záväzok.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 23.07 2024

  Duševná očista pomôže aj vášmu fyzickému telu. Večer už po šiestej nejedzte. Dokončite každú prácu. Večer budete zaspávať spokojne a aj vy si všímajte, čo vám sen nového prinesie. Slnko už včera odišlo z Raka, čo je pre vás priaznivá výzva, aby ste si vyriešili konečne záležitosti v partnerstve k spokojnosti. Nezabúdajte aj na jeho intímnu stránku, v dnešnej uponáhľanej dobe je to bežné.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Skúste sa trochu vzchopiť, nebuďte živým vzorom trpiaceho, lebo okolo seba rozšírite iba slzy a urážky. Vo všetkom nájdete niečo, čo bude odporovať vašim predstavám. Vy sami s tým môžete niečo urobiť, ak budete chcieť. Citový život obohatíte hudbou a tancom.

  Peniaze - práca

  Vaše domáce pracovné aktivity budú trochu viaznuť. Pri každej aktivite zvýšte opatrnosť, nepúšťajte sa do príliš náročných robôt. Za ničím sa netreba ponáhľať, lebo potom musíme všetko robiť od začiatku. V zamestnaní bude vládnuť mierny chaos.

  Zdravie

  Kladne sa prejavia niektorí športovci, ktorí sa budú všemožne snažiť o výrazné zlepšenie svojich bežných výkonov. Lepšie urobíte, ak si pravidelne pôjdete zaplávať, ak trochu upravíte stravu, zrieknete sa cigariet a veľkého množstva alkoholu. Voda je lepšia.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.