• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Položte si hneď ráno otázku, čo chcete dosiahnuť. Odpoveďou by mal byť zároveň aj plán, ako naplniť svoj požadovaný cieľ. Niekto z okolia navyše bude potrebovať vašu pomoc, ktorú by ste nemali odmietnuť, ale ani by ste pri tej pomoci nemali zbytočne riskovať.

  Vzťahy

  Vaša milovaná osoba je tu vždy pre vás, vráťte jej to.

  Práca

  Aj maličkosti vás posunú vpred, dbajte na ne.

  Zdravie

  Ľahká rozcvička hneď ráno vám dodá energie, stačí aj päť minút.

  Peniaze

  Neobávajte sa straty, naopak, zrejme viac získate.

  Tip na dnešný deň

  V práci buďte všetkým nápomocní a snažte sa zvládnuť všetky povinnosti načas. Večer zvoľte oddych na gauči, pri dobrom filme alebo dobrej knihe, vaša myseľ už potrebuje vypnúť.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 18.10 2021

  Ako ste na tom so vzťahmi? Múdry človek sa poučí zo svojich negatívnejších skúsenosti. Prepytujem, ale hlúpy bude hľadať chyby len u tých druhých. Buďte opatrní! Ak ste v novom vzťahu, nepodľahnite ilúziám, že tentoraz bude bez chýb. Luna je do obeda vo vašom dome komunikácie. Ak budete opatrní na svoj prejav emócií a zachováte objektívny pohľad na vec, možno práve dnes zvládnete vážnejší rozhovor s blízkym človekom.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Do vašej priazne sa pokúsi vkradnúť niekto, koho je lepšie si držať od tela. Nemyslite si o sebe len kritické veci, lebo po chvíli si to začnú myslieť všetci, a uveria tomu. Zaspomínate si na to pekné.

  Peniaze - práca

  Podvod spoznáte najlepšie podľa toho, že vyzerá až prehnane pravdivo. Dištancujte sa od ľudí, ktorí stále zanedbávajú povinnosti, aj okolie. Buďte menej kritickí ku kolegom.

  Zdravie

  Praslička roľná je silne močopudná rastlinka schopná rozpúšťať piesok a kamene v močových cestách. Osvedčila sa aj pri zápaloch močového mechúra, prechladnutí. Skúste vo forme čaju, aj sedacích kúpeľov.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.