• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 07.06 2023 . Astrológ 1.

  Pracovné povinnosti dnes zrejme zatienia váš osobný život. Neprepadajte preto panike, raz za čas to vôbec nevadí a vedzte, že dnešok je dôležitý pre váš pracovný vzostup. Preto sa snažte čo najviac zažiariť pred nadriadenými, doslova urobte všetko, čo im na očiach vidíte.

  Vzťahy

  Myslite trochu viac na svojho partnera, obaja potrebujete vzájomnú blízkosť.

  Práca

  Najskôr si vypočujte všetky rady a potom a rozhodnite.

  Zdravie

  Zaťažené obličky by vám narobili poriadne problémy, pomôžte im pitným režimom.

  Peniaze

  Ak chcete rozhodnúť dobre, najskôr sa poraďte.

  Tip na dnešný deň

  Z pádov sa dá zobrať ponaučenie, ale nie vždy. Dnes nie je správny čas riskovať bez porady s niekým blízkym, no aj potom si nechajte čas na rozmyslenie. Unáhlené rozhodnutie by vám skutočne mohlo ublížiť, ak sa prekonáte a necháte si všetko prejsť hlavou, neoľutujete.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 07.06 2023

  V dobrej nálade sa všetkému darí lepšie, preto sa sústreďte na všetko, čo vás láka, čo vám vyhovuje, ale okolo obeda buďte v strehu, Jupiter sa vám otočí chrbtom a môžete prísť aj o nejaké peniaze, ak uveríte podvodníkovi. Na druhej strane, budete mať šťastie, ak si overujete partnera či partnerku alebo dobrého priateľa; zistíte, že sa na nich môžete spoľahnúť.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Kvôli malej smole otrávite vzduch svojim priateľom a blízkym. Mali by ste si uvedomiť, že ak nepoviete blízkym to nepríjemné, tým to nestrávite, iba zadržíte v útrobách. Víkend využite na rozhovory s blízkymi.

  Peniaze - práca

  Ukážte, že si želáte priaznivý vývin záležitostí, ktoré sa dotýkajú i vás. Nechajte sa viesť intuíciou, nepodliehajte panike, ak sa veci trochu skomplikujú. Rozhodne sa nezúčastňujte životne dôležitých rokovaní.

  Zdravie

  Energia vám chýbať nebude, pravidelne pite dostatočné množstvo vody, jedzte radšej viac zeleniny a ovocia, menej pečeného či vyprážaného mäsa. Po večeroch nezabudnite relaxovať, napríklad pri klasickej hudbe.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.