• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Dnes sa vyvarujte akýchkoľvek rozhodnutí, lepšie bude držať sa bokom. Ak by si sa s vami niekto chcel vybaviť staré účty, stopnite ho v pravú chvíľu, nech ani jeden z vás nepovie nič, čo by vám ublížilo. Ak netušíte, ako si vylepšiť finančnú situáciu, stanovte si nové ciele.

  Vzťahy

  Najskôr sa musíte vyznať vo svojich citoch, až potom riešte iných.

  Práca

  Nemali by ste sa sťažovať, to nie je fér.

  Zdravie

  Nečíha na vás žiadna nádcha ani náhodná viróza, akurát viac oddychujte.

  Peniaze

  Iba ak to vopred vzdáte, nezarobíte ani cent.

  Tip na dnešný deň

  Niektoré záležitosti si vyžadujú viac času, hoci by ste ich najradšej vybavili za chvíľu. Nebojte sa byť o niečo viac flexibilnejší, uchráni vás to od nejedného problému. Doma neriešte hlúposti, len čo by ste si pokazili náladu.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 23.07 2024

  Dajte si pozor na zlodejov a podvodníkov. Nebojte sa, nechcem vám prorokovať nepríjemnosti. Naopak, svojimi bohatými skúsenosťami, rozhľadenosťou a opatrnosťou môžete pomôcť aj niekomu inému. Pokiaľ ostanete doma, vybavte si nejaké telefonáty. Samozrejme s tým, že sa nenecháte vyprovokovať k opozičným hádkam. Rozhovory smerujte ku konsenzu. Ako? Tým, že budete na neho intenzívne myslieť.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Vzťah sa bude kývať z jednej strany na druhú a to iba preto, lebo ste egoistickí. Pre toho, kto ochorel láskou, je i chvíľka dlhá ako rok, no práve touto žiadostivosťou si môžete spôsobiť problémy. Usmievajte sa na iných, neodmietajte stretnutia.

  Peniaze - práca

  Neustále sa zaoberáte vlastnými aktivitami či už sú výnosné alebo nie. Využite svoje manažérske vlohy, do niečoho sa zahryznite a skutočný úspech vás neminie. Máte obrovské možnosti postúpiť vyššie. Na dovolenke isto nepracujte a nekalkulujte.

  Zdravie

  Kto sa uspokojí s jednoduchou stravou a jednoduchým uvažovaním, môže veľa dokázať nielen pre iných, ale aj pre samého seba. Urobte si Niektoré 2-3 dopoludnia iba s mrkvovou šťavou a mätovým čajom bez prísad. Pridá vám to energiu, prečistí tráviaci trakt.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.