• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  Dajte jasne najavo, na koho strane stojíte, neoplatilo by sa vám ukázať svoju nerozhodnú stránku. Možno by toho vedel niekto zneužiť a vaše postavenie by bolo raz dva ohrozené. V rodine našťastie prežívate pokojné obdobie, tak sa uvoľnite.

  Vzťahy

  Nie je nič, čo by vás tu malo znepokojovať.

  Práca

  Len reálne ciele viete splniť, majte to na pamäti.

  Zdravie

  Správnym držaním tela predídete bolestiam chrbta.

  Peniaze

  Za svoju prácu si pýtajte plácu.

  Tip na dnešný deň

  Je možné, že vaša dôvera vám narobí nepekné problémy, no snažte sa podrazy zniesť s chladnou hlavou a neprechádzajte do útoku ani vo chvíli, kedy sa situácia vyostrí. Diplomatickým prístupom skôr odrazíte nepriateľov.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 17.08 2022

  Hoci sa budete veľmi snažiť pomáhať iným, dávať protichodné záležitosti do prijateľného súladu, napriek tomu svojím jednaním niektorých ľudí popudíte a keď bude príležitosť, pustia sa do vás. Nereagujte na to, pretože to by bolo len prilievanie oleja na oheň. Radšej sa sústreďte na dosiahnutie svojich cieľov, lebo ak sa k tomu správne postavíte, všetko obdivuhodne zvládnete.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Kde-tu vás niekto podpichne alebo mierne nasrdí. Nedajte sa pre hocičo vytočiť, veď netreba sa hneď nahnevať. Lepšie, ak si zo všetkého dokážete vystreliť a odraziť to takýmto spôsobom. Sústreďte sa na svojich blízkych.

  Peniaze - práca

  Viac pozorujte, až potom konajte. Možno vám niečo príde do cesty, a v polovici niečoho dôležitého sa zaseknete a nebudete vedieť, ako ďalej. Všímajte si najmä maličkosti; práve niečo naoko bezvýznamné môže byť tou brzdou.

  Zdravie

  Lepšie sledujte svoje zdravie, všeličo sa môže prihodiť. Nezmätkujte za volantom ani na nebezpečných horských chodníkoch. Hádky riešte s rozumom či humorom, nepríjemne znejúce reči si veľmi k srdcu nepripúšťajte.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.