• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 29.05 2023 . Astrológ 1.

  Snažte sa dobre naladiť hneď zrána, dnes sa totiž otvorí niekoľko zásadných otázok a vy budete musieť odpovedať. Hviezdy sú vám naklonené, napriek tomu každé jedno slovo vopred zvážte. V citovej oblasti zavládla pohoda, tak si ju strážte a užite.

  Vzťahy

  Ľudia nie sú veci, na to nikdy nezabúdajte.

  Práca

  Snažte sa robiť všetko na výbornú.

  Zdravie

  Zbavte sa strachu a menej zaťažíte svoje srdce.

  Peniaze

  Máte možnosť zarobiť si, ale dobre čítajte všetko v zmluve.

  Tip na dnešný deň

  Tento deň je ako stvorený na riešenie problémov a starších nedorozumení. Ak je to potrebné, ospravedlňte sa každému, komu ste ublížili. Samých vás to predsa vnútorne trápi a budete oveľa spokojnejší, keď sa všetky vaše vzťahy dostanú zas od normálu.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 29.05 2023

  Luna vám celkom praje. Počas dňa je v dome radosti a večer v dome zdravia. Tak si zariaďte aj celý deň. Svoje povinnosti si plňte s ľahkosťou a radosťou. Skúste sa pozerať aj na nepríjemnejších susedov ako na priateľov. Nezáviďte, ak majú viac majetku ako vy. Treba si vážiť to čo máme, a to čo nemáme, môžeme predsa ešte dosiahnuť. Večer si doprajte ľahké jedlo, alebo už po piatej nejedzte.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Prehodnoťte city voči partnerke či partnerovi. Možno si uvedomíte, že pravá láska nepotrebuje dirigovať, ani poúčať, ani opatrovať či usmerňovať. Máte šancu na úplnú premenu. Možno k tomu prispeje aj MDD.

  Peniaze - práca

  Niekedy hviezdy prajú láske a financie sa rozkotúľajú nevedno kam. Nestrácajte hlavu, robte niečo rozumné, aby ste veľa nestratili (k rozšafnosti prispeje aj Jupiter). Nedajte na holé reči; overte si fakty.

  Zdravie

  Mierna únava vám môže skrížiť niektoré plány, no nevzdávajte sa. Skúste dýchacie cvičenie, pomeditujte si o sebaovládaní, uvedomte si, že dokážete, čo budete chcieť. V strese dýchajte zhlboka, vyhnite sa mastným jedlám.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.