• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  Negatívne dianie z predchádzajúceho obdobia vás dobehne aj dnes, ale ak sa nenecháte vtiahnuť do paniky a depresie, tak to všetko ustojíte celkom dobre. Nebojte sa ľudí, ktorí vám nie sú priaznivo naklonení, vlastná závisť ich dobehne a vy budete napokon víťaz.

  Vzťahy

  Aj v rámci rodinných vzťahov treba zapracovať na kompromise.

  Práca

  Nevyvyšujte sa nad ostatných, to nie je fér.

  Zdravie

  Doprajte si masáž a uvoľnite svoje stuhnuté telo.

  Peniaze

  Situácia v peniazoch začína byť zaujímavá.

  Tip na dnešný deň

  Určite sa dnes ničoho neobávajte, možno sa vám bude zdať, že je toho na vás priveľa, no pritom iba stačí, ak pozmeníte organizačný plán. Vašu snahu ocenia aj kompetentní a závisť ostatných môžete pokojne hodiť za hlavu. Vy ste sa opäť posunuli o krok vpred.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 18.10 2021

  Ak chce človek od života naraz veľa, môže ho to vrátiť na bod nula. Vhupnúť znova do tých záležitostí, ktoré ste si už ťažko preskákali? To iste nechcete. Škoda je zahodiť jedným šmahom nadobudnuté postavenie v práci, medzi priateľmi, či doma. Deje sa to zo začiatku nenápadne. Napríklad stojíme tvrdohlavo na svojom názore a nevidíme nič naokolo, len seba. Neskôr prídeme na to, že sme nemali celkom pravdu a nedá sa to vrátiť späť.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  So stresom viete zaobchádzať dobre. Vaši príbuzní by sa radi zapojili do rozhodovania, z ktorého ste ich vynechali. Ak im nedáte možnosť povedať svoj názor, budete si svoje nápady realizovať sami.

  Peniaze - práca

  Bude sa vám chcieť preukázať svoju šikovnosť a praktickosť. Pred sebou máte aktívny týždeň s nečakanými zmenami. Pokiaľ neovládnete svoje negatívne pocity, dostanete sa do problémov.

  Zdravie

  Pri oddychu si položte nohy vyššie ako srdce. Vitamín E, i v tobolkách, znižuje tuk v krvi, bráni hromadeniu škodlivých látok a zužovaniu ciev. Teplý kúpeľ a masáž svalov zlepší krvný a lymfatický systém.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.