• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  V tento deň sa pokúste skončiť v práci čo najskôr a stráviť všetok voľný čas so svojou rodinou. Je to obdobie, kedy by ste mali upevniť vzťahy a dať svojim blízkym najavo, ako veľmi vám na nich záleží.

  Vzťahy

  Nie je žiadny problém, tak žiadny nevyrábajte.

  Práca

  Pred sebou máte dôležité povinnosti, nevyhýbajte sa im.

  Zdravie

  Viac vitamínov, viac minerálov a ešte viacej pohybu. Skúsite?

  Peniaze

  Zmiernite svoje prehnané požiadavky.

  Tip na dnešný deň

  Čaká vás veľa nového, hlavne v súkromí. Ak prežívate práve začínajúci vzťah, je vhodný čas posunúť sa ďalej a odkryť skutočné city. Nezadaní zas majú veľkú šancu stretnúť osudovú lásku. V práci budú kolegovia na vašej strane, pokiaľ sa nebudete zbytočne vyvyšovať.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 17.08 2022

  Všetko budete veľmi intenzívne prežívať, ku všetkému sa postavíte zodpovedne, a hoci budete postupovať dosť pomaly, predsa len s istotou a správne. Merkúr v kvadratúre na Slnko predstavuje celkom dobrý aspekt, ktorý podporuje myslenie, zaujímavé myšlienkové mapy, novátorské postoje, a to sa vám bude veľmi hodiť. Vhodný čas venovať sa sebe, zbavovať sa zlozvykov.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Nebudete sa sťažovať na nezáujem iných o vaše problémy ani na nepochopenie doma. Získate podporu a priateľsky podanú ruku, rozhodujúce je, či podanú ruku a podporu prijmete alebo zostanete prešľapovať na mieste.

  Peniaze - práca

  Budete musieť urobiť zopár ťahov, ktoré zaznávate, no budú nevyhnutné. Sklamanie vám spôsobí blízky človek. Vyvarujte sa pôžičiek a nerozmyslených investícii. Nepríjemný nápor na psychiku spôsobia nečakané povinnosti.

  Zdravie

  Sústreďte sa na chrbticu a pohybový aparát. Určite vám prospeje denná desaťminútovka jogy a sem-tam hodinka plávania. Ak plávať neviete, potom bicyklujte. Zhlboka dýchajte, pite dostatok vody. Po večeroch meditujte.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.