• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 01.06 2023 . Astrológ 1.

  Doobeda sa tešte na dobrú správu, ktorá sa týka vášho finančného ohodnotenia, možno príde možnosť polepšiť si celkovo aj do budúcnosti. Ak ste očakávali viac, tak sa vráťte späť na zem, možno sa už trošku preceňujete. Stále sa predsa máte kam posúvať.

  Vzťahy

  Ak si neviete vo vzťahu rady, nebojte sa spýtať na názor staršieho.

  Práca

  Urobte si zoznam úloh.

  Zdravie

  Chráňte pred slnkom nielen pokožku, ale aj svoje oči. Dokonca aj vtedy, keď nie je až tak silné.

  Peniaze

  Zmeňte smer vašich myšlienok a všetko bude zrazu jasnejšie.

  Tip na dnešný deň

  Tento pracovný deň môže priniesť zaujímavú situáciu, na ktorú budete musieť zareagovať pružne. nebojte sa, podporia vás kolegovia, ktorí stoja za vami a spoločne si vychutnáte úspech. V súkromí sa viac venujte svojim najbližším, aby ste nestratili kontakt.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 01.06 2023

  Vzájomná komunikácia je základom vzťahov medzi ľuďmi. Preto si treba dať záležať na svojom verbálnom i neverbálnom prejave. Úprimnosť je však veľmi dôležitá. Povrchnosť tu nie je na mieste, nevypláca sa. Slnko u vás vám svojimi lúčmi pekne presvetlí cestu, po ktorej idete kráčať. Večer si preto vždy zrekapitulujte to, čo ste zažili počas dňa a vyvoďte z toho dôsledky. Záleží i na kvázi drobnostiach.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Niekto vás vyvedie z miery nechápavosťou či pomalosťou. Nedajte sa tým vykoľajiť, iba si zbytočne otrávite čas na oddych. Koho nebesá neobdarili dôvtipom, ten už veľké ciele nedosiahne. Všetko napraví MD detí.

  Peniaze - práca

  Ocitnete sa v sieti nejasností, čo zapríčiní náhoda či spolupráca s hlupákom. Dať všetko do poriadku, to bude poriadna fuška. Neprerážajte hlavou múr, iba si ublížite. Radšej všetko odložte, veď týždeň má viac ako jeden deň.

  Zdravie

  Nepríjemné tlaky v hlave či v bruchu môže zapríčiniť nielen nedostatok energie, ale aj nesprávne sedenie v zamestnaní, nuž precvičte chrbticu aspoň izometrickými cvikmi, pite dostatočné množstvo vody a nepoddávajte sa tomu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.