• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Tak ako sa budete naplno venovať práci, by ste sa poobede mali naplno venovať láske. Vaša polovička skutočne potrebuje oporu, no vy si neviete nájsť čas, aby ste si toho všimli. Obdiv a uznanie spolupracovníkov, či nadriadených by pre vás nemalo byť prvoradým cieľom.

  Vzťahy

  Ak niekoho milujete, predchádzajte nedorozumeniam.

  Práca

  V práci bude príjemná atmosféra, nekazte ju podozieraním.

  Zdravie

  Aktívna forma odpočinku vám najlepšie dodá potrebnú energiu.

  Peniaze

  Uspokojte sa aj s málom, veď peniaze nie sú všetko.

  Tip na dnešný deň

  Nestarajte sa do iných, pokiaľ vás o to vyslovene nepožiadajú. Viacej sa zamerajte na svoje zdravie, mali by ste popremýšľať o pravidelnom pohybe niekde na čerstvom vzduchu, inak sa budete cítiť skutočne zle a potom sa budete dávať ozaj ťažšie dokopy.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 23.07 2024

  Optimizmus, ktorý je vo vás, vydajte zo seba von. Mnohí ľudia ho potrebujú a vy máte dosť síl na to, aby ste im ho dodali. Pomôžete tak aj iným k naladeniu sa na pozitíva života. Dariť by sa malo nákupom, ale neplatí to pre všetky znamenia. Pre vás áno, lebo ste teraz obozretní. Ak vás však bude niečo pokúšať, aby ste riskovali, nerobte to. Mohli by ste naraziť na nepríjemnosti.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Vaše vzťahy sa mierne umŕtvia, dostanete nejaké vnuknutie, kvôli ktorému si uvedomíte svoju hodnotu. Niektoré zahmlené alebo prehliadané fenomény si priamo vyjasníte, a budete vedieť, na čom ste. Podľa toho sa zariadite. V nových známostiach postupujte pomaly, no isto.

  Peniaze - práca

  Povinnosti odsuniete ležérnym spôsobom čo najďalej, kolegom dáte najavo, že pracovať môžu, ale mohli by vám dať pokoj. Vy navaríte kávičku, dodáte úsmev i kus reči. Šarmom zdoláte čokoľvek. Ak v týchto dňoch oddychujete pri mori, riadne si to užite.

  Zdravie

  Zanietenejší tenisti nebudú v dokonalej forme; miestami udrú do loptičky, akoby to bola letiaca strela z niektorého raketoplánu. Humoru teda bude dosť, ešte že sa vieme zasmiať. Toto potvrdia i juniori na skejtbordoch, naháňajúci postup asi na olympiádu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.