• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  V pracovnej sfére bude všetko v najlepšom poriadku, no v partnerskom zväzku by ste sa mali konečne rozhýbať. Problémy, ktoré sa časom nahromadili, by ste mali vyriešiť konečne raz a navždy, aby poľavilo celé to nepríjemné napätie.

  Vzťahy

  Dajte si pozor na flirty, aby ste niečo nepokazili.

  Práca

  Využite aj svoj talent, máte na to.

  Zdravie

  Dbajte na zdravú výživu.

  Peniaze

  Elektrospotrebiče majú len istú životnosť.

  Tip na dnešný deň

  Mali by ste si uvedomiť, že niektorým maličkostiam dávate až priveľký význam. Naučte sa analyzovať svoje problémy postupne a správne vyhodnotiť, ako veľmi je dôležitá. Takýmto spôsobom sa príliš vyčerpávate, fyzicky aj psychicky.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 18.10 2021

  Luna v Rybách sa na vás mračí až do obeda, ale vy to zvládate. Skúškou mnohých Blížencov dnes bude, či sa dokážu ovládať a presadiť v živote. Pozor však, môže to byť dvojsečná zbraň, lebo vo vás môže vyvolať túžbu po moci. Nebude to však také tvrdé, lebo nad vami drží ochrannú ruku patrón Merkúr, aj akčný Mars, ktorý na vás vrhá príjemný uhol od Váh. Aj vy môžete vziať do rúk iniciatívu a rozbehnúť určité veci, hlavne tie, ktoré si vyžadujú odvahu k zmene.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Netrpezlivosť v citoch nemáva dobrý koniec, pamätajte na to začiatkom týždňa. Myšlienkami ste úplne inde než by ste mali byť. Neexperimentujte v neoverených vzťahoch a neistých dobrodružstvách.

  Peniaze - práca

  Stupňovanie nervozity. Vaša nálada je na miske váh. Každá situácia sa dá vylepšiť, ale i vlastnou vinou a tvrdohlavosťou pokaziť. Snažte sa aj partnera zatiahnuť do finančnej zodpovednosti.

  Zdravie

  Dopĺňajte si vitamíny, a ak môžete, otužujte sa. Viac cereálií a menej mastných jedál, kávy a alkoholu. Ak máte málo selénu, môže sa vám zapáliť pankreas, alebo sa oslabia obličky.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.