• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 17.08 2022 . Astrológ 1.

  V práci si zachovajte chladnú hlavu aj vtedy, keď sa všetko okolo bude rúcať. Neobracajte sa nikomu chrbtom a vedzte, že ak ustojíte to najhoršie, vyjdete z toho ako víťaz. V rodinnom kruhu napomeňte každého, kto by sa správal neúctivo.

  Vzťahy

  Hlava je občas múdrejšia než srdce.

  Práca

  Ne nenahraditeľnosti musíte zapracovať.

  Zdravie

  Ak na vás niečo lezie, skúste čaj z čerstvého zázvoru.

  Peniaze

  Chcete skúsiť športku? Tak dobre, ale len v malom.

  Tip na dnešný deň

  Čaká vás dnes niekoľko príležitostí a ani jednu by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. Oplatí sa vám využiť ich vo svoj prospech. V osobnom živote by ste mali viacej komunikovať s priateľmi, aby ste poznali tých skutočných.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 17.08 2022

  Slnko v trigone na Slnko podporí rovnováhu v živote, rozumné riešenia, zistíte, že dokážete zosúladiť aj rozhádaných ľudí, pričom Slnko v trigone na Merkúr toto ešte doplní asertivitou a schopnosťou lepšie pochopiť problémy iných ľudí a cez toto pochopenie - i svoje vlastné problémy. Možno nájdete dostatok vnútornej sily na úprimnú pomoc iným. Väčšinou psychologickú.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Zoznámite sa so zaujímavými ľuďmi. Pomoc príde zo strany, odkiaľ ju vôbec nečakáte, ba aj osobný vzťah sa stabilizuje, ale ak sa vám vyskytne sympatické lákadlo, vyvarujte sa nevery. Po večeroch vás čakajú príjemné posedenia.

  Peniaze - práca

  Nezačínajte si veľa vecí naraz. Nedotiahli by ste nič do konca, podľahli by ste hlasu výčitiek a pokazili si náladu. Budete víťaziť nad chaosom a rozličnými zmätkami. Úspešne vyriešite všetky negatívne skutočnosti.

  Zdravie

  Okolo stredy sa prejaví záťaž, môžete mať pocit, že sa neviete sústrediť na niektorý problém. Neriešite to kávou alebo cigaretami, rozumnejšie bude na chvíľu vypnúť a vhodným spôsobom zrelaxovať.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.