• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 18.10 2021 . Astrológ 1.

  V zamestnaní sa vám bude dariť presne tak, ako ste si naplánovali, pokiaľ k tomu pridáte milý úsmev a pekné slovo, nakazíte dobrou náladou aj kolegov a deň ubehne ako voda. V rodine sa pripravte na malé nepríjemnosti s mladšími členmi, no pokiaľ neprejdete do vzájomných výčitiek, všetko dobre dopadne.

  Vzťahy

  Používajte len samé pekné slová, bude vám krajšie.

  Práca

  Všetko môžete zvládnuť bez väčšej námahy.

  Zdravie

  Ako dlho ste neboli v sane? Podporte svoju obranyschopnosť.

  Peniaze

  Ak chcete niekomu požičať peniaze, spíšte podmienky na papier.

  Tip na dnešný deň

  Už od rána ste plní energie, preto by ste ju mali využiť vo svoj prospech, ako v práci tak i doma. Niektorých kolegov prekvapí, že vám dnes ide všetko od ruky, ale nemusíte sa na nich ohliadať, je možné, že len neznesú váš úspech.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 18.10 2021

  Urobte si dobrú náladu napríklad pomarančovou šťavou. Pokiaľ sa teraz venujete viac vzťahom, treba si dať dolu ružové okuliare. Ak budujete nový vzťah, musí prejsť skúškou času. V tomto období sa však nebojte otvorene komunikovať. Nemyslím však hovoriť spôsobom: čo na srdci, to aj na jazyku. Nechajte si slová prejsť aj hlavou, srdcom i rozumom. Berte ohľad na človeka, s ktorým sa rozprávate. Pomáha predstaviť si seba samého na jeho mieste.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Riaďte sa vnútornou silou. Vaše vzťahy preskúša náhoda. Vo vzťahu je mnohé aj vecou dohody. Ak jeden z partnerov býva u druhého, neznamená to automaticky, že musí za svoj pobyt platiť.

  Peniaze - práca

  Až keď skončíte jedno, pustite sa do ďalšieho. Inak sa zamotáte do problémov, a sami narušíte váš plánovaný program. Nechajte sa nahovoriť ”podrazákom“ na zlé aktivity.

  Zdravie

  Vaša nervová sústava je dlhodobo v akomsi nezdravom napätí. Zmena ale nie je vždy len k horšiemu. Pleť si masírujte jogurtom navlhčenými ovsenými vločkami. Je to aj vhodná desiata.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.