• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 29.05 2023 . Astrológ 1.

  V práci používajte hlavne rozum, v osobnom živote sa naopak nebojte počúvnuť svoje srdce. Povedzte nahlas, po čom túžite a čo nedostávate, vaša polovička predsa nie je žiaden jasnovidec a vaše mlčanie prináša naozaj zbytočné napätie,ktoré si stačí len vysvetliť.

  Vzťahy

  Okrem svojej polovičke dnes zavolajte rodine. Budú vás potrebovať.

  Práca

  Pre úspech musíte niečo obetovať.

  Zdravie

  Niekedy si človek nenavyberá, ale o zdravie sa treba starať neustále.

  Peniaze

  Skontrolujte ľudí, ktorí sa vám starajú o peniaze.

  Tip na dnešný deň

  Ak vám nemá kto pomôcť pri dôležitom projekte, povedzte nadriadeným na rovinu, že takto to nemôžete zvládnuť, nenechávajte sa preceňovať. V konečnom dôsledku by ste tak ohrozili svoje postavenie, čo by bola v tejto chvíli veľká škoda.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 29.05 2023

  Máte teraz celkom priaznivé obdobie. Bude vám trvať až do príchodu Slnka do znamenia Raka. Venujte sa krátkodobým cestám, na ktoré ste v minulosti nemali čas. Ak radi cestujete, nezabúdajte, že aj blízke okolie vášho domova má krásne zákutia. Zahraničné cesty si nechajte na neskoršie. Ak ste nenavštívili dlhšie súrodencov alebo vašich príbuzných v inom meste, možno sa tak rozhodnete teraz.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Dosiahnete, čo len budete chcieť: lásku, uznanie, peniaze, pohodu. V priateľstve sa prejavíte ako mocné oporné piliere, čím si vyslúžite obdiv a tiež všeobecnú úctu. Myslite na svoje deti a okrem MDD im pripravte pekný víkend.

  Peniaze - práca

  Očakávajte iba dobré výsledky. Vy viete, že kto nedbá na varovanie, obyčajne skončí tak, ako nechcel, nuž prezieravo odhadnete rozličné nič nehovoriace situácie. Cez víkend však prácu odložte, je tu i rodina.

  Zdravie

  Možno si nájdete čas i na posilňovňu, možno sa odhodláte porobiť také roboty, ktoré si vyžadujú silu a vytrvalosť. Zdatní však budete vyše práva, nuž s výsledkami budete spokojní. Nezabudnite na svoj pravidelný šport.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.