• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 23.07 2024 . Astrológ 1.

  Čoraz častejšie máte pocit, že nie ste dostatočne finančne ohodnotení za svoju prácu a snahu. Ide len o to, že ste to kompetentným ešte ani len nenaznačili, preto neváhajte a požiadajte o zvýšenie platu oficiálnou cestou. Doma vás čaká príjemný a pohodový večer.

  Vzťahy

  Partnera ste si vybrali preto, lebo ho milujete, nie preto, že ho vlastníte.

  Práca

  V práci vás čaká celkom bežný deň.

  Zdravie

  Zamyslite sa nad svojim životným tempom, dosť zlé však?

  Peniaze

  Informujte sa o zmenách na vašom účte.

  Tip na dnešný deň

  Pokiaľ vás prepadol pocit, že vám všetko, ale naozaj všetko vadí, tak sa snažte iba chvíľu posedieť osamote a upokojiť sa. Problémy riešte s chladnou hlavou a nezapájajte do sporov pocity. Poobede sa všetko vyrieši a dobrá nálada sa vráti.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 23.07 2024

  Osobné planéty máte celkom dobre postavené. Mesiac je do pol štvrtej vo vzdušnom Vodnárovi, Merkúr v Levovi, kde je už aj Slnko. Nakupujte, cestujte a objavujte nové. Pokiaľ ste si chceli zaobstarať niečo pekné do bytu, urobte tak teraz. Radosť vám urobí aj voňavá prírodná kozmetika alebo niečo na seba. Pokiaľ si kúpite toho viacej, nezabudnite niečo staré vyhodiť. Svojho elánu sa naďalej nevzdávajte.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Pozrite sa pravde do očí. Netreba fatálne čakať, až vaše súkromie vyrieši vyššia moc. Múdrejšie bude v pokoji sa pozhovárať s partnerkou, hľadať východisko, prijateľne pre oboch. Keďže vás všetko vyhodí z rovnováhy, začnete cítiť neistotu – aj v iných vzťahoch.

  Peniaze - práca

  Pripravte sa na horu nepriazne, dokonca i od tých najbližších kolegov či známych. Ťažko povedať, čím si to vyslúžite, často však prehnanou ochotou, či nezvaným pokusom o pomoc, ktorá sa ukáže bezúčelná. Viac žiadajte, menej rozdávajte.

  Zdravie

  Všetky stresy ovplyvnia aj vašu nervovú sústavu, u niekoho srdcovo cievny systém či tráviaci trakt. Rozhodne vám prospejú ovocné šťavy, bylinkové čaje, ako i mentálny tréning, napríklad so sugesciou: "Som zdravý(á) a plný(á) energie." Opakujte 25krát.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.