• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Pokoj a harmónia zavládne vo vašom partnerskom živote, čo sa však nedá povedať o práci, kde máte všetkého až nad hlavu. Skúste sa o niektoré povinnosti podeliť, ak si budete všetko brať len na svoje plecia, skôr či neskôr sa dopustíte fatálnej chyby.

  Vzťahy

  Aj vy potrebujete cítiť, že niekomu na vás záleží, nebojte sa to priznať nahlas.

  Práca

  Zaoberajte sa naozaj len a len prácou.

  Zdravie

  Premyslite, ako zlepšiť svoju kondíciu a celkovú imunitu.

  Peniaze

  Neplytvajte časom, keď čas sú peniaze.

  Tip na dnešný deň

  V práci dokážete niečo výnimočné. Nájdete spôsob, ako vyriešiť istý závažný problém. Predostrite svoj návrh a spoločne prejdite všetky alternatívy. Na konci tejto náročnej cesty vás čaká milé prekvapenie.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 26.06 2019

  Dnešnú júnovú stredu sa na úradoch, alebo súdoch stretnete s menším pochopením. Planéta Neptún teraz podporuje fantáziu. Nevytvárajte si ešte negatívnejšie predstavy ako je samotná skutočnosť. Niektorí ľudia myslia iba cez peniaze. Láska a súcit sú im cudzie. Necúvnite pred náznakmi problémov v zamestnaní. Priateľské a priaznivé vyriešené konfliktu je v krátkej dobe pred vami. Čaj na čistenie krvi má dnes mimoriadne zosilnený účinok.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Dialóg prispeje k dohode prijateľnej pre obe strany. Aj z doteraz neznámych ľudí sa mnohí môžu stať vašimi stálymi priateľmi. Mnohé novoty sa stanú v budúcnosti vašimi istotami. Hľadajte.

  Peniaze - práca

  Karta: Zelený dolník: Dobehnete zmeškané a zabudnuté povinnosti. Pozor na roztržky a malicherné hádky s mužmi. Prekážky sú nato, aby sa riešili. Nie? Aj od tých, ktorým ste pomohli, sa vďaky nedočkáte.

  Zdravie

  Odľahčite stravovanie ľahšími jedlami. Choďte si zabehať, alebo do fitnes centra. Niekoho tam spoznáte, čo vám dodá radosti do cvičenia. Spravte si potom masáž, aspoň nôh, ktoré si dočiahnete.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.