• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Neodsúvajte dôležité rozhovory na neskôr, najlepšie bude vyjasniť si všetko hneď. Určite však neprechádzajte do protiútoku, aj najväčšie nedorozumenia možno vyriešiť diplomatickou cestou. A v láske hrozia nezhody, tak radšej vážte slová.

  Vzťahy

  Ak prepadáte smútku zo samoty, obklopte sa blízkymi.

  Práca

  Niektoré lekcie od nadriadených sú cielené.

  Zdravie

  Aj kroky pre zdravie si treba vopred dobre zvážiť a naplánovať.

  Peniaze

  Analýza je pre obchod veľmi dôležitá.

  Tip na dnešný deň

  Je fajn, že si viete zahryznúť do jazyka a nepresviedčať všetkých o svojej pravde. Nech si každý myslí, čo chce, dôležité je to, ako sa žijete. Ten, kto sa mýli, to už čoskoro pochopí a nie je vašou vecou neustále niekoho zachraňovať. Držte sa svojich predsavzatí.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 19.08 2019

  Pevný základ je hlavnou oporou dlhodobej perspektívy. Nesnažte sa so situáciou zápasiť, ale ani sa ňou nechať úplne strhávať. Každý si nesieme svoj kríž, a ten sa líši len obsahom, ktorý v ňom je. Planéta Saturn nedovolí, aby vás ťažkosti postihli natrvalo. Neunáhlite sa, počkajte si na to, ako sa veci budú vyvíjať k lepšiemu. Nové podmienky sa vyskytnú nielen v rámci vášho podniku, ale aj ak stretnete dôležitého človeka.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Nové sľuby mu prekrývajú staré. Čo bolo, bolo... V maličkostiach sa hrieškov dopúšťa, a dosť často. Ak ide o dôležité, je čestný. Nekľučkuje a nepredstiera.

  Peniaze - práca

  Tento týždeň niektoré vážne finančné rozhodnutia radšej nechajte na svojho spoločníka, či partnera, alebo sa aspoň s nim dôkladne poraďte. Má väčší prehľad a menej zbytočných emócií.

  Zdravie

  Hydroterapia = Vodoliečba: Horúca voda, či para, rozťahuje cievy, podporuje potenie, uvoľňuje svaly a kĺby a telesné teplo prúdi k povrchu tela. Studená cievy sťahuje, znižuje zápal a opuchy.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.