• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Extra dariť sa vám bude najmä v oblasti lásky. Vaša polovička bude milá a vnímavá, presne vie, čo potrebujete k svojmu šťastiu. Je fajn, ak si toto obdobie užívate, ale nezabúdajte všetko krásne vrátiť späť. Zrejme sa vám zadarí aj v oblasti peňazí.

  Vzťahy

  Nebojte sa pritúliť toho, koho milujete.

  Práca

  Práca vám nemá kaziť náladu.

  Zdravie

  Meditačná hudba vám urobí naozaj dobre, smelo si ju pustite.

  Peniaze

  Neoplatí sa všetko len odkladať, investujte, ale rozumne.

  Tip na dnešný deň

  Možno ste v poslednej dobe zanedbali zdravotnú starostlivosť a tak je ten najlepší čas všetko napraviť. Doprajte si oddych osamote a načúvajte svojmu telu. Raz dva si uvedomíte, kde máte rezervy a čo by ste mali dať do poriadku.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 16.02 2019

  Luna v Rakovi vám našepkáva, aby ste neostávali tam, kde sa už nemáte čomu naučiť. Hľadajte nové obzory aj v knihách a v meditácii. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Džwal Kul – Prijatie vlastnej sily. Človek nie je nikdy vydaný napospas osudu a nátlaku druhým. Je to len vtedy, ak sa mu nechce konať inak. Ak prijmete svoju silu, môžete svoj život vziať do svojich vlastných rúk a sami si ho tvoriť. Vydržať a nevzdávať sa! Môžu to byť duchovné veci, ale aj pevná vôľa nejesť, ak ste sa rozhodli schudnúť!

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Máte komu dať valentínsky darček? Vy máte citov dostatok, aj keď sa ich snažíte zakryť. Ste však vynaliezaví, aj vo vonkajších efektoch. Ste aj majstri jemných, i drsných psychologických hier.

  Peniaze - práca

  Na pracovisku vás rozčuľujú maličkosti, ste kritickí, nedokážete sa uvoľniť a tešiť sa zo života. Nepodceňujte drobnosti, ktoré vám prídu do cesty. Pozor v doprave, na cestách.

  Zdravie

  Negatívne energie v aure sa najčastejšie prejavujú únavou, depresívnosťou, strachom a panikou. Klesá sebavedomie a sebaúcta, zvyšuje sa konfliktnosť, závisť, negatívny prístup k životu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.