• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Hoci na pracovné povinnosti nemáte práve náladu, budete sa musieť prekonať, aby ste sa vyhli konfliktom a nepríjemným problémom. Poobede sa venujte hlavne rodine, priatelia by zas mohli ísť radšej trochu bokom.

  Vzťahy

  Nie každý môže nahliadnuť až do hĺbky vašej duše.

  Práca

  Ak sa chystáte na závažné zmeny, chce to čas.

  Zdravie

  Popri plnému nasadeniu si doprajte aj zdravý oddych.

  Peniaze

  Nebojte sa časť financií investovať aj do vzťahu.

  Tip na dnešný deň

  Nebojte sa pustiť do nových aktivít a to v osobnom, ale aj pracovnom živote. Prijmite kontakty, ponuky, priateľstvá a dokonca aj lásku. Spoliehate sa pri tom na hlas svojho srdca, ono veľmi dobre vie, kam vás zatiahne.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 06.12 2019

  Ako ste na tom so stravovaním? Vzdušné znamenia stíhajú veľa vecí, čo im ostatní občas aj závidia. Môže za to ich jasná myseľ a väčšinou bystrý intelekt, ale fungujeme nielen mysľou, ale i jedlom. Je dobré si občas zapísať, čo sme zjedli počas dňa. Ak prídu žalúdočné vredy, alebo ťažkosti s trávením, nebude síce úplne neskoro, ale prevencia je prevencia. Aj váš partner si zaslúži trochu pozornosti, nezabúdajte preto na nežnosti, ktoré patria k životu.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Prvá láska je vysnená, posledná už len vymyslená. Vaše znamenie vyjadruje otvorenosť, priateľstvo a snahu zlepšiť všetko, čo sa dá. Váš Jupiter v Strelcovi a Saturn teraz podporia serióznosť.

  Peniaze - práca

  Vaše pripomienky by mohli spôsobiť nepríjemné konflikty. Neberte na ľahkú váhu svoj vnútorný hlas. Pocity neúspechu a samoty znervóznia v decembri aj na oveľa tvrdšie povahy, ako ste vy.

  Zdravie

  Tá istá situácia, tá istá veta, či myšlienka, a aj tak ju mužský mozog dekóduje odlišným spôsobom ako ženský. Aj detský mozog býva často pre rodičov záhadou. Riaďte sa láskou k nim.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.