• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Netlačte toľko na pílu a neponúkajte svoje city na striebornom podnose. Musíte nechať dozrieť čas, aby si vaša vyvolená osoba utriedila svoje vlastné pocity. Ak nebudete trpezliví, nedopadne to vo váš prospech. V práci dnes doprajte uznanie kolegom, nemusíte zakaždým žiariť iba vy.

  Vzťahy

  Neupínajte sa na ideály, nie všetko je dokonalé a predsa je to pekné.

  Práca

  Doprajte si čas na zásadné rozhodnutia.

  Zdravie

  Načerpať energiu je mimoriadne dôležité aj pre imunitu.

  Peniaze

  Nehazardujte s úsporami, to by ste oľutovali.

  Tip na dnešný deň

  Menšia nechuť nech vás neodradí, pokiaľ v sebe nájdete dostatok síl, už okolo obeda po nej nebude ani chýru ani slychu. Poobede dotiahnite do konca všetky náležitosti a snažte sa ísť čo najskôr domov načerpať novú energiu.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 29.05 2020

  Dnešný posledný májový piatok vám niektoré pracovné komplikácie vám pôjdu na nervy. Neraz nemáte záujem hľadať riešenia niekde okolo seba, ale chcite si všetko riešiť svojou chladnou hlavou. Nevedeli ste zaujať jednoznačné stanovisko. Neistota je to, čo sa ľuďom, čo stoja vo vedúcej pozícii, neodpúšťa. Útok zvieraťa, alebo príšery v sne je vždy varovaním. Niekto z okolia sa vám snaží znepríjemniť život.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  Máj ešte preverí vašu psychiku. Môžete mať výkyvy nálad, zlosť a málo diplomacie. Neodsudzujte sa za to, čo ste urobili v minulosti, lebo ste to aj tak inak urobiť nemohli. Je to tak OK.

  Peniaze - práca

  Slnko pridalo k planétam v piatom astrologickom dome. konečne opäť môžete venovať deťom, nejakej kreatívnej aktivite. Užite si záverečný májový týždeň. Podobne budú ladené i prvé júnové týždne.

  Zdravie

  Fajčenie prispieva ku sťahovaniu ciev, a preto aj k horšiemu obehu krvi a prekrveniu mozgu. Aj manipulácia s cigaretou rozptyľuje a zadymuje nielen vodiča, ale aj nefajčiacich spolujazdcov.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.