• Horoskop pre znamenie Vodnár na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Možno bude tento deň nemastný - neslaný, ale aj také občas musia prísť, aby ten ďalší mohol byť zas o niečo krajší. Využite všetok čas na premyslenie svojich možností, možno aj zakopnutí či pádov, aby ste sa posunuli o veľký kus vpred.

  Vzťahy

  Milovať druhých je ľahké, nebojte sa toho.

  Práca

  Nemusíte sa snažiť stále len vynikať.

  Zdravie

  Doprajte si vitamín A, máte ho nedostatok.

  Peniaze

  Nepodľahnite hazardu.

  Tip na dnešný deň

  Pokojne sa nechajte inšpirovať svojim okolím. Ak sa lepšie pozriete aj na ostatných, nielen na seba, tak si zrazu uvedomíte aj veci, ktoré ste si doteraz nepripúšťali. Večer sa vyhnite akýmkoľvek vážnym rozhovorom, ešte potrebujete čas.

  Od iného astrológa pre znamenie Vodnár na dnes 20.04 2019

  Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu si budete všímať príliš veľa tienistých stránok ľudí okolo vás. Preto sa radšej pustite do práce, a venujte sa niečomu, čo vás baví. Dopoludnie je ešte smutné, ale podvečer si už vychutnáte dobré jedlo. Každý sa chce cítiť dobre a byť šťastný, ale málokto vie, ako sa to naozaj robí. S Veľkou nocou by malo dôjsť k regenerácii síl. Cez toto jarné obdobie bude vo vzduchu veľa mystických síl.

  Horoskop pre znamenie Vodnár na tento týždeň

  Vzťahy

  V kresťanskej kultúre je dôležitý celý týždeň pred Veľkou nocou. Veľkonočné obdobie pokračuje Veľkonočným pondelkom a päťdesiat dní po Veľkej noci sa končí Turícami.

  Peniaze - práca

  Veľká noc je pekné obdobie. Vždy bude zastávať významné miesto v spomienkach. Bude sa spájať aj s rodičmi, ktorí často už nežijú. Buďte príkladom nielen pre svoje deti, ale i pre známych, či susedov.

  Zdravie

  Veľkonočným symbolom je aj tzv. Požehnaný košík s kraslicami, chlebom, koláčmi, soľou, korením, klobáskami. Nosí sa do kostola požehnať, aby sa mohol uzavrieť čas veľkého, 40 dňového pôstu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.