• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Nedajte sa odradiť únavou, ak ste sa zle vyspali. Snažte sa len rozhýbať a načerpať energiu z ľudí alebo vecí, ktoré milujete. S optimizmom ľahšie zvládnete aj náročnejšie úlohy a zostane vám ešte aj dostatok času na zábavu.

  Vzťahy

  V láske sa stretnete s porozumením a podporou.

  Práca

  Udalosti dnešného dňa budú pozitívne.

  Zdravie

  Snažte sa čo najskôr prehodnotiť svoj jedálny lístok.

  Peniaze

  Že niečo chcete, ale nemôžete? Aký omyl!

  Tip na dnešný deň

  Hneď ráno vás prekvapia úlohy, ktoré ste asi nepredpokladali, ale v žiadnom prípade nedajte najavo strach. Uvedomte si, že neprajníci čakajú na vaše prešľapy, tak im neukazujte svoje slabé stránky.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 26.06 2019

  Rovnováha sa dnešnú júnovú stredu nastolí až po menšej búrke. Vyhýbajte sa spoločnosti, kde sa hovorí o chorobách a problémoch. Nevdojak si priťahujete starosti iných do svojho podvedomia. Vplyvy vesmíru sú aj tak pre vás dosť silné. Vaša väčšia odolnosť by mala prispieť k nárastu výkonnosti hlavne v náročnejších projektoch. Neveľmi myslíte na to, či máte dosť vápnika a keratínu, aby ste mali silné a zdravé nechty.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Naberáte sily s letným obdobím. Začnete sa venovať s vervou práci, štúdiu, aktivitám i vzťahom. Známi sa vám budú pokúšať radiť. Vypočujte si ich pozorne, poteší ich to. Zariaďte sa však po svojom.

  Peniaze - práca

  Karta: Červený kráľ: Vaše dobré srdce, ktoré sa tak veľmi snažíte pred druhými ukryť, chcete uplatniť na všetkých frontoch. Pozor nech vás len zbytočne a neprávom nevyužívajú.

  Zdravie

  V tomto týždni Mesiac ubúda, preto sa milé dámy, skúste zamerať na chudnutie a celulitídu: masáže, cvičenie, viac zeleru, petržlenu, vody na odvodňovanie a dýchacie cvičenia. Otvorte sa novým myšlienkam a prístupom.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.