• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Práve dnes by ste si mohli získať priazeň niekoho, na kom vám už dlho záleží a on si to nevšíma. V práci vám budú mnohí hádzať polená pod nohy, ale vy zachovajte pokoj a nenechajte sa vyviesť z miery. S chladnou hlavou vyriešite všetky konflikty.

  Vzťahy

  Naše vzťahy sú našim odrazom.

  Práca

  Pri plnení povinností sa sústreďte.

  Zdravie

  Pokojne si dajte do tela, ale nezabúdajte, že vaša fyzická kondícia má limity.

  Peniaze

  Vsaďte na svoje skúsenosti a intuíciu.

  Tip na dnešný deň

  Dnes by ste mohli dosiahnuť naozaj všetko, čo ste si aj naplánovali, len musíte zapracovať na sebadôvere. Máte schopnosti aj skúsenosti, vďaka ktorým by ste sa naozaj ľahko mohli preniesť cez každý problém. Tak čoho sa stále tak bojíte?

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 29.05 2020

  Dnešný posledný májový piatok si dajte si pozor na to, komu dôverujete. Majte na pamäti všetko, čo ste sa doteraz v živote naučili o vzťahoch. Snažte sa nehádať s vaším partnerom. Problémy v každom partnerstve sú normálne. Majte chuť učiť sa, všímať si ostatných, a praktizovať nové poznatky, čo je asi najťažšia časť, ale výsledok určite stojí za to. Budete žiť šťastnejšie, spokojnejšie a vyrovnanejšie.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Nevystavujte sa pocitu rozčarovania, zrady, alebo hnevu. Občas sa necháte dobrovoľne klamať, najčastejšie klamete seba. Nevyčítajte si to, za čo nemôžete. Znepokojí vás nový sled udalostí.

  Peniaze - práca

  Obdobie mája bude ešte trochu hektické, ale v dobrom slova zmysle. V každom prípade je to pre vás dobré obdobie dať si všetky veci v každej oblasti do poriadku. Buďte aktívni.

  Zdravie

  Cez víkend je ohrozené trávenie. Zvýšený výskyt migrén. Pozor na oči. Nezaťažovať ich. Krvný tlak a cholesterol sa zvyšuje s pribúdajúcimi rokmi. Sledujte si krvný tlak a hodnoty tukov v krvi.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.