• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Ak nebude všetko podľa vašich predstáv, nezačnite hneď prepadať nervozite, ešte stále je šanca, že všetko stihnete načas. Dôležitý je pokoj, rozvaha a jasný plán. Vyhnite sa ľuďom, ktorí by vám chceli hádzať polená pod nohy.

  Vzťahy

  Minulosť skončila, už ju viac neriešte.

  Práca

  Ak nepracujete poctivo, neuspejete.

  Zdravie

  Hľadajte stále nové možnosti ako podporiť zdravý životný štýl.

  Peniaze

  Neobávajte sa straty, naopak, zrejme viac získate.

  Tip na dnešný deň

  Nenechajte sa dnes ničím a nikým ovplyvňovať, prejavte svoje názory a pocity jasne a nahlas, inak to nik nepochopí. Ale pozor na štýl akým prehovoríte, nemusíte predsa hneď niekoho urážať.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 19.08 2019

  Pozor, aj dnešný augustový pondelok, na dôvernosti k cudzím osobám. Zamerajte sa radšej na niečo zmysluplnejšie. Mnohé okolnosti ste úspešne zvládli, mnohé ešte čakajú na vyriešenie v budúcnosti. Vždy je čas doriešenia, inštinktov, 6. zmyslu, čiže tá krásna energia vyšších, anjelských energií, ktorá vie prehovoriť, keď sa stíšite. Dôveru vášho dieťaťa získate, keď sa ho budete pýtať na jeho názor.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Harmóniu pokladajú za najdôležitejšiu. Lži sa vyhýbajú. V maličkostiach neklamú. V životných situáciách zvažujú. Veria tomu, čomu chcú veriť. Majú naklonenú Venušu.

  Peniaze - práca

  Vplyv planét by mal navodiť úspech a šťastie akéhokoľvek druhu, i finančné. Na pracovisku vám teraz stačí rýchly prehľad, aby ste vedeli, v akých hraniciach sa máte pohybovať.

  Zdravie

  Fytoterapia: Využívanie rastlín v lekárstve. Do 18. storočia bolo bylinkárstvo obvyklou formou liečby. Bylinky pracujú pomalšie, než konvenčné lieky. Účinné látky nie sú v nich tak koncentrované.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.