• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Ak chcete vo svojej kariére napredovať, musíte prestať prešľapovať na jednom mieste. Venujte sa novým nápadom a rozvíjajte svoje sny. Nič nie je nemožné, pokiaľ sa začnete viac snažiť a oveľa viac si veriť.

  Vzťahy

  Ste si istí, že váš rebríček hodnôt je v poriadku?

  Práca

  Bude sa vám dariť celkom dobre.

  Zdravie

  Keď vás prepadne strach alebo panika zo zdravia, skúste len zhlboka dýchať.

  Peniaze

  Dnes si rozmyslite dvakrát každú investíciu.

  Tip na dnešný deň

  Možno sa necítite dobre, ale nejde o chorobu, len menšiu depresiu. Zamerajte sa na svoju polovičku, dodá vám potrebný elán aj chuť ísť ďalej. Okrem romantiky sa dosýta užijete aj spojenie vašich duší, dnes konečne pochopíte, čo máte doma. Vážte si to.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 06.12 2019

  Všetko, čo robíte, napríklad varíte polievku či robíte chlebíčky, treba vykonávať s láskou. Niektorí členovia domácnosti to cítia. Práve ste možno dostali odpoveď na otázku, prečo nejedli vaše deti tú včerajšiu desiatu. Doniesli ju domov, no a ani vám sa ju nechcelo po nich dojedať. Ráno ste sa totiž pohádali a vy ste do tej desiatej dali negatívnu energiu. Dnes dajte do jedla veľa pozitívneho!

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Priateľstvo potvrdené pri víne, ako víno vyprchá do rána. Ste sám - sama? Netýrajte sa tým, a nájdite si čas aspoň na priateľov. Cez víkend rozviniete značne duchovné schopnosti.

  Peniaze - práca

  Ešte ste sa nenaučili povedať nie. Našťastie ste intelektuálnejšie znamenie zverokruhu. Na svoje potreby si dokážete zarobiť. Plánujte si už pomaly aktivity na budúci rok.

  Zdravie

  V optimálnom prípade pracujú všetky čakry v harmónii, čo je však u bežnej populácie pomerne zriedkavý jav. Čaká vás nechcený stres. Budete náchylnejší na vírusové ochorenia.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.