• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Je naozaj veľmi dôležité, aby ste si urobili také voľno, po akom túžite. Nemusíte pracovať, ani sa do nikoho starať, jednoducho si deň len užite tak, ako sa vám páči. Ak sa pustíte do športu, dajte si pozor, aby ste neprecenili svoje schopnosti.

  Vzťahy

  všetko bude v poriadku, vzťah len tak prekvitá.

  Práca

  Usilovnosť je naozaj pekná vlastnosť.

  Zdravie

  Jesť by ste mali ľahšiu stravu a v menších množstvách.

  Peniaze

  Ak budete mať veci starostlivo uložené, nestratíte ich.

  Tip na dnešný deň

  Súkromný život sa mení čoraz k lepšiemu, preto toto pozitívne obdobie využite na upevnenie vzťahov s najbližšími. Spoločenský život môžete na chvíľu hodiť za hlavu, venujte sa naplno ľuďom, ku ktorým bežíte vždy, keď je zle.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 16.02 2019

  Luna vo vodnom Rakovi nás učí vedieť sa uvoľniť na tom našom školskom pracovisku života a vnímať svet naokolo. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Lady Portia – Byť v rovnováhe. Táto karta nám prináša námet na zharmonizovanie mužskej a ženskej stránky svojej osobnosti. V dnešnej dobe ženy nosia väčšinou nohavice, tým sa z nich vytráca ženskosť. Muži sa na druhej strane prestali snažiť nadväzovať vzťahy so ženami, aktivitu čakajú od ženy.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Zamerajte sa viac na zmysel svojho života. Očista je vhodná metóda, ktorou môžeme dať vášmu životu novú kvalitu a lepšie vyžiť svoj potenciál. Závisť je uznaním vlastnej neschopnosti.

  Peniaze - práca

  V rozhovore s cudzími ľuďmi netvrďte niečo, čo neviete so stopercentnou istotou. Vaša podnikavosť motivujte druhých. Z čoho potom pramenia všetky tie vaše pochybnosti?

  Zdravie

  Vplyvom okolia sa nevyhnete. Strava obsahuje veľa chemických látok, ovzdušie je znečistené smogom. Na znečisťovaní vašej aury sa teda nepodieľajú len negatívne myšlienky, ale aj fajčenie.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.