• Horoskop pre znamenie Váhy na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Snažte sa sústrediť aj počas voľna, hoci ste sa pustili do vecí, ktoré máte radi, polovičatou prácou by ste mnohé len zmrvili. Keďže ste sa rozhodli pre aktívny odpočinok, večer si už neplánujte bujaré zábavy a snažte sa zaliezť do postele čím skôr.

  Vzťahy

  Milé prekvapenia by ste si mali dopriať každý deň.

  Práca

  Snažte sa viac počúvať skúsenejších.

  Zdravie

  Skúste sa vzdať kávy a čokolády, aspoň na nejaký čas.

  Peniaze

  K úplnému šťastiu nepotrebujete bohatstvo.

  Tip na dnešný deň

  Pokúste sa ušetriť si čo najviac pozitívnej energie aj do ďalších dní, hviezdy vám totiž dnes doprajú. Všetko sa bude riešiť akosi samo, vy sa skôr môžete tešiť z večerných spoločenských aktivít, z nových známostí, či z romantiky s vašou polovičkou.

  Od iného astrológa pre znamenie Váhy na dnes 20.04 2019

  Nájdite si dlhší čas aj pre ďalších ľudí okolo seba. Investujete do existujúcich, alebo vznikajúcich vzťahov. Nielen dnešnú Bielu sobotu, ale aj nasledujúce sviatočné dni máte ideálnu príležitosť vylepšiť si rodinné záležitosti. V láske sa nehrá na víťazstvá, ale aj tak potešia. Nerobte z nich však veľkú vedu. Držte sa vecnosti, inak sa na nič nesústredíte a pokazíte i to, čo by mohlo byť celkom bezproblémové a sviatočné.

  Horoskop pre znamenie Váhy na tento týždeň

  Vzťahy

  Za tradičné veľkonočné a jarné symboly sú považované vajcia - kraslice, zajac, kuriatka, bahniatka, korbáčiky upletené z vŕbového prútia a voda. Prejavte sa akí viete byť štedrí a srdeční.

  Peniaze - práca

  Máte pocit, že niečo nie je v poriadku. Cítite akýsi chaos a neporiadok vo vašom okolí. Skúste si vyčistiť vzťahy. Od stredy, pod vplyvom Luny vo vašom znamení, je najvhodnejší čas na riešenie.

  Zdravie

  Na Zelený štvrtok sa jedli zeleninové, najlepšie zelené jedlá. Petržel nie je vhodná iba ako obloha. Žujte ju pre osvieženie dychu, aj pre vysoký obsah vitamínu K. Opatrnejšie, ak máte lieky na riedenie krvi.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.