• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Povinnosti sa na vás dnes doslova zosypú a vy sa s nimi musíte popasovať čo najrýchlejšie. A naozaj so všetkými, ak by ste čo i len jednu odložili, mohol by byť z toho problém. Nadriadení si vás všímajú a zvažujú váš postup, tak sa predveďte!

  Vzťahy

  Nie je nič, čo by vás tu malo znepokojovať.

  Práca

  Rozdeľte si prácu rozumne, lepšie ju zvládnete.

  Zdravie

  Ako nabiť energiu, to viete, no ako ju využiť, už menej.

  Peniaze

  Nenechajte sa nachytať podvodníkmi.

  Tip na dnešný deň

  Nebojte sa s ochotou pomôcť každému, kto vás o to požiada. Len neťahajte do toho aj srdce, to by bola tá najväčšia chyba, mohli by ste tak poodhaliť svoje slabosti. Nájdite si čas premyslieť všetky potrebné argumenty, aby ste presadili svoje názory.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 06.12 2019

  Dajte si ráno pozor, aby ste nevrčali na rodinu. Mesiac je ešte skoro celý deň v Rybách, čo je pre vás nepríjemné. Treba vydržať! Plánujte si s radosťou ďalšie dni, hoci budú hektické, veď sa chýli ku koncu roka. Slnko je u vás a to je optimistické. Nikto vám však nekáže jednať podľa porekadla: Bolo koze dobre, šla sa na ľad kĺzať. Ak ste spokojní v partnerstve, neriskujte! Venujte nejaký čas i domácemu účtovníctvu.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Pozor na rodinné hádky aj susedov. Nielen váš imunitný systém pre telo, ale aj ten duševný, potrebuje trochu povzbudenia. Je čas na prebratie záležitostí, ktoré sa vám len ťažko vyjadrujú.

  Peniaze - práca

  Aj keď neviete, kde začať, len pokojne začnite hocikde. A buďte húževnatí. Netreba hystericky naháňať stratený čas. Rozladenosť na vás tak vidieť, že to môže poškodiť dôležité stretnutia.

  Zdravie

  Západná orientácia postele a vašej hlavy v nej je dobrá a prináša pokojný spánok. Kukurica je bohatá na železo a mangán, ktoré pôsobia proti stresu, svalovým kŕčom a srdcovej arytmii.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.