• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Ak máte pocit, že ste sa nechali priveľmi vtiahnuť do problémov iných, tak tomu urobte jednoducho rázny koniec. Buďte milí a pokojní, ale na rovinu povedzte, že svojich starostí už máte viac než dosť. Snažte sa viac oddychovať, máte toho za sebou naozaj viac než dosť.

  Vzťahy

  Priatelia vám môžu byť oporou.

  Práca

  Máte možnosť získať novú a veľmi dôležitú informáciu.

  Zdravie

  Nájdite si pár minút pre svoje zdravie každý jeden deň.

  Peniaze

  Láska k peniazom je vždy záhubou.

  Tip na dnešný deň

  O svoju pravdu sa bijete v nesprávnej chvíli. Nerobte unáhlené vyjadrenia, najskôr sa zamyslite nad danou situáciou a až potom ju riešte. Ak udržíte rozhovor v diplomatickej rovine, môžete vyhrať.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 26.06 2019

  Pouvažujte o novej činnosti. Vyčkávanie vás znervózňuje. Nesprávajte sa extrémne. Planetárne energie dnešného dňa vyskúšajú pevnosť vašich nervov. Choďte na veci so stratégiou miernosti, potom vám nehrozí ani defekt, či nepochopenie. Možno siahnete na to, čo vám nepatrí. Aj keď sa veľmi snažíte, nemôžete byť úspešní na každom fronte. Nevzdávajte sa svojich obľúbených cestovín, iba častejšie nahraďte pšeničné celozrnnými.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Vaše okolie akosi stále koná inak, ako by ste si želali vy. To nemusí znamenať, že sa vám chcú všetci otočiť chrbtom, keď budete potrebovať ich pomoc. Chcú si len skúsiť svoje možnosti.

  Peniaze - práca

  Karta: Červená dvojka: Peniaze a úspechy prídu cez kontakty s druhým pohlavím. Vášne a príťažlivosť. Vy máte predsa svoj zaujímavý šarm, tak ho viac využívajte, hlavne začiatkom týždňa.

  Zdravie

  Nenechajte si kaziť náladu. Napätie a konfliktná poloha planét vám priťažuje. V dobrej spoločnosti, pri spoločenskej udalosti, znovu zažiarite. Hneď sa vám upraví krvný tlak a životná energia.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.