• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Veľmi ste sa tešili na tento voľný deň, tak si ho neváhajte užiť len podľa svojich predstáv. Ak vás ešte čaká pár povinností ohľadom domácnosti, tak si ich splňte čím skôr a potom hurá za sladkým odpočívaním alebo za spoločnosťou niekoho, koho máte radi.

  Vzťahy

  Dodržte vždy to, čo sľúbite, inak sklamete lásku.

  Práca

  Všimnite si, čo vám kto hovorí a zužitkujte to.

  Zdravie

  Trávte voľný čas tak, aby vám to robilo radosť a zároveň pomohlo aj zdraviu.

  Peniaze

  Spíšte si plán pravidelných výdavkov.

  Tip na dnešný deň

  Bude to celkom pekný deň, máte pred sebou kopec príjemných chvíľ so svojou rodinou a so svojou láskou. Hlavne prestaňte prikladať tak veľký význam klebetám, ktoré majú za úlohu vás len zlomiť, ste silnejší, než si vôbec myslíte.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 20.04 2019

  Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu najprv pretvorte svoje trochu viac rozmaznané JA, až potom sa pustite do korigovania okolia. Nižšia životná energia sa prejaví pri prenášaní problémov z iných na seba. S pocitom spokojnosti môžete myslieť na večerný relax. Milé prekvapenie vás čaká i od milovanej osoby. Viac pozornosti venujte rodine, deťom, svojmu okoliu, ale i vlastnému telu a duši.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Luna, vesmírny symbol emócií a pocitov, je prevažnú časť týždňa vo Váhach. Vašu silu by ste mali premiešať s múdrosťou. Dievčatá pod vŕbou čarovali a vyslovovali želanie mať dobrého muža.

  Peniaze - práca

  Okolo vás sa budú odohrávať nové udalosti. Nesústredíte sa a ľahko urobíte chybu, ktorú budete len ťažko naprávať. Ak sa necháte vyprovokovať, skončí sa to zbytočnou hádkou.

  Zdravie

  K srdcovým infarktom verte vôbec neprichádza vtedy, kedy by s nimi človek počítal najskôr, napríklad v stresových situáciách, ale v čase oficiálnych sviatkov, čiže pokoja a oddychu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.