• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  V rodine zavládla harmónia a tak sa môžete plne sústrediť na svoj partnerský život. Potrebuje trošku okoreniť, aby vás nepostihlo obdobie rutiny, ktoré vie zabiť vášeň. Nebojte sa staviť na nové nápady a inšpirácie, upevnia vaše puto.

  Vzťahy

  Nebojte sa robiť len to, čo chcete.

  Práca

  Dokonalosť od vás nikto nevyžaduje, tak to nerobte ani vy.

  Zdravie

  Naplánujte si oddych v kúpeľoch, alebo aspoň masáž.

  Peniaze

  Prečo tak málo investujete do svojej lásky?

  Tip na dnešný deň

  Naozaj vás veľmi nahnevá, že si niekto voči vám nesplnil svoj záväzok či daný sľub. Ale možno to len nemohol zrealizovať alebo sa medzi časom zmenili podmienky. Skôr ako vyslovíte prvé výčitky, zistite si všetky fakty.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 16.02 2019

  Do rôznych vrstiev spoločnosti prenikáme aj tým, ako vieme poskladať rôzne slová, aké termíny používame, ale aj ako sa snažíme vzájomne sa o seba starať. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Kamakura – Účelné jednanie. Zamyslite sa nad tým, čo je u vás v tomto čase prvoradé. Podľa planét máte priaznivé obdobie a táto karta vás vyzýva tiež, aby ste konali. K tomu je potrebné odstrániť chaos z vášho myslenia a cítenia. Jednajte však efektívne, s vnútorným pokojom, elánom a radosťou z akcie!

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Prišiel čas, keď budete musieť prehodnotiť niektoré svoje názory a postoje. Vycestujte na exkurziu do svojho vnútra. Je tam zaujímavo. Nemusíte sa do ničoho siliť, ani komunikovať.

  Peniaze - práca

  Na nervy vám pôjdu nevľúdni kolegovia a pedantní nadriadení. Priznajte si, že vaše obavy nemajú reálny podklad, ide skôr o prejav nerozhodnosti a čiastočne aj pohodlnosti.

  Zdravie

  Človek nie je len z mäsa a kostí. Okolo jeho fyzického tela sa nachádza energetický obal (aura), ktorý tvorí dodatočnú ochranu pred niektorými vplyvmi prostredia. Vychutnajte si valentínsky týždeň.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.