• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Ste ctižiadostiví, ale odvaha vám ešte stále chýba. Na pracovisku je však momentálne taká situácia, kde sa nerozhodnosť nevypláca. Buďte preto priebojnejšími a nebojte sa pretlačiť do popredia. Zaslúžite si uspieť a verte, že aj hviezdy stoja pri vás.

  Vzťahy

  Inšpirácia je veľmi dôležitá aj pre vzťah.

  Práca

  Počítač využívajte efektívne.

  Zdravie

  Relax a oddych sú dôležité pre správne fungovanie nášho tela.

  Peniaze

  Ak kupujte lacné veci, overte si ich životnosť.

  Tip na dnešný deň

  Dlhodobé projekty a ciele si začnite plánovať už dnes, sršíte samými dobrými nápadmi. Pri nezhodách dbajte na spravodlivosť a to ako v pracovnom, tak i v osobnom živote, druhá strana si to zaslúži.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 19.08 2019

  Bývate vždy o krok vpredu, chcete objavovať niečo nové i za cenu sústredenia všetkých síl a schopností. Neohrozujú vás nezvládnuteľné situácie. Doriešte si staré, doteraz odkladané, nedorozumenia a konflikty. Vydržte. Svoje sklamania si zvyčajne liečite činorodosťou. Nedokazujte ani nadriadenému, že viete urobiť jeho prácu, a dokonca lepšie ako on! Ak sa nebudete cítiť dobre, bude to pre nedostatok oddychu.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Muž je čestný. Bezohľadne priamy. Neúprimnosť a klamstvá neznáša. Nesnaží sa nič predstierať. Občas sa pri hľadaní svojej pravdy uchýli k neškodnému triku.

  Peniaze - práca

  Teraz, v lete, by ste boli radšej v prírode, či na rande. Stretnete sa s osobou, ktorá vás s nikým vhodným skontaktuje. Niekto vám aj dobre poradí, kde vhodne nakúpiť, či predať.

  Zdravie

  Homeopatia: Rieši celkové problémy, ktoré sú podkladom jednotlivých príznakov. Špeciálne lieky sú vysoko riedené prírodné látky. Nezriedené by u zdravého človeka vyvolali príznaky ochorenia.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.