• Horoskop pre znamenie Strelec na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Dnes môžete očariť svoje okolie, ako v práci, tak i v osobnom živote. Vašou dobrou náladou a milým slovom bude azda najviac prekvapený práve váš partner. Objavíte tak nový a lepší spôsob, ako si presadiť svoje názory.

  Vzťahy

  Hviezdy vám prajú, neobávajte sa konfliktov vo vzťahu.

  Práca

  Nestrácajte šance na úspech svojim váhaním.

  Zdravie

  Ak vás trápi žalúdok či trávenie, musíte si naplánovať diétnejšie dni.

  Peniaze

  Nepodceňujte podmienky všetkých zmlúv, ktoré podpisujete.

  Tip na dnešný deň

  Nedôvera a nepochopenie môže človeka veľmi zabolieť, preto sa tomu vyvarujte aj sami vo svojich vzťahoch. Mrzelo by vás niečo, čo neskôr už nebudete vedieť napraviť. V práci nechajte osobné pocity bokom.

  Od iného astrológa pre znamenie Strelec na dnes 29.05 2020

  Dnešný posledný májový piatok sa nebojte nabrať odvahu, a postaviť sa zoči-voči následkom, ktoré po nepríjemných veciach zostali vo vašom živote. Venujte sa preto hlavne pracovným povinnostiam, ktoré dnes pre vás nebudú ani veľkou záťažou. Dnešný večer by ste mali robiť najmä veci, ktoré vás tešia, ale ste si na ne nenašli dosť času. Čaj z Nátržníka obsahuje selén, prvok veľmi potrebný pre zdravý chod srdca.

  Horoskop pre znamenie Strelec na tento týždeň

  Vzťahy

  Kto sa často popáli a sklame, zároveň však dokáže pozbierať sily a ísť ďalej, sa naučí byť silnejší. Aj v súkromí sa vám čosi podarí. Pre zlepšenie vášho imidžu si obnovte šatník. Kontrolujte sa.

  Peniaze - práca

  Ešte v máji popusťte uzdu mnohým vašim schopnostiam. Tie vám pomôžu presadiť sa, a dosiahnuť tie vyššie méty. Radšej si ale nepožičiavajte, ani nepožičiavajte iným.

  Zdravie

  Všetky podoby konzumácie tabaku ohrozujú zdravie. Aj pasívne fajčenie ohrozuje predovšetkým srdcovo-cievny systém. Splodiny z tabaku poškodzujú pľúca a aj ústnu dutinu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.