• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Od rána by ste mali obozretní, aby ste včas odhalili blížiacu sa pohromu. Hviezdy sú na vašej strane a tak rozumné riešenie nájdete celkom ľahko, pokiaľ neprepadnete zbytočnej panike. Viac si verte a všetko bude v najlepšom poriadku.

  Vzťahy

  Môžete byť spokojní, váš vzťah sa uberá dobrým smerom.

  Práca

  Najlepšie sa naučíte z chýb iných.

  Zdravie

  Mali by ste ísť poriadne zregenerovať, skúste saunu alebo masáž.

  Peniaze

  Peniaze nie sú viac ako zdravie a šťastie.

  Tip na dnešný deň

  Čo tak zamerať svoj záujem na oddych a voľný čas a nechať chvíľu plávať povinnosti z práce, ktoré predsa len počkajú? Každý občas potrebuje úplne vypnúť a načerpať energiu s ľuďmi, ktorých miluje.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 29.05 2020

  Dnešný posledný májový piatok vás čakajú aj skryté, alebo trochu náročnejšie prekážky. Zvyknite si rozpomínať sa, a zapísať si svoje nočné sny. Mohli by vám ukázať niečo, čo vám v bdelom živote uniká. Knihy a noviny v sne sú symbolom triezveho pohľadu na problém. Takto vám podvedomie dáva najavo, že hľadáte, aj v sne, odpovede na riešenie svojich problémov. Dávajte si pozor aj na svoju finančnú situáciu.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Láska nerobí človeka slepým, ale vidiacim, vnímavým pre hodnoty. Vynikáte húževnatosťou, odvahou a dobrou intuíciou. Máte schopnosť ponoriť sa do hlbín duše a vydržať námahu.

  Peniaze - práca

  Práca, zdravie, alebo stres môžu byť dôvodom, aby sa teraz, v čase mesiaca mája niektorí odtiahli od ľudí. Ste tichá voda, ktorá brehy myje. Pozor na potrebu stále väčšieho zisku.

  Zdravie

  Bývalí silní fajčiari intuitívne oveľa hlbšie vdychujú cudzí dym. Podvedome ich telo potrebuje dostať nikotín. Náchylnosť na bolesti hrdla, čeľusti, zubov a uší. Zdravie vášho srdca záleží hlavne od vás.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.