• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Čaká vás dôležité rozhodnutie, snažte sa udržať si jasnú myseľ po celý deň. Ak vás požiadajú o pomoc, tak si dobre zvážte, či ste kompetentní rozdávať rozumy. Večer by mal byť pokojný, najlepšie v kruhu rodiny.

  Vzťahy

  Neprepadajte mylnej samote, pozrite navôkol.

  Práca

  Inštrukcie sa oplatí počúvať.

  Zdravie

  Natiahnite ruku za tým, čo prospieva vášmu telu i duši.

  Peniaze

  Nebojte sa, všetko pôjde ľahko.

  Tip na dnešný deň

  Nedajte sa nikým nahovoriť na riskantné záležitosti, veľmi dlho ste pracovali na to, čo máte, aby ste to nerozvážne stratili. To sa týka aj vašej pozície, neohrozujte ju. Poobede zavolajte rodine a zorganizujte aspoň malé stretnutie na víkend, poteší ich to.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 06.12 2019

  Z pohľadu postavenia Mesiaca, by ste sa mali cítiť predsa len príjemne. Mali mať dostatok akčnej energie, hoci bude trochu rozháraná. Po tieto adventné pracovné dni v roku nezabudnite na veselšie posedenie s kolegami pri káve či vínku. Zájdite na vianočné trhy a kúpte si nejakú milú drobnosť. Nezabudnite pritom aj na partnera. Hlavne, ak ste boli ozaj na nejakom záťahu. Počas víkendu choďte niekde spolu.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Duch vždy zvíťazí nad mečom. Kto včas dáva, dvakrát dáva. Muži si radi všeličo predstavujú ale pokiaľ ide o ich partnerku, sú predsa len zdržanlivejší a menej tolerantnejší. Pohľady zaručene prezradia.

  Peniaze - práca

  Situácia v zamestnaní môže byť až neúnosná. Snažte sa diplomatickejšie spolupracovať s druhými. Máte dobré pozorovacie schopnosti, nič vám neujde. Finančne ste raz hore, raz dolu.

  Zdravie

  Ak ste sa rozhodli urobiť niečo pre svoje zdravie a začnete cvičiť, robte to pomaly. Telo si musí zvyknúť na záťaž. Nervozita neobchádza nikoho. Nepoddajte sa jej pričasto, oslabuje.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.