• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Dnes si vynahraďte stratený čas s rodinou a s láskou. Ich spoločnosť vám chýba, tak si doprajte pohodu, po ktorej už dlhšie bažíte, len ste si na ňu stále nenašli čas. Pripomenie vám, aký pekný život máte a na čo by ste sa mali zamerať.

  Vzťahy

  Upevnite svoju pozíciu medzi priateľmi.

  Práca

  Ak cítite, že toto nezvládnete, nesnažte silou mocou preraziť múť.

  Zdravie

  Aj humor a smiech liečia, vedeli ste?

  Peniaze

  Z nákupov odíďte včas, mohli by ste minúť priveľa.

  Tip na dnešný deň

  Ak vás aj prepadnú chute, tak sa určite neprejedajte. Začnite k svojmu zdraviu pristupovať rozumnejšie a premyslite si lepšie každý jeden krok v jeho prospech. To je niečo, čo sa vám naozaj vyplatí.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 16.02 2019

  Pozorujte svoje myšlienky ako sa menia postupne do udalostí, a pritom možno i do zaujímavých príbehov. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Sanat Kumara - Spojenie neba so zemou. Všetkého má byť s mierou. Táto karta vás nabáda k tomu, aby ste sa trochu oslobodili od ťažoby zemského zmýšľania, v tomto prípade je to prílišná viazanosť na hmotné statky, aby sme sa mohli spojiť s vyšším vedomím. Netreba si však odriekať bežné pozemské potreby.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Dajte príležitosť každému dňu, a správne ho využite. Miesta, kde sa stretávate s veľkým množstvom negatívnych emócii na vás pôsobia vyčerpávajúco, pretože oslabujú vašu auru.

  Peniaze - práca

  Ak vlastníte spoločný majetok, buďte opatrní pri podpisovaní zmlúv. Väčšina toho, čo odkladáme na zajtrajšok, sú veci, ktoré sme mali urobiť už včera. Zaslúžené uznanie zožnú šikovní.

  Zdravie

  Na noc vyskúšajte i vy, časom overené teplé mlieko, aby ste zaspali. Mlieko obsahuje kalcium, ktorý pomáha vášmu telu relaxovať a teplo ho upokojuje. Nechcite všetko vedieť pred spaním.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.