• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Deň plný zaujímavých situácií bude pre vás novým stimulom, ako doma, tak i v práci. Dobrú náladu si nenechajte pokaziť, radšej si už zrána vymyslite nejakú spoločenskú bombu na večer. Pokojne pozvite všetkých priateľov a samozrejme ako prvú, vašu polovičku.

  Vzťahy

  Závisť a intrigy nie sú nič pre vás, nevšímajte si ich.

  Práca

  Nemusíte sa stresovať, všetko je fajn.

  Zdravie

  Doprajte si očistnú kúru so zeleninou a ovocím.

  Peniaze

  Financiám venujete príliš veľa pozornosti.

  Tip na dnešný deň

  Mali by ste už konečne zakopať vojnovú sekeru a zmieriť s niekým, s kým sa vám naozaj neoplatí bojovať. Ak sa na vec potrebujete pozrieť z nezaujatého uhlu pohľadu, poproste o názor blízkeho priateľa, pochopí vás.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 19.08 2019

  Často máte málo sily na to, aby ste zmenili udalosti vo vonkajšom svete, no môžete zmeniť spôsob, ako na ne reagujete. Základom zdravého postupu je tolerancia, kompromis, správny úsudok, a v neposlednom rade láska. Predstavujte si energiu peňazí ako zlaté, alebo žlté svetlo, ktoré vás obklopuje a pritiahnete si aj finančný úspech. 200 euro je žlté. Kyselina acetylsalicylová (acylpyrín) pôsobí proti zápalom.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Muž býva otvorený a pravdovravný, až je to nepríjemné. Môže sa do niečoho vložiť až tak, že už sám nevie, čo je správne a čo nesprávne, čo je pravda a čo lož.

  Peniaze - práca

  V poslednom čase vás vaša profesia zamestnáva tak, že vám uberá aj voľný čas, ktorý by mal byť venovaný rodine. Sprostredkujte ľudí s nápadmi. Nevyhnete sa drobným výčitkám. Berte ich vážne.

  Zdravie

  Homeopatia: Používa lieky prírodného pôvodu k posilneniu vlastnej ozdravovanej schopnosti tela. Ochorenie sa považuje za prejav porušenia harmónie, vnútornej nerovnováhy človeka.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.