• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Šťastný deň vás čaká v láske, môžete očakávať veľké vzplanutia a záväzky na celý život. Pokiaľ už jeden taký máte, tak si oprášite vášeň zo začiatkov. Malichernostiam a nezmyselným šarvátkam sa radšej vyhnite, pokazili by vám deň.

  Vzťahy

  Pokiaľ sa vám podarí presvedčiť partnera na zábavu, užite si to.

  Práca

  Neignorujte skutočnosť, narobíte si len problémy.

  Zdravie

  Aj ticho lieči, nezabudli ste?

  Peniaze

  Smejte sa koľko len chcete, ale nie ak ide o peniaze.

  Tip na dnešný deň

  Voľný čas je celkom vhodnou príležitosťou v pokoji prebrať s partnerom vašu finančnú situáciu. Zvážte si ďalšie spoločné kroky. Len preto, že sa vám podarilo niečo usporiť, nemusíte míňať všetko na luxus, zainvestovať by ste mali do všedných potrieb.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 20.04 2019

  Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu menej provokujte iných, najmä nie starších ľudí, alebo rodičov. Porozmýšľajte, či by nebolo múdrejšie zodpovednejšie pristupovať k rodinným vzťahom, zvlášť doma počas sviatkov. Nastávajú veľkonočné situácie, ktoré môžu priniesť chaos a neusporiadanosť. Vyhoďte záťaž, a plávajte s novými impulzmi. Pouvažujte, čo vám môžu rodinné vzťahy priniesť v budúcnosti.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  Cez Bielu sobotu ležal mŕtvy Ježiš zabalený v bielom rubáši. Zostala obyčaj zažínať nové svetlo. Nový oheň symbolizoval nový život. Partnerove požiadavky berte s rezervou, veď idú najdlhšie sviatky roka.

  Peniaze - práca

  Tento predveľkonočný týždeň môže priniesť určité zmätky. Naplnenie predstáv nastane u žien a dievčat. Naskytne sa vám šanca stretnúť niekoho významného. Budete sami zo seba prekvapení.

  Zdravie

  Verilo sa, že cesnak do seba vstrebáva nemoci a neduhy. Používal sa k výrobe mastičiek. Má ochrannú moc a zavesený v domácnosti má odháňať zlo, chrániť dom, zaháňať zlodejov...

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.