• Horoskop pre znamenie Škorpión na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Bude to skutočne zaujímavý deň, tešte sa na novinky, ktoré vám urobia radosť. Nehrozia ani len menšie komplikácie a nezhody v partnerskom živote konečne hodíte za hlavu. Je to pomaly ako rozprávka, tak si to pokojne užívajte.

  Vzťahy

  Spoliehajte len sami sa seba, neverte falošným sľubom.

  Práca

  Dnes bude taký ľahký deň, buďte v pohode.

  Zdravie

  Fyzicky ste na tom veľmi dobre, tak to využite.

  Peniaze

  Ak budete len tak postávať v kúte, ničoho sa nedočkáte.

  Tip na dnešný deň

  Dnes sa neubránite otvoreným konfrontáciám, ale nemusíte sa obávať priveľmi, argumenty stoja na vašej strane, len ich musíte vedieť správne odprezentovať. Nedávajte najavo svoj hnev, riešte veci diplomaticky.

  Od iného astrológa pre znamenie Škorpión na dnes 26.06 2019

  Rozhodne si, ani dnešnú júnovú stredu nezaťažujte hlavu rozanalizovávaním každučkej situácie. Buďte opatrnejší, lebo to podnecuje a aj väčší negatívny vplyv. Zvýrazňujú sa závislosti, klamstvá a zvýšená emotívnosť. Postupne uspejete v mnohých stránkach svojho života, či už v práci, alebo v láske, ale len ak vás povedie vás vnútorný hlas, tušenie i sily z hviezd. Nepodceňujte možné zvýšené problémy obličiek a močových ciest.

  Horoskop pre znamenie Škorpión na tento týždeň

  Vzťahy

  I v tomto týždni budú ďalej pokračovať väzby Saturna na Neptún. Pozvoľna sa vám začnú vyjasňovať tajné sny. Hlavne v citovej oblasti ale nebudete úplne spokojní s vývojom situácie.

  Peniaze - práca

  Karta: Pikový dolník: Neúspechy nech vás neodradia a naštartujú k novým možnostiam. Hlavne podnikateľom pomôže mladý, dravý, ale sebecký človek. Nepadnite do vnútorného zmätku.

  Zdravie

  Skúste delenú stravu, čistú vodu a bylinkové čajíčky. Vám voda pomáha v každej forme: sprchy, kúpele s morskou, alebo kúpeľovou soľou, aromolampy - a tajné, očisťujúce slzičky.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.