• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Nemali by ste si nárokovať niečo, čo vám nepatrí. Naučte sa rešpektovať druhých, či už ide o blízkych, alebo o spolupracovníkov, každý má právo na vlastné rozhodnutie. Snažte sa teda menej zaoberať vecami okolo a viacej sa sústreďte na svoje vlastné záležitosti.

  Vzťahy

  Nemali by ste sa upínať na ideály.

  Práca

  Preneste sa cez všetky povinnosti s chladnou hlavou.

  Zdravie

  Pridajte si viac vitamínov, hlavné je čerstvé ovocie a zelenina.

  Peniaze

  Neinvestujte peniaze do vecí, ktoré sa vám nepáčia.

  Tip na dnešný deň

  Neberte vážne nikoho, kto sa vás dnes pokúsi vytočiť, alebo aj uraziť, ide len o nejakú hru a nestojí to za vašu pozornosť. Venujte sa láske, rodine či priateľom, tí všetci vám môžu ukázať, že ste šťastným človekom.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 19.08 2019

  Buďte ľudskí a prijmite ľudskosť toho druhého, i so všetkými slabosťami, ktoré sú nám ľuďom vlastné. Poistite si svoj dosiahnutý výsledok, lebo druhý polrok dostanete nové vplyvy planét. Pomalé planéty nie sú pre vás v kritickom postavení. Zbavíte sa i zaťažujúcich finančných problémov. Ak sa momentálna situácia celkom nezhoduje s vašimi túžbami, snami a predstavami, neklesajte na duchu ani dnešný augustový pondelok.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Všetko u nich určujú sympatie. Nie sú falošní. Majú len obavy a veľkú fantáziu. Občas jedno myslia, a druhé hovoria. Tým klamú aj sami seba, a strácajú aj dôveru.

  Peniaze - práca

  Zachovajte si nadhľad, nedovoľte, aby ste si nechali pokaziť dobrý pocit z toho, čo ste už dosiahli. Poistite sa proti pohromám a zlodejom. Zákon a spravodlivosť sú na vašej strane.

  Zdravie

  Akupresúra: Úspešne zmierňuje: alergie, artritídy, astmy, bolestí chrbta, obehových problémov, nespavosti, migrény a napätia. Bolestivé príznaky sú varovnými signálmi organizmu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.