• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Ak by ste boli čo i len trochu vzťahovační, pohnevali by ste si ľudí, ktorí vám až do tejto chvíle plno dôverovali. Dajte si pozor, sklamanie sa napraví len ťažko a niektoré zvlášť kruté slová zostanú už hlboko v srdci.

  Vzťahy

  Prijmite všetko, čo vám láska ponúka.

  Práca

  Dokážete viac, stačí sa len sústrediť.

  Zdravie

  Z fyzickej stránky ste na tom dokonale, postarajte sa aj o svoju dušu.

  Peniaze

  Nie vždy príde príležitosť celkom sama, skúste si ju vyhľadať.

  Tip na dnešný deň

  Máte síce šťastie, ale ak sa aj oň nebudete starať, tak jednoducho už nebude. Majte otvorené oči a rovnako aj myseľ, aby ste nezaspali na vavrínoch. Vo vzťahu si dajte pozor, niekto tretí na vás číha a vy by ste chceli podľahnúť. Ale to vôbec nie je dobrý nápad!

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 26.06 2019

  Všímajte si maličkosti, veď nakoniec v živote sa tešíme hlavne z detailov. Luna dnešnú júnovú stredu vytvorila s prajným Jupiterom popoludní dobré spojenie. Sami seba si ceníte predovšetkým podľa svojej práce a svojich úspechov. Máte však aj iné kvality. Deň si užívajte v maximálnom súlade, a nesnažte sa hľadať postranné drobnosti a rozdiely. Choroby a deformácie nechtov sú odrazom iných chorôb.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Teraz máte dobrý vplyv vášho astrologického domu potešenia. Stretne sa Mars s Merkúrom a Slnkom. Táto silná trojica bude koncom júna a začiatkom júla prísľubom radosti a tvorivosti.

  Peniaze - práca

  Karta: Zelená dáma: V pozadí máte silnú, šikovnú až rafinovanú ženu. Rozhodne pozná kľukaté cesty života, a vyzná sa v nich. Počúvnite aj vlastné inštinkty. Tie poradia najlepšie.

  Zdravie

  Vyhliadky by mali byť vždy lepšie, ako realita. Začiatkom týždňa vás potrápia bolesti hlavy, nervozita a výbušnosť. Nech vás neoslabia zbytočné výmeny názorov. Dôležitý je rozbor krvi a moču.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.