• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  V pracovnej sfére dnes bude všetko v najlepšom poriadku, nebojte sa žiadnych nepríjemností, ani problémov. Spolupracovníci urobia všetko preto, aby vám boli čo najviac nápomocní a ešte aj v rodinnom kruhu zavládne pohoda.

  Vzťahy

  Priaznivé obdobie vám pomôže pri nadviazaní nových známostí.

  Práca

  Vytýčte si iba jeden smer, ten najdôležitejší.

  Zdravie

  Venujte sa nielen svojmu zdraviu, ale aj postave a telesnej kondícii.

  Peniaze

  Zbytočne hazardujete, zastavte to.

  Tip na dnešný deň

  Možno sa necítite dobre, ale neviete definovať, o čo presne ide. Skúste sa na svoj život pozrieť očami druhých, čo vám chýba? Kde ste vykročili zlým smerom? Nezabudnite si vážiť ľudí navôkol, neprajníkov nie je veľa, tak nebuďte paranoidní. Opýtajte sa na názor priateľa.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 29.05 2020

  Dnešný posledný májový piatok príliš nepremýšľajte, proste konajte. Nejaká bývalá udalosť čaká na preverenie. Neprivolávajte si únavu a malátnosť negatívnymi emocionálnymi postojmi, napätím, obavami, alebo prepracovaním. Ozvú sa menšie ťažkosti so zvýšeným krvným tlakom a trávením. Proti tomu môžete bojovať vhodnou stravou, napríklad väčším prísunom cesnaku, či šťavy z červenej repy, čo výrazne znižuje tlak.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Koncom mája si pripomeniete význam tradičných hodnôt vo vašom živote. Čoraz naliehavejšie sa začnú hlásiť plány a rodinné záležitosti. Slnko pripojilo k planétam vo vašom astrologickom dome domova.

  Peniaze - práca

  Váš organizačný zmysel a talent nezostane nepovšimnutý zo strany nadriadených. Máte možnosť pracovného postupu. Nezostanete na konci diania. Viac sa zameriate na akúkoľvek inováciu.

  Zdravie

  Budete sa cítiť i zdravotne lepšie. Cmúľať mentolový cukrík pomôže i pri bolesti hlavy. Na močové cesty a pohlavné orgány sú v tomto období ideálne čaje z čerstvých byliniek.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.