• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  V práci sa vyhnite konfliktom a dajte si pozor na svoju finančnú situáciu. Láka vás istý obchod, ktorý je ale veľmi neistý a bez porady s odborníkom, by ste sa ničomu z toho nemali uviazať. Isté veci je lepšie obísť.

  Vzťahy

  Nevyrábajte si problémy, ak je všetko v poriadku.

  Práca

  Spory na pracovisku riešte s rozvahou, podarí sa vám urovnať hlavne tie cudzie.

  Zdravie

  Ste na tom relatívne dobre fyzicky aj psychicky, držte sa tak aj ďalej.

  Peniaze

  Ste celkom dobre zabezpečení, tak už viac neriskujte.

  Tip na dnešný deň

  Dnes o niečo viac myslite na seba, neustále odsúvate problémy, ktoré si vás aj tak počkajú a potom ich nemusíte zvládnuť. Ak premýšľate nad veľkou zmenou, urobte ju rýchlo, hviezdy sú vám naklonené.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 06.12 2019

  Venujte sa podstatným veciam. Je toho v tomto období na vás iste dosť. Čím budete napätejší, tým toho menej stihnete. Skúste si zájsť do sauny, alebo na masáž, aby ste sa upokojili. Dostávate zabrať pôsobením Slnka, ktoré vrhá na vaše znamenie napätý uhol. Choďte dnes skorej spať, ak to pôjde a vystríhajte sa dlhému vysedávaniu pred obrazovkou televízora či počítača. Mesiac v Baranovi je citlivý na oči, ktoré si treba chrániť.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Kto dlho zvažuje, nezvolí si vždy najlepšiu možnosť. Skôr ako cudzími radami, riaďte sa vlastným inštinktom. Pocity detí, a ich reakcie budú v tomto Mikulášskom týždni veľmi silné.

  Peniaze - práca

  Buďte pripravení na všetky možnosti a nedajte sa vyviesť z miery. Udalosti budú mať sklon vás dostihnúť v tej najmenej očakávanej chvíli. Urobte dakedy dobrý skutok!

  Zdravie

  Ak vás trápi nespavosť a problémy so spánkom, mali by ste svoju posteľ otočiť severným smerom. Je to smer, ktorý prináša pokoj do duše a je vhodný hlavne pre starších a unavenejších ľudí.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.