• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Vo vzťahu sa zrejme odohrá nečakaná výmena názorov, ale skúste si zachovať chladnú hlavu, aby ste nepovedali niečo, čo neskôr oľutujete, ale už to nevezmete späť. Pokiaľ si naozaj neviete rady, poraďte sa s niekým skúsenejším.

  Vzťahy

  Vaša polovička by mala byť vašou súčasťou, zapracujte na tom.

  Práca

  Ženiete sa za nepodstatným, zmeňte plány.

  Zdravie

  Nemáte sa na čo sťažovať, ale v zdravom životnom štýle pokračujte.

  Peniaze

  Nekupujte viac, než v tejto chvíli potrebujete.

  Tip na dnešný deň

  Výčitkami by ste naozaj nič nedosiahli, je lepšie sa otvorene porozprávať a nevyťahovať na povrch staré krivdy. Naučte sa počúvať svoje srdce a ak vám vraví, že toto je pre vás to pravé orechové, počúvnite ho.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 16.02 2019

  Pozorujte dnes ľudí, ako sa s vami rozprávajú, sledujte vibrácie ich hlasu, a nezabúdajte pritom i na svoje reakcie, či sú primerané. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Maha Chochan – Vnútorná múdrosť. Ustúpte jeden krok dozadu, aspoň na chvíľu. Máte priaznivé obdobie, môžete veľa dokázať, ak budete duchaprítomní. Nezabudnite sa však vrátiť späť do normálneho sveta. Filozofovanie je dobrá vec, ale je dobre spojiť ho s praktickým životom.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  V tejto dobe na senzibilných ľudí môžu pôsobiť i časti duší žijúcich osôb, ale aj na zem pripútané duše, ktoré na žijúcich môžu doslova parazitovať, a často aj vnucovať svoju vôľu.

  Peniaze - práca

  Rodina by mala mať tento mesiac prednosť pred kariérou. Na zmeny si jednoducho budete musieť zvyknúť a byť trpezlivejší. Pozor na návrhy a ľudí, ktorí sú nezodpovední, slabí a labilní.

  Zdravie

  Pomáhajú vám čaje z prasličky, či harmančeka, pre všetky formy regenerácie. Nesprávne fungujúca pečeň vyvoláva nepokoj, až agresivitu. Ľahká strava často zbavuje ťažkých myšlienok.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.