• Horoskop pre znamenie Ryby na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Pokiaľ sa chystáte na nejakú dôležitú transakciu ohľadom peňazí, dnes máte posledný deň na to, aby ste sa poradili s odborníkom. Bez toho sa určite nerozhodujte. V osobnom živote sa zamyslite nad svojim prístupom k blízkym.

  Vzťahy

  Nenechajte do svojho vzťahu zasahovať iných.

  Práca

  Zmierte sa s tým, čo máte, veď je to viac než dosť.

  Zdravie

  Prekypujete energiou, tak hor sa urobiť niečo pre svoje zdravie.

  Peniaze

  Srdce do obchodu nepatrí, myslite len na zisk.

  Tip na dnešný deň

  Ak sa vám aj nebude chcieť, nevyhýbajte stretnutiam s ľuďmi, ktorí sa na vás tešia. V konečnom dôsledku by ste to oľutovali, vaši blízki si predsa zaslúžia, aby ste sa prekonali. Rovnako ako aj vaša láska.

  Od iného astrológa pre znamenie Ryby na dnes 20.04 2019

  Vždy sa dá všetko, aspoň trochu, zlepšovať. Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu sa nesprávajte, ani k svojmu telu nezodpovedne, pretože zákon príčiny a následku je neľútostný. Prichádza obdobie, kedy bude vo vzduchu veľa tvorivej energie. Prichádzajúca jar túto tendenciu len posilňuje. Podpory sa dočkáte prekvapivo od najmladších členov rodiny. Vzhliadajú k vám, a sú presvedčení, že ste im myšlienkovo najbližšie.

  Horoskop pre znamenie Ryby na tento týždeň

  Vzťahy

  Budete nesústredení. Niektoré starosti odložte. Nie sú až také dôležité, aby sa nevyriešili neskôr. Chaos v ovzduší by vám i tak nedovolil konštruktívne riešenie. Všetko k Veľkej noci stihnete.

  Peniaze - práca

  Predvediete svoju prezieravosť a diplomaciu. Umelecká tvorba stimuluje všetky správne vlny v mozgu. Skúste si vlastnoručne vymaľovať veľkonočné vajíčka, alebo si zasaďte kvietok.

  Zdravie

  Týždeň vám ovplyvní spln Mesiaca. Koncom týždňa je už nevyspytateľná energia Škorpióna. V nedeľu od podvečera nastáva energia Strelca, ktorá prináša veľa pohybu, a teda i možných úrazov nôh a pádov.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.