• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Ak sa aj v rodine objaví nejaká hádka, tak jej nepripisujte až taký význam, ako by sa možno podľa intenzity hlasu zúčastnených mohlo zdať. Nešťastnou náhodou ste sa všetci potrebovali vyventilovať od každodenných problémov, čo malo za následok výbuch emócií. Vyspite sa na to a hneď bude dobre.

  Vzťahy

  Všetok voľný čas dnes venujte svojej polovičke.

  Práca

  Optimistický prístup je vždy len a len na úžitok.

  Zdravie

  Niekedy si človek nenavyberá, ale o zdravie sa treba starať neustále.

  Peniaze

  Peniaze na úkor zdravia by vás nemali tešiť.

  Tip na dnešný deň

  Ak ste dlhšie odkladali otvorený rozhovor v osobnom aj v pracovnom živote, dnes je ten vhodný čas všetko si vydiskutovať a nájsť riešenie. V každom prípade, výčitky treba dať bokom a pokúste sa udržať si chladnú hlavu. Veď on ten problém nie je až tak zložitý, ako sa na prvý pohľad zdá.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 29.05 2020

  Ste pripravení prosperovať spolu v nových rozmeroch a možnostiach? Ak každý krok si dnes riadne premyslite, riešenie vecí pôjde dnešný posledný májový piatok celkom dobre. Podvedome skrývate svoje emócie. Neriešte nasilu rodinné problémy. Pokazíte si aj tie najlepšie vyhliadky na strávenie pekného večera. Oranžová farba okolitého priestoru, i vášho oblečenia, prebúdza zmyselnosť, pomáha a dáva radosť do života.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Vzdajte sa duševného trýznenia. V citovej oblasti vášho života ste jemnejší ako obyčaje, túžite po prejavoch lásky. Slnko prejde do znamenia domu podvedomia. Budete viac prehodnocovať.

  Peniaze - práca

  Máj vám ešte ponúka dobrú príležitosť zarobiť si viac, preto ak budete pracovať vytrvalo a húževnato dosiahnete zlepšenie vašej finančnej situácie. Stlmte emócie a stres.

  Zdravie

  Deti matiek, ktoré fajčili v tehotenstve budú mať s odvykaním fajčenia v dospelom veku väčšie problémy. Splodiny z tabaku im negatívne ovplyvňujú v mozgu centrum učenia, pamäti a odozvy.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.