• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Využite tento deň na načerpanie stratenej energie a hlavne inšpirácie. Urobte všetko preto, aby ste si povinnosti dobre rozdelili a mohli odísť za oddychom o niečo skôr než zvyčajne. V citovej oblasti sa tešte na pozitívne zmeny.

  Vzťahy

  Dôverujte svojej láske, je s vami.

  Práca

  Aj malé veci prinesú veľké výsledky.

  Zdravie

  Energie máte na rozdávanie, preto netrávte voľný čas v posteli.

  Peniaze

  Rozmyslite si, do akej sféry chcete investovať. Riaďte sa rozumom.

  Tip na dnešný deň

  Ani keď si budete uťahovať opasok sebe viac, nič sa nevyrovná pravidelnému a rozumnému šetreniu. Budúcnosť je neistá a vy by ste už konečne mali myslieť na zadné vrátka. Máte zodpovednosť za seba a svoje šťastie - iba vy.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 06.12 2019

  Zachádzajte so svojou silou, ktorú máte, vedome a zodpovedne. Dnes sa obzvlášť nezahrávajte s ohňom, hlavne v oblasti, kde chcete na novo fungovať. Mesiac, ktorý je v priaznivom postavení, a to v Rybách, vám večer odíde do Barana, čo je nepríjemné. Ak sa zajtra chystáte na nákupy, buďte veľmi obozretní, aby ste sa nedostali do sporu a nakoniec nevyšli z nákupného centra nespokojní.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Šťastie musíme ovládať, nešťastie prekonávať. Skutky za človeka hovoria omnoho viac, ako slová. Je treba si uvedomiť, že váš život je vaše zrkadlo. Od iných očakávajte len toľko, koľko im preukážete.

  Peniaze - práca

  Pod astrálnym vplyvom si často môžete pripadať ako obeť, kedy všetko, aj osud, sú proti vám. Práca na skrášlení domova vám pomôže prekonať pracovné, ale aj citové problémy.

  Zdravie

  Čokoláda s vysokým obsahom kakaa vplýva na vylučovanie sérotonínu v mozgu, ktorý zlepšuje náladu. Má priaznivý vplyv na zníženie krvného tlaku. Cesnak obsahuje vitamíny A, B1, B2, C.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.