• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Dnes by ste mali naplno využiť svoje tvorivé schopnosti, môžete tým veľa získať. V partnerstve už nemusíte mať vždy konečné slovo, umenie kompromisu spočíva v tom, že sa navzájom budete rešpektovať. Aj u vás už nastal ten čas.

  Vzťahy

  Láskavosť do vzťahu patrí.

  Práca

  Pokiaľ chcete viac uznania, musíte sa oň pričiniť.

  Zdravie

  Chráňte sa pred slnečným žiarením poctivejšie.

  Peniaze

  Nie ste síce boháči, ale máte sa fajn, nie?

  Tip na dnešný deň

  Čo keby ste skúsili byť viac tolerantnejší? Byť za každých okolností príliš tvrdým človekom, sa zväčša nevypláca. Práve dnes je ideálny deň na to, aby ste premysleli svoj prístup k ľuďom a ruku srdce - koľko blízkych ste už takto sklamali? Nechajte sa viac unášať srdcom než rozumom.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 16.02 2019

  Vaše znamenie má citlivý žalúdok, čo si počas Mesiaca vo vašom znamení môžeme viac uvedomovať. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Lady Nada – Sebaprijatie a radosť zo života. Máte radi svoje fyzické telo? Nie je dokonalé? Vadí to? Prijmite seba samých presne takých, akí ste, so svojimi kladnými stránkami i tými negatívnymi. Radosť a život naplnený láskou robia človeka lepším. Tu však treba začať od seba.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Bitím krivého nenarovnáš! Nič neľutovať, to je začiatok múdrosti. Predchádzajúca činnosť sa zhodnocuje. Pozor na dôvernosti k cudzím osobám. Hrozí vám väčšia precitlivenosť vplyvom Neptúna.

  Peniaze - práca

  Nezabudnite na pozitívne myslenie, správnu komunikáciu a svoje pracovisko. Nevynucujte si pozornosť nadriadených, či podriadených, ak sú opačného názoru. Riadne si dopredu premyslite, čo urobíte.

  Zdravie

  Nemali by ste podceňovať svoje zdravie, preto virózu radšej vypoťte a vyležte. Telesné problémy a choroby, ako aj psychické problémy, sa najskôr prejavujú zmenami v energetickom obale tela.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.