• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Kde ste sa to stratili? Snívate úplne pomimo reality, nedochádza vám skutočnosť a hlavne to, že vy sami musíte zapracovať na zlepšení doterajšieho života. S partnerom si rozumiete, aj s kolegami v práci, ale napriek tomu vás čaká ešte veľký posun vpred. Snažte sa viac.

  Vzťahy

  Neobávajte sa žiadnych nedorozumení, všetko je v najlepšom poriadku.

  Práca

  Držte sa bokom, ak hrozí konflikt.

  Zdravie

  Najlepšie by ste urobili, keby ste začali o niečo viac šetriť.

  Peniaze

  Nemusíte mať všetko, zarábajte na spokojnosť.

  Tip na dnešný deň

  Nemusíte prikladať priveľký význam záležitostiam, ktoré sa vás priamo nedotýkajú. Naučte sa nechať problémy iných na ich pleciach, máte čo robiť sami so sebou. Zanedbali ste aj svoju polovičku a nastal čas, aby ste vrátili späť všetko, čo dostávate.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 19.08 2019

  Nech je už obdobie akékoľvek, treba ísť za svojimi snami. Každá cesta niekde vedie, aj keď nie vždy na začiatku je jasné kam. Zmeny budú priaznivé aj partnerstve, i fyzickej i pracovnej stránke. Až sa naučíte mať radi seba, až vtedy môžete plnohodnotne ceniť druhých. Všetko v živote treba prejsť, prežiť, poučiť sa a jednoducho ísť ďalej. Pozvoľna vám prichádza dlhodobejší obrat k lepšiemu.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Snaží sa vyhýbať starostiam. Ľutuje, ak niečo sľúbil, snaží sa zo strachu vycúvať. Nerozhodnosťou komplikuje život sebe aj druhým. Zamotáva sa do citových zauzlení.

  Peniaze - práca

  Dokážete, i vďaka náhode, zrealizovať dosť veľa z vašich predsavzatí, ambícií a cieľov. Možno v záhrade spravíte v sobotu oveľa viac, akoby ste čakali. Príroda vás nesklame.

  Zdravie

  Bachove esencie: Sada 38 výťažkov získavaných z divoko rastúcich kvetín a rastlín sa nazýva po svojom tvorcovi, anglickom lekárovi Dr. Edwardovi Bachovi (1880-1936).( prírodná liečba)

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.