• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Nemali by ste sa prepracovať k totálnemu vyčerpaniu a preto rešpektujte dnešný voľný deň. Zoberte svojich blízkych na výlet do prírody, alebo na kultúrne podujatie a večer sa už pokúste len relaxovať pri domácom krbe. Vynechajte bujaré akcie, na tie bude ešte čas inokedy.

  Vzťahy

  S polovičkou vám to klape, ale dôležitá je aj rodina.

  Práca

  Uvoľnite sa a pracujte s úsmevom.

  Zdravie

  Pokúste sa poriadne koncentrovať a načerpať nové sily.

  Peniaze

  Peniaze má každý, kto si poctivo zarába.

  Tip na dnešný deň

  Máte pred sebou pekný deň, tak si ho nekazte neustálym špekulovaním a jednoducho ho žite. Do každej ponúknutej možnosti treba skočiť rovnými nohami, dnes vám aj hviezdy prajú, tak žiadne strachy.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 20.04 2019

  Zachovajte dnešný sviatočný deň rozvahu. Ničomu negatívnemu nedajte priestor na prežitie. Dnešné aspekty zvýšia vašu rozumovú stránku v medziľudských vzťahoch, a oslabia vašu podráždenú citovú zložku. Potrebujete, a aj budete mať, viac podnetných zážitkov. Dnes je Biela sobota. Čakajú vás ďalšie zaujímavé veľkonočné dni. Skončil sa 40 - dňový pôst, tak si večer zamaškrťte na veľkonočných domácich špecialitách.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Pravá sviatočná pohoda sa neodvíja od počtu koláčov, vyupratovaného bytu ani od množstva vlastnoručne vyzdobených vajec, či upletených korbáčikov. Základom je správna, ľudská atmosféra.

  Peniaze - práca

  Spoliehanie sa na šťastie a prílišná povrchnosť by sa vám nemuseli vyplatiť. Problémom môže byť aj komunikácia, najmä keď nebude mienená vážne a nedokážete z nej vydolovať reálne činy.

  Zdravie

  Vode, jarnej a veľkonočnej, sa pripisovala očisťujúca a ozdravujúca moc. Aj dotyk s čerstvou zeleňou mal prinavrátiť silu a zabezpečiť zdravie. Umývalo sa v potoku v piatok a v sobotu po vzkriesení.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.