• Horoskop pre znamenie Rak na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  V pracovnej sfére dnes bude všetko v najlepšom poriadku, nebojte sa žiadnych nepríjemností, ani problémov. Spolupracovníci urobia všetko preto, aby vám boli čo najviac nápomocní a ešte aj v rodinnom kruhu zavládne pohoda.

  Vzťahy

  Neupínajte sa na ideály, nie všetko je dokonalé a predsa je to pekné.

  Práca

  Priveľa slov občas škodí, vážte ich.

  Zdravie

  Zdravý pohyb vyskúšajte už ráno, stačí päťminútová rozcvička.

  Peniaze

  Peniaze investované do lásky a života neberte ako stratu.

  Tip na dnešný deň

  Ak ste niekto, kto ešte nevie celkom dobre dotiahnuť svoje myšlienky do konca, tak by ste na sebe mali začať pracovať. Je najvyšší čas, aby ste za svoju snahu mohli byť korunovaní úspechom a uznaním.

  Od iného astrológa pre znamenie Rak na dnes 26.06 2019

  Vytrvalosť vám prinesie výsledky, zvlášť popoludní, kedy je vaša Luna v trigóne s planétou úspechov, Jupiterom. Mohli by ste získať veľmi zaujímavú vec. Porozmýšľajte o tom. Možno takto ľahšie vyplavíte z podvedomia vnútorný tlak, ktorý vás obmedzuje. Ak sa vaša vnútorná sila skoncentruje, zaplaví pohodou celé vaše okolie. Dnešnú júnovú stredu sa budete vedieť zo všetkého zlého vymotať, a nájsť si svoju zlatú strednú cestu.

  Horoskop pre znamenie Rak na tento týždeň

  Vzťahy

  Vesmír bude s vami zaobchádzať trochu zaujímavejšie. Dokážete sa lepšie zorientovať, hlavne v negatívnych veciach. Ukáže sa vám i to, čo sa pred vami tajilo. Dokážete sa vyhnúť nerozumným krokom.

  Peniaze - práca

  Karta: Zelené eso: Začarovaný kruh a všade aj finančné záväzky. Brzdite svoj temperament a dajte si pozor, aby ste neprestrelili a nespôsobili si ťažkosti. Jednajte seriózne, i k sebe!

  Zdravie

  Vďaka svojim zdravotným ťažkostiam uznáte, že aj zlé je na niečo dobré. Choroby majú svoju vnútornú príčinu. Ovplyvní vás i počasie, astrologické zoskupenia planét, či striedanie vášho pohľadu na svet.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.