• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Dnes vám skríži plány nečakaná udalosť v osobnom živote, pre ktorú si budete musieť prehodnotiť svoj doterajší prístup. Emocionálne vás to celé vyčerpá a preto si na večer nerobte žiadne plány. Netreba smútiť, nič ešte nie je stratené, ale mali by ste sa rozhodnúť, čo ďalej.

  Vzťahy

  Keď sa nad vami sťahujú mraky, skúste viac komunikovať o problémoch.

  Práca

  Zadané úlohy si včas splňte.

  Zdravie

  Ak máte pocit, že na vás lezie teplota, utekajte pod perinu.

  Peniaze

  Neskúšajte žiadne riskantné investície, dnes je dobrý deň.

  Tip na dnešný deň

  Patríte do skupiny ľudí, ktorí majú radi poriadok, ale trochu chaosu ešte nikoho nezabilo, tak pokoj. Nedovoľte, aby nervozita narušila vaše dlhodobo vytýčené plány. Kolegov sa nebojte, tí sú na vašej strane.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 26.06 2019

  Dospejete k rozumnému riešeniu. Dnešnú júnovú stredu dozrel čas. Okrem malej búrky emócií máte šancu prežiť v harmónii i dnešnú stredu. Skúšky osudu, či tie študijné, zvládate dobre. Čo tak sa rozpomenúť na dávne sny a plány. Zrealizujte z nich aspoň niečo. Za porušenie nepísaných zákonov sa draho platí. Červená repa je čistič krvi a detoxikačný prostriedok. Pomáha aj pri celulitíde a nadúvaní.

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  Teraz, koncom júna, sa vo vašom astrologickom dome priateľstva stretávajú Mars so Slnkom a Merkúrom. Rozvíri sa váš spoločenský život. Nebojte sa, vy vždy dokážete zladiť vaše plány a predstavy s reálnymi možnosťami.

  Peniaze - práca

  Karta: Kárová dáma: Vynájdete sa. Hlavne ženy zožnú úspechy, ktoré sú v ich možnostiach. Zariadia si to tak, aby boli úspešné po mnohých stránkach. Pomôžu a poradia aj mužom.

  Zdravie

  Choré obličky môžu spôsobiť vysoký krvný tlak. Rovnako tak vysoký tlak poškodzuje obličky. V rovine ducha nastala doba, ktorá môže do vášho života priniesť duchovné zážitky, ktoré môžu pozmeniť váš život.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.