• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Dnes sa naplnia vaše túžby, po dlhej ceste vidíte cieľ a môžete sa ho aj dotknúť. Nezabudnite však vrátiť blízkym rovnakú podporu, akú ste dostali by od nich. Ak máte na večer plány oslavovať, mali by ste to odmietnuť, ešte chvíľu buďte len sami so sebou.

  Vzťahy

  Nie ste viac ako iní, zapracujte na troche pokory.

  Práca

  Nebojte sa povinností, všetky zvládnete na jednotku.

  Zdravie

  Čoraz častejšie by ste sa mali vracať k prírode a čerpať energiu.

  Peniaze

  Prešli ste finančnou zmenou, našťastie pozitívnou.

  Tip na dnešný deň

  Ku všetkým svojim povinnostiam pristupujte zodpovedne a konajte s rozumom. Takto ich zvládnete vyriešiť na výbornú a môžete sa tešiť zo zaslúženého odpočinku. Dajte si pozor, aby ste svoju polovičku neotrávili neustálymi ódami o práci.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 20.04 2019

  Berte toto veľkonočné obdobie trochu z nadhľadu. Len veľmi málo ľudí vie prijať zdravú kritiku. Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu sa nedajte ničím odradiť od dobrých predsavzatí, hoci by sa navôkol dialo čokoľvek. Poučte sa z príbehov druhých a neopakujte rovnaké chyby ako ostatní. Poriadok, uvážlivosť, tradície a obozretnosť vás sprevádzajú celý život. Takto sa dá charakterizovať aj vaše terajšie, veľkonočné obdobie.

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  Máte dosť silné spomienky na minulosť. Využite aj pre seba čas jari a Veľkonočné sviatky. Buďte zvodná, kúpte si niečo sexi. Naše správanie, i oblečenie hovorí v každom momente jasnou rečou za nás.

  Peniaze - práca

  V tomto týždni sa môžete dostať sa v práci k niečomu, čo vás už dlho láka. Pracujte poctivo a prijmite ponuky. I tak budete najviac zamestnaní prípravám na Veľkú noc v duchu jej tradícií.

  Zdravie

  Stuhy chlapcom na korbáče za vyšibanie viažu dievčatá. Čím viac stúh, tým viac ich bolo. Podľa starých povier ženy majú byť na Veľkú noc vyšibané aby boli zdravé a zachovali si plodnosť.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.