• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Máte pred sebou nové a príjemné zážitky, teší vás práca, partner vám robí samú radosť a nálada vystreľuje do výšin. Je to fajn, len nezabudnite lietať skôr pri zemi, aby ste nepadli. Snažte sa podporiť aj iných, nemali by ste pozerať len sami na seba.

  Vzťahy

  Konečne prekypujete šťastím aj v láske, držte sa toho ako kliešť.

  Práca

  V žiadnom prípade sa nehádajte.

  Zdravie

  Niekedy sa o zdraví musíte poradiť s odborníkom.

  Peniaze

  Snaha z posledných dní dnes prinesie očakávaný zisk.

  Tip na dnešný deň

  Nachádzate sa v období, kedy neustále premýšľate o svojej budúcnosti a máte z nej obavy. Nerobte nič nasilu a už vôbec nie unáhlene, niektoré veci ešte potrebujú dozrieť. V súkromí vás nečakajú žiadne extrémy, ale aj tak buďte k svojej polovičke pozorní.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 06.12 2019

  Skúste v tomto čase viacej meditovať. Tešte sa z toho, čo vám život ponúka, hoci ste raz hore, potom dole. Tak ako to bolo tieto dni, kedy ste prechádzali rôznymi skúškami a náladami. Od zajtra vám Mesiac pomôže v tom, aby ste sa napojili na jemno-hmotné energie a podporí vás aj v partnerskom živote. Niektorí sa budú čudovať, že Luna v Baranovi sa tak niekomu javí. Pannám však dodáva odvahu do vecí, pri ktorých sa inokedy hanbia. Je totiž vo vašom dome sexu a transformácie.

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  Kto dúfa v seba, našiel najväčšiu oporu. Nie je až tak zanedbateľná skutočnosť, ako človek pristupuje k sebe. Nevracajte sa domov s prázdnymi rukami, doma čakajú na drobnú pozornosť.

  Peniaze - práca

  Čas bude utekať rýchlejšie, než by ste chceli. Prepnite na núdzový režim, a nechajte si niečo na neskôr. Silná energia, ktorá k vám prúdi i z vesmírnych energií vás zahltí silnými dojmami.

  Zdravie

  Juhovýchodný smer vašej hlavy pri spaní patrí k tým dobrým. Podporí vašu komunikáciu a kreativitu. Vraj by mal priniesť aj viac peňazí. Detská radosť dodáva najväčšiu energiu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.