• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  V priebehu dnešného dňa rozhodne nezabúdajte na seba, pokojne si venujte celé voľno a robte len to, na čo máte chuť. Potrebujete konečne načerpať viac osobnej pohody, aby ste aj pre svoje okolie mohli byť viac prínosní. Ak s niekým otvorene rozprávate, čo najrýchlejšie vyjadrite podstatu veci.

  Vzťahy

  Úsmev a otvorené srdce - heslo dnešného dňa.

  Práca

  Nič a nikoho nasilu nepresviedčajte o svojej pravde.

  Zdravie

  Potrebujete si vylepšiť kondičku, zostavte si pravidelný plán a dajte si do tela.

  Peniaze

  AJ na finančných poradcov si dávajte pozor.

  Tip na dnešný deň

  Rozhodli ste sa dať do poriadku niektoré vaše vzťahy a budete mať aj úspech. Konečne sa odhodláte povedať to, čo na ste už dlho chystali a prekvapí vás, že druhá strana sa tomu poteší. Hviezdy sú vám naklonené, využite to v prospech svojej lásky.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 16.02 2019

  Sústreďte sa pozorne na svoje okolie i na seba. Vnímajte srdcom, citlivo vážte slová, ktoré vychádzajú z vašich úst a podľa toho konajte. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Mária – Poznať jednotu. Máte rovnováhu medzi prijímaním a dávaním? Možno ste človekom, ktorý rád dáva, ale nevie prijímať. Čudovali by ste sa aj, koľko je dnes takých ľudí, ktorí nevedia povedať nie. Ak je suseda veľmi zhovorčivá a vám sa nebude chcieť ju počúvať, povedzte jej to úprimne, že nemáte na to náladu.

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  Nastávajú zložitejšie časy, ktoré preskúšajú ľudské povahy. I v zložitých situáciách nestraťte hlavu a nervy. Ak sa len trochu dá, zabudnete na nepriateľstvo a staré spory a nedorozumenia.

  Peniaze - práca

  Množstvo pracovných úloh vás dosť rozptyľuje. Každý koniec je zároveň začiatkom niečoho nového. Dobre zvládnete situáciu, ktoré ste sa obávali. Môžete byť na seba hrdí.

  Zdravie

  A tak ako váš byt, šatstvo a vaše telo potrebujú určitú formu očisty, tak je to aj s vaším energetickým telom, najmä v súčasnej dobe. Očista by sa mala robiť aj po dlhšom pobyte v nemocnici.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.