• Horoskop pre znamenie Panna na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Na dnešný deň sa môžete naozaj iba tešiť, všetko, čoho sa chytíte sa vám podarí ešte v predstihu zvládnuť na jednotku. Priaznivo sa začne vyvíjať konečne aj váš vzťah, ktorý posledné obdobie stagnoval na neurčitom mieste.

  Vzťahy

  Najľahšia cesta k láske je prestať ju nasilu hľadať.

  Práca

  Urobte si zoznam úloh.

  Zdravie

  Vyvarujte sa hltania liekov, lepšia je prevencia a dobrá imunita.

  Peniaze

  Pozor, pri peniazoch ulietavate, držte sa viac pri zemi.

  Tip na dnešný deň

  V poslednom čase ste stále hlavou niekde v oblakoch a neviete sa na nič poriadne sústrediť. Zbúrajte svoje vzdušné zámky a naučte sa nasledovať len reálne sny. Vyhnete sa sklamaniu a závisti, no nájdete pokoj, harmóniu a šťastie.

  Od iného astrológa pre znamenie Panna na dnes 29.05 2020

  Chvíľami budete mať dnešný posledný májový piatok pocit, že ste si naložili na seba viac, ako zvládnete. Luna je od popoludnia vo vašom pracovitom znamení Panny. Nastavte si prácu tak, aby nezasahovala do vášho rodinného života. Prácu treba nechať v práci. Dnes jej urobíte i tak veľa. Večer bude ideálny čas na príjemné rozhovory. Len jedlo by v žiadnom prípade nemalo byť tým najdôležitejším, na čo myslíte.

  Horoskop pre znamenie Panna na tento týždeň

  Vzťahy

  V tomto čase bude Mars už vo vašom astrologickom dome partnerstva. Bude nasmerovaný k témam ako láska a medziľudské vzťahy. Stabilné partnerstvá sa utužia. Napravte chyby a spory.

  Peniaze - práca

  Máte šancu na zvýšenie finančného ohodnotenia, alebo postup. Tento záverečný týždeň môže dať nečakaný impulz vašej kariére. Pozornosť je teraz vhodné sústrediť na rozvoj a expanziu osobnosti.

  Zdravie

  Klasické lekárstvo vidí človeka ako pevnú ohraničenú statickú hmotu a lieči skalpelom, alebo chémiou. Astrológia vidí človeka ako energetické teleso, ktoré je v súlade so všetkou energiou.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.