• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Prácu dnes zvládnete s ľahkosťou, nemusíte robiť nič, čím si nie ste istí. Porozmýšľajte však viac nad tým, komu bezhranične dôverujete, je možné, že niekto poza chrbát tiahne proti vám. Svoj voľný čas venujte len blízkym.

  Vzťahy

  Nevyhýbajte sa vážnym rozhovorom, aj tie patria do vzťahu.

  Práca

  Neobchádzajte pravidlá, ktoré ste nastolili aj vy. Bude z toho problém.

  Zdravie

  Doprajte si vitamínové bomby, posilnite tým imunitu.

  Peniaze

  Nešetrite tam, kde viete, že sa to oplatí.

  Tip na dnešný deň

  Dnes vám do cesty budú padať prekážky, ale vaša rozhodnosť je neoblomná a je obdivuhodné, že sa len tak nedáte. Čaká vás obdobie plné príjemných zmien a nových začiatkov. V láske sa tiež pohnú veci k lepšiemu, len si zakaždým nestojte za svojim slovom, dajte šancu aj druhej strane.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 19.08 2019

  Začnite sa pozerať na svet, aspoň niekedy, aj inými očami. Dovolenkový letný čas na to dáva príležitosti. Myšlienky hýbu svetom. Ako myslíte, tak konáte a ako konáte, tak sa máte. Vždy treba o kúsok viac zdvihnúť latku. Je už 3. štvrťrok, tak skúste s väčšou chuťou zapracovať na sebe a pokúsiť sa preskočiť, nie podliezať. Máte určite na viac. Kukurica pre vysoký obsah mangánu pôsobí proti stresu, svalovým kŕčom a srdcovej arytmii.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Milosrdnú lož za klamstvo nepokladá, pretože nechce pravdou ničiť. Konfliktov sa nebojí. Je hrdý. Ak je ohrozená jeho dôstojnosť, či postavenie, zaklame.

  Peniaze - práca

  Aj roztopašnejší Lev privíta občas príležitosť zabudnúť na zamestnanie, prácu, vek, či povinnosti a okrem pozornosti obdaruje tento letný týždeň svoju lásku niečím pekným.

  Zdravie

  Bioenergetika: Energia vznikajúca interakciou tela a mysli, ktorá ovláda naše duševné i telesné stavy. Nikto nezmeria silu tejto energie (označovanej rôzne: čchi, prána, ka, životná sila, vitalita atď.)

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.