• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Dnes sa snažte zamerať hlavne na svoje pracovné úlohy a povinnosti. Niekto zhora si vás všíma, preto robte všetko stopercentne a bez zbytočných chýb. Keď vás niekto požiada o pomoc, určite neodmietnite, je to nielen neslušné, ale veľmi by ste si uškodili.

  Vzťahy

  Nebojte sa polovičke dvihnúť sebavedomie pochvalou.

  Práca

  Ak chcete zmeniť zamestnanie, tak otvorte oči.

  Zdravie

  Obmedzte alkoholické nápoje na minimum, dnes by vám veľa zobrali.

  Peniaze

  Vo financiách vám nehrozia problémy.

  Tip na dnešný deň

  Ak vás večer prepadne únava a vyčerpanosť, doprajte si pobyt na čerstvom vzduchu. Vyriešite veľa dôležitých problémov a zaslúžite si relax, najlepšie s milovanou osobou, či niekým blízkym, od ktorého čerpáte vnútorný pokoj.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 26.06 2019

  Nedajte sa, ani dnešnú júnovú stredu, vyprovokovať k unáhleným reakciám. Nič si nepripustite k srdcu. S vyšším vzdelaním dosiahnete v živote viac. Neodmietnite hoci aj kratšie, letné školenie, či štúdium. Pôjde vám to ľahšie, ako ste mysleli. Nepodceňujte sa. Mračná sa čoskoro rozplynú a vás sa zmocní tichý pocit radosti. Čo sa zdravia týka, preventívne prehliadky sú treba vo vyššom veku ako soľ.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Snažíte sa mnohým ľuďom pomôcť, ale ako keby ste narážali na múr. Môžete negatívne ovplyvniť vašu pozíciu. Možné sú straty a obvinenia, že príliš riskujete a ste tvrdohlaví.

  Peniaze - práca

  Karta: Palicový kráľ: Poradí a akokoľvek pomôže starší muž, ktorý môže byť aj z rodiny. Jeho rokmi overené myslenie má múdre a dlhotrvajúcejšie názory na postupy a investície.

  Zdravie

  V týchto dňoch sa nemusíte cítiť najlepšie po zdravotnej stránke. Erotika by mala súvisieť s dušou. Zlá energia cúva. Sebaistota a spokojnosť duše regenerujú telo a telesnú energiu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.