• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Využite všetku svoju kreativitu a lásku ku kráse i estetike. Nemusíte nikomu nič vysvetľovať, robte len to, čo vás baví. Napokon zožnete úspech a neprajníci sa už ani na slovo nezmôžu. Večer si nenechajte ujsť kus spoločenského života.

  Vzťahy

  Posledné slovo by nemalo byť kruté, premýšľajte.

  Práca

  Toto je naozaj vhodný deň prerozdeliť úlohy.

  Zdravie

  Cítite sa naozaj fantasticky, ale zabudnite na neduhy ako alkohol či drogy.

  Peniaze

  Nehazardujte s peniazmi, ak nie sú vaše.

  Tip na dnešný deň

  Dnes budete stáť na rázcestí a správne rozhodnutie je pre vás veľmi dôležité. Neunáhlite sa, máte právo váhať a zvážiť všetky okolnosti. Zdržanlivosť má svoj dôvod a nik vás nemôže nútiť do niečoho, čomu sami neveríte.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 16.02 2019

  Dnešné pôsobenie Mesiaca, ktorý najviac vplýva na denný všeobecný výklad, je hlavne o uvoľnení sa a o citlivom vnímaní života. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Lao-c – Prijatie a vnútorný pokoj. Človek nemá posudzovať druhých ľudí. Brať ich takých akí sú, lebo súdiť ich bude niekto iný… Zamyslite sa nad situáciami, ktoré vás v živote rozčúlili a prečo. Nebolo to preto, že ste súdili? Iné však je, ak vás o to niekto požiada! Vtedy posúdiť treba.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Buďte vnímaví. Niektorí ľudia sú aj menej komunikatívni, držia svoje emócie pevne pod zámkom. Zamerajte sa na svoje vnútro a každé ráno poproste svojho anjela, či vyššiu moc, o ochranu.

  Peniaze - práca

  Nastáva vám trochu chaotické obdobie, preto sa držte zdravého rozumu a vlastnej šikovnosti a zručnosti. Môže sa stať, že budete v nesprávnej chvíli na nesprávnom mieste.

  Zdravie

  Z vášho okolitého prostredia neustále prijímate energiu (bydlisko, pracovisko, strava,...) a zároveň si ju s vaším okolím aj vymieňate v sociálnych vzťahoch. Všetkého veľa škodí.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.