• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Neustály boj medzi tým, že sa vám nechce a všetkými povinnosťami, ktoré vás aj dnes čakajú, vás len oberá o čas. Prekonajte sa, vyriešte všetko čo najskôr a potom už spokojne relaxujte, aby ste si stihli aj poriadne oddýchnuť.

  Vzťahy

  Nemali by ste sa hádať pre klebety.

  Práca

  Obzrite sa po nových možnostiach.

  Zdravie

  Ak príliš veľa zo seba venujete práci, rýchlejšie zostarnete.

  Peniaze

  Ste v takej situácii, kedy nemusíte o peniazoch premýšľať.

  Tip na dnešný deň

  Ak ste sa cítili trošku deprimovane, nenechajte nič na náhodu a náladu si zdvihnite aj sami. Stačí začať plánovať veci, ktoré sú vášmu srdcu blízke, s ľuďmi, ktorých milujete a deň bude hneď krajší a jasnejší.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 20.04 2019

  Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu sa vám nebude veľmi chcieť angažovať. Hnevom nijaký hnev nenapravíte, ani krivdu neodstránite! Problémy si môžete narobiť na každom kroku, hlavne doma, najmä, ak neovládnete svoje psychické pochody a veľkonočné energie. Zostaňte radšej pri zemi, nevzrušujte sa, udržte si prehľad. Dajte však pozor, aby ste v nestráženom okamihu nechtiac nevyriekli doma niečo, čo voči vám popudí blízkeho človeka.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Veľká noc vznikla zo židovského sviatku Pesach. Netreba sa dopredu obávať. Nenúťte sa do ničoho. Neochotou vášho partnera spolupracovať sa nedajte odradiť. Nepátrajte po neexistujúcom tajomstve.

  Peniaze - práca

  Všetko, aj pracovisko, či obchodovanie, potrebuje pokoj. Nemôžete si dovoliť väčšie investície. Rozhodne nie, keď je spln Luny vo Váhach. Budú aj náročné, a náhodné úlohy v zamestnaní.

  Zdravie

  Kuriatko, zajačiky, a ostatné mláďatká, predstavujú požehnanie a rast. Môžeme použiť aj kvet, symbol začiatku, plodnosti a krásy. Na Bielu sobotu pôst končí. Zvykne sa jesť údenina, alebo jahňacina.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.