• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Vážte si priazeň osudu, hoci to tak nevidíte, hviezdy stoja pri vás. Večné ponosovanie a sťažovanie už otravuje vaše okolie a ak si nedáte pozor, stratíte aj oddaných priateľov. Nie všetko sa totiž točí len okolo vašich problémov.

  Vzťahy

  Dôvera je to, čo momentálne pokrivkáva. Napravte to.

  Práca

  Na prácu sa musíte sústrediť, obzvlášť dnes.

  Zdravie

  Raňajkujte, obedujte aj večerajte podľa rozpisu, pomôže vám to.

  Peniaze

  Snaha z posledných dní dnes prinesie očakávaný zisk.

  Tip na dnešný deň

  Dôverujte svojim pocitom, veď už neraz ukázali, že máte dobrý úsudok. Istým spôsobom sa vám plnia predtuchy a vás to desí, ale malo by to byť naopak. Sebavedomie vám nechýba, tak už len o čosi viac odvahy.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 29.05 2020

  Dnešný posledný májový piatok obmedzte svoju výbušnosť a silu, ktorá vám môže zapríčiniť veľa nepríjemností u citlivých ľudí. Všetci robíme chyby, a každý z nás má na rováši nejednu vec, za ktorú sa hanbí. Mýliť sa je predsa ľudské. Vzájomne si treba odpustiť chyby a prešľapy v živote. Ale dnešný piatok deň by sa mnohé, i to romantické, malo podariť aj vašej realistickej povahe.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Od polovice týždňa sa zosilní vaša snaha o získanie moci, a aj potreba nenápadne ovládať ostatných. Koncom tohto májového týždňa sa budete cítiť rozladení, pretože hlavná zodpovednosť bude na vás.

  Peniaze - práca

  Nebudete schopní byť naraz pri všetkom, aby ste mali pod kontrolou správne načasovanie uvedenie do praxe. Preto sa nesnažte nič robiť na silu a nechajte hlavné rozhodnutia na neskôr.

  Zdravie

  Fajčenie v tehotenstve môže poškodiť dieťa, či nastať predčasný pôrod. Má aj nižšiu pôrodnú váhu. Spôsobia sa mu zmeny pri vývoji mozgu, ktoré môžu pretrvávať celý jeho život.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.