• Horoskop pre znamenie Lev na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Našťastie máte dnes svoj deň. Hviezdy vám prajú, na čo sa pozriete, to sa vám darí. Usporiadajte si však svoje najtajnejšie želania, niektoré z nich už nie sú aktuálne a vy sa nimi zbytočne zaoberáte na úkor tých, ktoré vás v živote posunú ďalej.

  Vzťahy

  Nepozerajte sa na druhých, fungujte tak, ako to vám pasuje.

  Práca

  Ak máte voľno, tak na prácu nemyslite,.

  Zdravie

  Bola by škodu premrhať energiu polihovaním, viac sa hýbte.

  Peniaze

  Nestrácajte nádej v lepší zajtrajšok.

  Tip na dnešný deň

  Určite sa neodporujte nadriadeným a snažte sa riešiť problémy diplomaticky. Večer vás čaká stretnutie so starými priateľmi, no niektoré veci by ste už mali nechať pochované v minulosti. Iba čo vás bolí srdce, keď ich neustále rozpitvávate.

  Od iného astrológa pre znamenie Lev na dnes 06.12 2019

  Vy sa dobre poznáte, ale toto obdobie preveruje všetkých, lebo je hektické. Ohnivé znamenie, ako je aj vaše, má tendenciu jednať rýchlo, akčne. Niekedy je to dobré, ale pri vážnych veciach predsa len rátajte do povestných desať. Ľudia, ktorí nejednajú čestne a priamo, by vás nemuseli pochopiť. Odmenili by sa vám nepriamo intrigami a klebetami. Veďte svoj vnútorný dialóg so sebou, ak sa idete rozhodovať a podporujte tých, ktorých máte okolo seba.

  Horoskop pre znamenie Lev na tento týždeň

  Vzťahy

  Nejedna záležitosť naberie nový, lepší smer. Ak má človek sklony k egoizmu, ani v sexe asi nebude oplývať veľkorysosťou. Jeseň neprospieva vašej nálade, a to sa odráža na zhoršených vzťahoch.

  Peniaze - práca

  Nepríjemnosti akoby sa od vás nechceli odísť. Stále sa motáte v kruhu. Darujte čosi z dobrého srdca. Vráti sa vám to dvojnásobne. Pre duchovnú rovnováhu je najlepší pocit, že životom nejdete sami.

  Zdravie

  Chôdza omladzuje srdce, aj celé telo. Pridajte do vašej potravy viac orechov rôzneho druhu. Obsahujú omega 3 esenciálne mastné kyseliny a tuky, ktoré vás nasýtia a zabránia myšlienkam na sladkosti.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.