• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Nenechajte sa zviesť menšou nechuťou do práce a naplno sa pustite do všetkých povinností. Niektoré ste poriadne zanedbali a verte, že kompetentní by si toho mohli veľmi rýchlo všimnúť. Snažte sa držať svojho postavenia na maximum.

  Vzťahy

  Nebojte sa ľuďom viac dôverovať, čaká vás láska.

  Práca

  Nebojte sa hektiky, dnes nehrozí.

  Zdravie

  Zaoberajte sa najmä svojim vlastným zdravím, ostatní sú predsa zodpovední sami za seba.

  Peniaze

  Ak ste si už kúpili niečo drahé, nemajte výčitky.

  Tip na dnešný deň

  Nebráňte sa novinkám vo vašom živote, veď máte na to, aby ste ich využili vo svoj prospech. Vo chvíľach, keď ste doma, však už nemyslite na svoju prácu a nepripustite, aby vás práca ovládla.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 26.06 2019

  Správne si rozvrhnite sily. Čo dnešnú júnovú stredu podpíšete bude dlhodobejšie, preto si to zvážte. Luna je dnes popoludní v trigóne s Jupiterom. Ukazujú sa nové pracovno-právne príležitosti, či spojenia. Aj profesné rozpory sa doriešia. Vyhnite sa nesprávnym rečiam pred nesprávnymi kolegami, hlavne kolegyňami, či podriadenými. Rozlišujte, že vládnuť schopnosťami a citom nie je to isté ako vládnuť vynucovaním.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Blížia prázdniny, čo mnohých rodičov veľmi neteší. Buďte však tolerantnejší. Deti vám vyrastú, nestraťte tento čas, ktorý sa už nevráti. Slová nič nestoja, ale dobré a povzbudzujúce, majú najväčšiu hodnotu.

  Peniaze - práca

  Karta: Kárová desiatka: Mnohé finančné možnosti máte už na dosah. Nebojte sa kariéry a pracovných postupov. Zvládnete veľmi veľa, veď ste dôslední. To si želá i váš šéf.

  Zdravie

  So zdravím spokojní nie ste, tak ho posilňujte, ako to vyhovuje vám najlepšie. Citlivosť a inštinkty vám poradia. Nič nepodceňujte. Dajte si skontrolovať hladinu cholesterolu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.