• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Máte radi spoločnosť, ale pri tom akoby ste úplne zabudli na fakt, že ste zadaní? Zastavte sa skôr, kým nebude už naozaj neskoro a začnite sa naplno venovať svojmu vzťahu. Pohár vašej polovičky už za chvíľu pretečie.

  Vzťahy

  Komunikácia by mala byť prioritou.

  Práca

  Nájdite rovnováhu medzi prácou a osobným životom.

  Zdravie

  Ak vám má niečo predĺžiť život, tak je to jedine pevné zdravie. Venujte sa mu.

  Peniaze

  Nepreháňajte to s míňaním úspor.

  Tip na dnešný deň

  Dnes sa stretnete s človekom, ktorý v minulosti pre vás veľa znamenal. Nenechajte sa ale zviesť k flirtom, mohli by ste svojej súčasnej životnej situácii veľmi uškodiť. tešte sa z jeho prítomnosti, otvorte staré spomienky, ale všetko v rámci kamarátstva.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 16.02 2019

  Napätie medzi vašim znamením a Rakom, kde je práve teraz Luna, môže vyprovokovať u vás protirečenie medzi mužskou a ženskou stránkou vašej osobnosti. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Saint Germain – Sloboda. Uvedomte si, čo vás obmedzuje v tom, aby ste našli vnútorný pokoj v sebe. Je to lipnutie na minulosti? Obmedzenie, ktoré pramení ešte z detstva či mladších čias? Spýtajte sa samých seba a odhaľte to tajomstvo práve sebe. Nebáť sa pravdy, odpustiť a pustiť to staré, zhrdzavené. I to je sloboda!

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Domov pre vás znamená veľa, preto ho túžite mať útulný a pohodlný. Až sa na Valentína zmôžete na darček, neoľutujete. Uvidíte, čo sa stane, keď prekvapíte vy. Čoskoro príde viac šťastia.

  Peniaze - práca

  Nebude vedieť hovoriť, kto sa nenaučí mlčať. Ak túžite po vyššom vzdelaní, nevyhýbajte sa tejto téme. Zdržte sa rozhodnutia, ktoré by malo ďalekosiahle dôsledky.

  Zdravie

  Upokojujúci účinok má aj relaxácia, harmanček a aníz. V bežnom živote ste dennodenne obklopení rôznymi formami energie, od ľudí i prostredia, tak pozitívnymi, ako aj negatívnymi.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.