• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Mali by ste byť hneď od rána v pozore a úplne sa vyhnúť konfliktným situáciám. Niektoré údery by ste nemuseli zvládnuť, myslite na to ešte skôr, ako sa mi vybuchnete pod náporom emócií. Na pracovisko preto city rozhodne neťahajte.

  Vzťahy

  Harmónia zavládne aj u vás, tak pokoj.

  Práca

  Ak budete k veciam pristupovať pozitívne, ľahšie všetko zvládnete.

  Zdravie

  Dajte si nejaký darček len pre seba a svoje zdravie.

  Peniaze

  Ak sa vám ponúka zaujímavý obchod, pokojne doň investujte.

  Tip na dnešný deň

  Nie je dobré, ak sa na niečo zameriate a potom neviete, ako pokračovať. Snažte sa premyslieť každý jeden krok ešte predtým, než ho urobíte. Máte pri sebe dostatok priateľov, ktorí vám radi poradia.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 19.08 2019

  Každý môže zmeniť určité situácie, zlikvidovať nepríjemnosti či nedorozumenia už v zárodku. Mladším dajú energie vesmíru zvlášť dobré šance a uplatnenie sa v zamestnaní, či úspešnom dokončení, či plodnosti. Nenechávajte nič len na osud, pretože by ste prišli o veľkú príležitosť si celkovo polepšiť. Neprehliadnite včas varovné signály okolia, i vlastného tela. Váš maškrtný jazyk by vám mohol spôsobiť žlčníkový záchvat.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Dlhšie rozmýšľa, kým niečo povie. Je neúprimný vtedy, keď sa snaží zakryť, že sa mýlil. Ťažko si priznáva chybu. Pravdu prikrášľuje, ale prispôsobuje sa ťažšie.

  Peniaze - práca

  Nadchádzajúci týždeň využijete. Fantáziu máte priam ideálnu. Možno nebudete zbytočne nervózni a hundraví. Nebuďte zbytočne skromní a pesimisticky naladení. Získate vhodné, cenné informácie.

  Zdravie

  Hydroterapia = Vodoliečba: Voda povzbudzuje telo k uzdraveniu. V rôznych formách: kvapalnej, pevnej (ľad) a plynnej (para) sa používa k relaxácii, stimulácii obehu krvi, odstráneniu nečistôt.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.