• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Určite sa vyvarujte všetkých hádok, ako v práci tak ani doma by nemali nijaký význam, iba by vám pokazili náladu a v konečnom dôsledku aj vzťahy. Zamerajte sa na nevyhnutné povinnosti a snažte sa prísť domov čím skôr, už potrebujete vypnúť.

  Vzťahy

  Nevyhýbajte sa otvorenému rozhovoru, má svoj význam.

  Práca

  Ak vám niekto nepraje, pravdepodobne len závidí, nevšímajte si ho.

  Zdravie

  Ak ste ochoreli, telo vám chce niečo povedať, premýšľajte.

  Peniaze

  Do vzťahu môžete investovať, ale na to tiež musíte mať.

  Tip na dnešný deň

  Ak aj urobíte chyby, nezaoberajte sa nimi priveľa, ide o maličkosti. Prepadajú vás chúťky na zdanlivo nevinné flirty, ale stále by ste mali mať na pamäti, že zadaní túžia po dobrodružstve, no tí osamelí by dali všetko za jeden trvácny vzťah.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 06.12 2019

  Je naozaj nutné, aby vám na vianočnom stole i pod stromčekom nič nechýbalo? Nervozita kvôli perfektnej vianočnej tabuli? Čo je prvoradé? Spokojný človek, ktorý už nejaké tie Vianoce prežil, si bude uvedomovať, že treba dať na prvé miesto atmosféru doma. Ak nestihnete všetko nakúpiť a urobiť všade poriadok, stihnete to medzi sviatkami alebo po nich. Beztak sa už ľudia naučili nakupovať veľa darčekov v povianočných výpredajoch. Urobte tak aj vy.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Dokonalosť dosahujeme maličkosťami, ale dokonalosť sama nie je maličkosť. Niekto sa vás pokúsi očierniť. Človek sa bez istého sebectva neobíde. Situácia vás bude motivovať k dosiahnutiu cieľa.

  Peniaze - práca

  Na projekte, ktorý ste spracovali sami, si prihrievajú polievočku aj iní. To však teraz neriešte. Vaša povaha a sklony k stagnácii sa nemusia páčiť vašim mladším kolegom.

  Zdravie

  Hlava v spánku na severozápadný smer prináša hlbší spánok, a to hlavne starším ľuďom a rodičom. Pokiaľ ide o emócie, váš mozog je počas snívania veľmi aktívny a vyčisťuje balast.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.