• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Mali by ste spomaliť v pracovnom tempe, ktoré ste si nastavili. Ak budete robiť príliš vecí naraz, ohrozíte tým ich kvalitu. Občas je fajn, ak sa necháte viesť svojim šiestym zmyslom, najlepšie vám napovie, čo by ste mali alebo nemali urobiť.

  Vzťahy

  Aj vy sami musíte ovplyvňovať vývoj vzťahu.

  Práca

  Nebojte sa povedať svoj názor, aj to je cesta k úspechu.

  Zdravie

  Musíte sa naučiť, ako sa viac uvoľniť a relaxovať.

  Peniaze

  Peniaze sú niečo, čo sa stráca ľahko, ale isto.

  Tip na dnešný deň

  Dnes by ste si mali usporiadať všetky myšlienky, ktoré vám v posledných dňoch víria hlavou. Nápadov je veľa, ale nie všetky môžete aj skutočne zrealizovať, preto neplytvajte energiou na vzdušné zámky. Láska stojí po vašom boku, nech je vaším hnacím motorom.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 29.05 2020

  Nemusíte sa dnešného dňa báť. Dnešný posledný májový piatok vám nič tak strašne negatívne vám neprinesie. Viete fantasticky vycítiť, čo je, a čo nie je skutočná hodnota. Nevzdávajte sa, šťastie sa pri vás z času na čas určite zastaví. Zvládnete veľa aktivít a činností aj tie, ktoré ste odsúvali. Had v snoch nikdy neprináša nič dobré, jediné čo môžete spraviť je, naučiť sa čeliť strachu a prekonať ho.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Astrológia vám môže živo vykresliť možný život. Môže vám objasniť nástroje, ktoré k jeho vytvoreniu máte, a to, ako ich najlepšie využiť. Ste na tenkom ľade, takže neurobte osudovú chybu.

  Peniaze - práca

  Týždeň bude pokračovaním prekážok, ktoré vám budú sťažovať plnenie povinností. Až cez víkend naštartuje pre vás planéta, Merkúr, prechodom do živlu Zeme, výhodnejšie obdobie.

  Zdravie

  Fajčenie za volantom zvyšuje možnosť dopravnej nehody. Koncentrácia nie je stopercentná. Nikotín, hoci je aj v malých dávkach, stimuluje mozog, a vo vyšších dávkach ho utlmuje.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.