• Horoskop pre znamenie Kozorožec na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Ak ste slobodní a do života vám vstúpi niekto, kto vám je veľmi sympatický, nebojte sa nadviazať kontakt skôr, než zmizne s dohľadu. Nevyužité šance by vás prenasledovali ešte dlho, nehovoriac o možnosti šťastia.

  Vzťahy

  Vzťahy máte všetky za dobre. Dnes sa viac venujte mame.

  Práca

  Nenechajte sa nútiť do práce, dnes nemusíte.

  Zdravie

  Ak skúšate novú diétu, majte na pamäti, že všetkého s mierou.

  Peniaze

  Radujte sa aj z mála, stačí to.

  Tip na dnešný deň

  Vážte si svoje šťastie. Vychutnajte si naplno nové začiatky, opäť ste raz bližšie k naplneniu svojich snov. Dnešný deň bude plný nápadov a tvorivej energie. Napriek dobrej nálade sa poriadne koncentrujte a myslite aj na svojich blízkych.

  Od iného astrológa pre znamenie Kozorožec na dnes 20.04 2019

  Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu pozor tak trochu na hašterivosť, našťastie Luna už ubúda takže to nebude až také intenzívne. Problematickí rodinní príslušníci vám môžu svojou a komplikovanou povahou narušiť vašu vnútornú rovnováhu. Hlavne dnes nedopustite, aby sa vo vašej prítomnosti bavili na účet iných. Neprechladnite cez Veľkú noc. Toto obdobie prináša so sebou aj väčšiu ohrozenosť vašich obličiek.

  Horoskop pre znamenie Kozorožec na tento týždeň

  Vzťahy

  Tento týždeň nebude pre vás veľmi pokojný. Mohli by ste sa dostať do nepríjemnej situácie. Skutoční slabosi sú tí, ktorí nikdy o sebe nepochybujú. Prispôsobte sa tradíciám Veľkej noci.

  Peniaze - práca

  Dni tohto týždňa sú ovplyvnené energiami Veľkej noci. Pokojné však nebudú. O nečakané situácie nebude ani v rodinných vzťahoch, núdza. Tešte sa z jari. Využite to, čo ste sa naučili v detstve.

  Zdravie

  Častým vzorom na krasliciach sú červené kvetiny na bielom pozadí. Zelený štvrtok by sa malo jesť niečo zelené - špenát, šalát z čerstvých púpavových lístkov, alebo z šalátu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.