• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 19.07 2019 . Astrológ 1.

  Čaká vás príjemný deň, tešte sa a hlavne čerpajte z optimizmu, ktorý vás ovládol. Ako v práci, tak i v citovom živote pôjde všetko podľa vašich plánov, nebojte sa žiadnych neočakávaných udalostí. Večer ukončite deň pohodou doma, nechoďte zbytočne do bujarej spoločnosti.

  Vzťahy

  Priateľskí a otvorení by ste mali byť hlavne k svojej láske.

  Práca

  Na pracovisku sa nevyhýbajte vážnym rozhovorom.

  Zdravie

  Aj rozčuľovanie škodí zdraviu, tak sa kontrolujte.

  Peniaze

  Ste na tom finančne veľmi dobre, pokoj.

  Tip na dnešný deň

  Mali by ste sa snažiť o maximálne pracovné nasadenie a nezabúdať ani na detaily, na tom by totiž mohol stroskotať váš úspech. Starajte sa viac aj o svoje zdravie, ale aj svoje pocity, nebojte sa robiť všetko v prvom rade vo vlastnom záujme.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 19.07 2019

  Dnešný deň vás možno zastihol vyčerpaných. Často dávame za vinu druhým, ak sa nám niečo nepodarilo, ale je to hlavne náš problém. Uhol pohľadu na určitú vec je rôzny. Ak vás zviera čudne v krku, to sa ozýva fakt, že máte veľa nevyriešených problémov, o ktorých nechcete hovoriť. Krk máte vy Býci citlivý a Mesiac vo Vodnárovi vám robí nepríjemný kvadrát na vaše znamenie. Preto sa vám to dnes mohlo vyhrotiť.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Slnko vás podporí v úsilí pomáhať druhým ľuďom. Citové záležitosti riešte pokojnejšie. Vyplatí sa vám to. Vrátia sa vám dobré energie z okolia. Prejdite na letnejšie myslenie.

  Peniaze - práca

  Pocit nespravodlivosti je často oprávnený. Lenže máte na ňom svoj podiel viny. Staré, alebo novonadobudnuté kontakty budú katalyzátorom prekvapení v pracovnej sfére.

  Zdravie

  Pri pôste prepne organizmus na úsporný režim, telo čerpá energiu z bielkovinových a tukových zásob. Sója a sójové mlieko znižujú cholesterol, čiže chránia aj srdcovo-cievny systém.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.