• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Snažíte sa čo najviac viete, ale výsledok, ktorý by vás uspokojil nie a nie prísť. Možno je čas pozrieť sa na problémy z iného uhlu, skôr tak nájdete riešenie. Hoc sa to nezdá, práve teraz sa môžete naučiť trpezlivosti, veď je známe, že tá ruže prináša. Nepokoj vás neopustí ani večer, noc bude náročná.

  Vzťahy

  Otvoril sa vám priestor na stály vzťah, tešte sa.

  Práca

  Privítajte nové výzvy.

  Zdravie

  Ak sa zameriate na zlepšenie kondície, tak naozaj najskôr veľmi opatrne.

  Peniaze

  Ak vám peniaze ponúkajú cudzí, tak im určite neverte.

  Tip na dnešný deň

  Lepšie zorganizovať by ste si nemali len prácu, ale aj vzťahy. Lepšie tak poznáte ľudí, ktorí sú k vám naozaj úprimní, od tých, čo sa len falošne usmievajú, lebo z vás majú prospech. Buďte trpezliví voči svojim blízkym, milujú vás, len majú tiež svoje chyby.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 06.12 2019

  Podľahli ste predvianočnému zhonu? Zastavte sa chvíľu a buďte deťmi. V rozprávkach dobro stále zvíťazí nad zlom. Aj my sa nakoniec dopátrame k pravde, ale často je to dlhá cesta. Ak vás dnes niekto nahnevá, pozrite si rozprávku alebo ešte lepšie: začítajte sa do nejakej vašej klasickej rozprávkovej knihy ešte z detstva. Mali ste svoje sny a čistú dušu. Hoci sa váš život uberal inak, dobro môžete konať aj napriek nesplneným snom. Budete mať pokojnejší spánok.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  To, čo sa v mladosti naučíme, v starobe pochopíme. Nebojte sa starnutia a žite tak, aby ste mali na čo spomínať. Na prípadnej rodinnej oslave cez víkend si dávajte lepší pozor na to, čo hovoríte.

  Peniaze - práca

  Najhoršie máte za sebou. Nezabúdajte na svoje pôvodné plány. Nenúťte ostatných, aby sa správali rovnako ako vy. Ak vznikli finančné problémy, neriešte ich len požičiavaním peňazí.

  Zdravie

  Vaše depresívne stavy pramenia z okolitej teploty a nedostatku svetla. Vždy je čas niečo s tým urobiť. Severovýchod je na spanie úplne nevhodný smer. Hrozí vám prechladnutie.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.