• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Dnes by ste mohli niečo stratiť svojou vlastnou nezodpovednosťou. Ak budete neustále chrániť niekoho, kto si to zrejme vôbec nezaslúži, tak sa vám následky budú naprávať naozaj len veľmi ťažko. Úprimne povedzte, že takto to ďalej nejde.

  Vzťahy

  Nájdite si čas na svojich milovaných, niečo im začína dochádzať.

  Práca

  Ak urobíte niečo zlé, priznajte sa.

  Zdravie

  Vyberte sa do kúpeľov a relaxujte.

  Peniaze

  Na hazard dnes nemyslite.

  Tip na dnešný deň

  Na vlastnej koži sa presvedčíte o tom, že osoba, ktorej ste nedôverovali, je naozaj taká, ako ste si od samého začiatku mysleli. Naozaj ste nemali dať na reči ostatných a držať sa len vlastného inštinktu. Nabudúce už nič podobné nepripustite.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 16.02 2019

  V čase Luny v Rakovi preciťujeme všetci, ktorým nám záleží nielen na hmote, svoju spolupatričnosť s blízkymi ľuďmi. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Helion – Bytie podobné Slnku. Spoznajte svoje skutočné bytie tu na Zemi. Slnko svieti pre každého a je vašim patrónom! Tam Hore nás majú všetkých radi. Pre neveriacich preložím, vesmír nás všetkých obklopuje rovnako, len my to každý vnímame trochu inak. Ukážte svetu aj vašu vnútornú krásu!

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  V tomto týždni vás čakajú zaujímavé spoločenské aktivity a stretnutia s ľuďmi, ktorí na vás zapôsobia. Ľudia, a verejnosť vás napriek chybičkám vašej povahy, vnímajú veľmi pozitívne.

  Peniaze - práca

  Konáte pevne a rozhodne. Viete, že sa nemôžete spoliehať len na šťastie. Viete i to, že s povrchnosťou a pretvárkou ešte navždy nikto nedobyl dlhodobo svet, ani pevné miesto v ňom.

  Zdravie

  Neprestávajte sa venovať svojmu zdraviu a nerozčuľujte sa, aj tak je to väčšinou zbytočné. Návšteva u šamana, liečiteľa, alebo kohokoľvek, kto vie robiť očistu aury, nenahrádza návštevu lekára!

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.