• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Dnes by ste si mohli osvojiť nejaké nové zručnosti. Snažte sa vyberať také, ktoré by vás naozaj bavili, dobre si pri tom oddýchnete a novinkami budete priam nadšení. Zmeny, na ktoré ste sa odhodlali sa konečne prejavia v pozitívnom svetle, tešte sa z toho.

  Vzťahy

  Ak máte niekoho radi, dajte to najavo.

  Práca

  Práca šľachtí, ale dnes potrebujete voľno.

  Zdravie

  Ak sa chcete dobre vyspať, doprajte si dlhý pobyt na čerstvom vzduchu.

  Peniaze

  Môžete získať zaujímavú sumu, len sa viac snažte.

  Tip na dnešný deň

  Najvyšší čas poriadne spomaliť hektické tempo, ktoré ste nasadili počas posledných dní. Vyhnite sa akýmkoľvek konfliktom, iba čo by ste si pokazili náladu a povedali veci, ktoré neskôr oľutujete. Radšej jednoducho zostaňte v posteli.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 20.04 2019

  Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu podvečer vstupuje vaša planéta, Venuša, do znamenia spontánneho Barana. Budete mať viac nových, aj umeleckejších nápadov. Spestrite si na sviatky váš domov vlastnoručne vyrobenými veľkonočnými dekoráciami. Slnko prejde túto sobotu predpoludním do vášho znamenia Býka. Dlho ste sa tešili na tento krásny veľkonočný čas, ale žiaľ asi všetko nevyjde len podľa vašich predstáv.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Nezostávajte stáť na jednom mieste a nestroskotávajte zo strachu z komplikácií. Nič nie je také horúce. Už ste prežili dosť takýchto sviatkov, i napätejšej domácej predsviatočnej atmosféry.

  Peniaze - práca

  Svojmu okoliu ste dokázali, že si poradíte v každej situácii. Týždeň praje novým úspechom, ale neberte si na seba i povinnosti, ktoré by zvládol aj iný. Zapojte i doma do práce rodinu.

  Zdravie

  Váš maškrtný jazyk by vám mohol spôsobiť problémy. Horkasté šaláty z čakanky, alebo reďkovky zásobia vitamínmi, vytrávi po nich. Prinesú odľahčenie po sviatočných jedlách.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.