• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 19.01 2020 . Astrológ 1.

  Očakávajte zlepšenie hlavne vo vašej finančnej situácii, aj keď je voľný deň, dostanete ponuku, ktorá vás prekvapí. Premyslite dobre všetky detaily, ale vedzte, že aj hviezdy vám jednodznačne radia, ísť do toho naplno. Môžete len získať.

  Vzťahy

  Slovo, ktoré ste už raz vyslovili, nevrátite späť.

  Práca

  Dnes nie je nič, čo by ste nezvládli, hviezdy vám prajú.

  Zdravie

  Chráňte sa pred slnečným žiarením každý deň, slnko sa schováva aj za mrakmi.

  Peniaze

  Detské sny si plniť môžete, ale s rozumom. Na ktoré máte?

  Tip na dnešný deň

  Nebojte sa ráno dlhšie zostať v posteli a načerpať o niečo viac síl navyše. Využite ten čas napríklad na rozhovor s partnerom alebo nechajte svoje myšlienky len tak prúdiť. Neuveríte, na čo všetko zaujímavé tak môžete prísť.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 19.01 2020

  Luna vám nepraje, môžete byť nervóznejší. Ak máte pocit, že musíte byť niekým dôležitým, je to v poriadku, ale skúste sa nevyvyšovať nad druhých. Prechádza tým skoro každý človek, ktorý chce niečo dosiahnuť, len to nedáva najavo. Neskôr by ste sa za to hanbili. Úcta aj k tomu najnižšie postavenému kolegovi je znakom, že ste pochopili, prepojenie všetkých ľudí. Veru, sme tu na jednej lodi.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Čo sa v hneve spraví, môže uškodiť iným, avšak najviac človeku samému. Vaša Planéta Venuša sa teraz pohybuje v znamení Vodnára, ktorý s vaším znamením veľmi neladí. Buďte opatrnejší.

  Peniaze - práca

  Vplyv planét sa teraz môže odzrkadliť vo vašom živote nutnosťou zaujať seriózne stanovisko k riešeniu otázok spojených so zdrojmi vašich príjmov. Prídete na jednoduchšie riešenie.

  Zdravie

  Ak požiadavky na vašu osobu prerástli vaše možnosti, porozmýšľajte nad inou taktikou, pretože budete mať veľmi citlivý žlčník a chrbticu. Nenechajte sa ohnúť novými ťažkosťami a buďte vytrvalí.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.