• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 21.09 2019 . Astrológ 1.

  Máte toho veľa na duši, čo vás dusí? Tak by ste mali vyraziť do spoločnosti, aby ste boli so všetkými ktorých milujete a pri ktorých sa vám vždy vyjasnia myšlienky. Ťažké rozhovory už večer neodložíte, ale úprimnosť by vám mala pomôcť.

  Vzťahy

  Ukážte svoj zmysel pre spravodlivosť aj vo vzťahu.

  Práca

  Flexibilita sa vám dnes vyplatí.

  Zdravie

  Prestaňte už sedieť za počítačom, hor sa na vzduch.

  Peniaze

  Pracujete len pre peniaze? Tak to nie je dobré pre úspech.

  Tip na dnešný deň

  Pripravte sa vopred na to, že niektorí s vami asi nebudú súhlasiť, ale nemusíte sa preto hneď hádať. Dá sa predsa existovať aj s inými pohľad na život. Ak objavíte to krásne tajomstvo kompromisu, budete žiť spokojnejšie a hlavne ľahšie.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 21.09 2019

  Dnešnú septembrovú sobotu počítajte aj s rušivým vplyvom planéty Marsu. Preto si na popoludnie naplánujte len príjemné veci. Merkúr vám podporí aktívnu a spoločenskejšiu náladu. Bude tu pohyb, nové veci, aktivita, aj šance. Všetko má svoje hranice. Konzumáciou cibule si zmenšíte riziko aterosklerózy. Vaše telo potrebuje viac tekutín, čajov, minerálok, ovocia, šalátov, vitamínov.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Zmeny a náhle zvraty situácií a nálad zostávajú nepredvídateľné a emočné. Spôsobuje to stále aj planéta náhod, Urán v Býkovi. Zmeny sa vás nebudú týkať priamo, ale ich dôsledky pocítite.

  Peniaze - práca

  Nedajte sa ovplyvniť nestabilnými názormi. Kontrolujte svoje myšlienky a jasnejšie ich formulujte do slov, aby nedošlo k nedorozumeniam s menej chápavými, či náladovými ľuďmi.

  Zdravie

  Precitlivenosť na nikotín. Cvičte cviky na uvoľnenie svalov krku a šije. Kvietky ďateliny prečisťujú krv. Používa sa aj na liečbu žalúdočných vredov, ekzémov, hepatitídy, pri kašli, či zachrípnutí.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.