• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  V kruhu spolupracovníkov dnes zavládne dobrá nálada a vy si budete cítiť mimoriadne príjemne. Využite tento čas na nové nápady, v pozitívnom prostredí sa inšpirácii skutočne darí. V rodine sa možno dostanete do sporu pre názory mladších členov.

  Vzťahy

  V láske sú isté princípy skutočne dôležité.

  Práca

  Človeku sa darí tak, ako sa cíti.

  Zdravie

  Rýchle občerstvenie navždy vypustite zo svojho jedálnička.

  Peniaze

  Investujte do niečoho, čo máte skutočne radi.

  Tip na dnešný deň

  Nedokladajte si prácu, aj tak už toho máte viac než dosť. Najskôr si dokončite, čo je treba a až potom sa púšťajte do nových plánov. Prekvapenie príde v poobedňajších hodinách a bude príjemné.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 29.05 2020

  Niektorým sa bude dnešný posledný májový piatok trošičku zadrhávať energia, chvíľami pocítite únavu, či nedostatok síl. To je však na koniec týždňa pochopiteľné. Všetko potrebuje svoj čas, aj ľudské dozrievanie. Nerobte predčasne zbytočný poplach. Drobné konflikty vás môžu vyviesť z miery, dokonca môžete byt sklamaní, ak neprídete na to, ako sa tomu vyhnúť. Každú vec, ktorú budete chcieť urobiť, si vopred poriadne naplánujte.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Vplyvy kozmu zasahujú od dňa narodenia hlboko do života človeka svojimi dlhodobými vplyvmi. Dôležitá, ale nevyspytateľná planéta Urán, je teraz vo vašom znamení a vysiela vám podporné náhody.

  Peniaze - práca

  Aj Slnko sa pripojilo k Venuši a Merkúru vo vašom druhom astrologickom dome - dome peňazí. Ak chcete úspešnejšie riešiť financie, spravte to. Planéta Mars hovorí, peniaze zarobíte vlastnou silou.

  Zdravie

  Čiastočne máte ohrozené aj obličky. Zvlášť tí, čo majú na nechtoch pozdĺžne ryhy. Chronické ochorenia postihujú žľazy, ale môžu byť aj problémy s látkovou premenou a s ušami.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.