• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Ste tak trochu precitlivelí a neviete čo so sebou. Nekazte preto náladu aj ostatným a jednoducho sa nakopnite. Ľutovanie ešte nikomu v ničom nepomohlo, nezabúdajte, že len naša snaha nás posúva vpred. Ak ste sa ocitli v slepej uličke, neváhajte sa zamyslieť, ako zmeniť smer.

  Vzťahy

  Akoby ste neustále zabúdali, že láska robí ľudí šťastnými.

  Práca

  Ak si prácu rozdelíte, výsledok bude efektívnejší.

  Zdravie

  Aj pre zdravie môžete urobiť niečo zmysluplné.

  Peniaze

  Na šťastie sa nečaká, treba na ňom pracovať, platí to aj pri peniazoch.

  Tip na dnešný deň

  Možno máte pocit, že ste málo ocenení a že niektoré vaše úspechy zostali bez povšimnutia. Keby ste však zmenili uhol pohľadu, videli by ste všetkých svojich obdivovateľov a aj to, kde sa dajú robiť veci ešte o niečo lepšie.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 19.08 2019

  S rôznou intenzitou prežijete aj dnešný augustový pondelok. Stáť si na svojom vždy treba najprv dôkladnejšie prehodnotiť. Dospelosť nie je počet rokov, dospelosť je múdrosť a sila, ktorá vie ubrániť iných, ale aj seba. Využite ponúkané náhody. Keď sa vám zazdá, že neprichádzajú, nájdite si ich sami. Stále vás čosi núti zbytočne podceňovať svoj osobný šarm, iskru a osobnosť. Prečo?

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Neznáša konflikty. Často povie áno, hoci myslí nie. Sľúbi. Všetko robí zo strachu, aby vás nestratil. V dôležitých veciach neklame a nesklame, ale je opatrný.

  Peniaze - práca

  Vaša práca by mala mať aj finančné ohodnotenie. Ak začnite trpezlivo plniť svoje úlohy, preneste sa o krôčik vpred. Planéta Urán začal byť retrográdny. Môže priniesť nečakané situácie.

  Zdravie

  Auraterapia: Aura je magnetické pole okolo tela, ktoré neustále ”komunikuje“ s aurami iných Osobné aury sú spojené s univerzálnym polom duchovnej energie, z ktorej čerpajú svoju silu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.