• Horoskop pre znamenie Býk na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Aj keď by ste chceli vyskúšať doslova všetko, vo vlastnom záujme si vytýčte hranice a prioritné ciele. Ak sa budete bez rozmyslu púšťať do všetkého, nič poriadne nedokončíte a budete žiť v neustálom strese a pod tlakom. v osobnej sfére by ste sa nemali strániť ľudí.

  Vzťahy

  Mali by ste sa naučiť pristúpiť na kompromis.

  Práca

  Nebojte sa podať pomocnú ruku, vrátia vám to.

  Zdravie

  Energie máte dostatok, nebojte sa vrhnúť na aktívny šport.

  Peniaze

  Kontrola dopadne dobre, tak pokoj.

  Tip na dnešný deň

  V osobnom živote sa vám darí, ale aj tak sa do ničoho nežeňte po hlave a doprajte si dostatok čau na poznávanie a presvedčenie toho, čo vnútri naozaj cítite. Čo sa týka práce, tak na veľký zvrat si ešte musíte počkať.

  Od iného astrológa pre znamenie Býk na dnes 26.06 2019

  Všeličo je na takmer správnej ceste. Dnešnú júnovú stredu síce dôverujte, ale preverujte. Všetko ovplyvňuje mozog a aj zmeny citlivosti neurónov v ňom. V láske sa snažte, nech zažijete krásny pocit spolupatričnosti. Každému urobí dobre uznanie tvrdej práce a získanie postavenia. Častejšie pochváľte tých, ktorí sa snažia. Hoci v zamestnaní mnohé pôjde pomerne hladko, to ešte neznamená, že sa s niečím nebudete musieť trochu ponamáhať.

  Horoskop pre znamenie Býk na tento týždeň

  Vzťahy

  Súčasný vplyv Vesmíru má na vás aj pozitívny vplyv, aj keď sa vám to tak nezdá. Nedáva vám ružové okuliare, ale prehodnocuje. Uvedomíte si, čo vám stojí za to, a čo nie. Preveruje i v láske.

  Peniaze - práca

  Karta: Červená osmička: Nebuďte prehnane skromní. Vyzerá to potom, akoby ste nemali záujem. Nepodceňujte svoje pocity. Peniaze sú zhmotnená energia. Kupujte len to najpraktickejšie.

  Zdravie

  Zdravie je prvou podmienkou na naplnenie snov. Kto ho ľahkovážne zanedbá, nemôže rátať so šťastím. Prechádzky na čerstvom vzduchu vám spevnia svaly, dodajú energiu a vyženú melanchóliu.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.