• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Budú sa vám ponúkať nové veci, ktoré by ste mali odložiť na zajtra. Dnes nemáte svoj najlepší deň a utrpieť by tým mohlo najmä vaše zdravie. Stavte na rutinu všedných dní, aké poznáte a máte v nich istotu. Načerpajte silu do ďalších dní a potom sa rozhodnite.

  Vzťahy

  Pochybnosti musíte prekonať, inak nikdy nepokročíte ďalej.

  Práca

  V práci sa snažte jednať vždy len férovo.

  Zdravie

  Nemali by ste to preháňať s konzumáciou čokolády.

  Peniaze

  Ak investujete do bývania, neľutujte.

  Tip na dnešný deň

  Pozitívnu energiu sa v tomto období snažte načerpať najmä zo svojej lásky, ktorá našťastie prekvitá. Nech vám na nálade neuberú ani menšie neúspechy v práci, nie je to predsa to najpodstatnejšie v živote.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 19.08 2019

  Každý lásku vníma, a súdi o nej na základe vlastných skúseností. Zahoďte obavy a potlačte strach z neúspechu. Kým nevyskúšate, nedozviete sa čo viete zvládnuť, a čo si na sebe máte ceniť. Priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, či návštevy. Už čoskoro sa vám podarí nastoliť vytúženú harmóniu a celkovú spokojnosť nielen na duši, ale i na tele. Železo v potrave, či ako výživový doplnok pomáha proti chudokrvnosti.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Sú často, zvlášť muži, neukáznení. Rýchlo hovoria a rýchlo aj rozmýšľajú. Ak vám niečo sľúbia, sú v tej chvíli úprimní. Dôležité veci radšej žiadajte od nich písomne.

  Peniaze - práca

  Aktivita planét v tomto týždni je hnacou silou do nových úloh a aktivít. Dodáva možnosti. Snažte sa o rovnováhu v pocitoch. Získavajte duševnú harmóniu z reálnych pracovných možností.

  Zdravie

  Arteterapia: (liečenie umením) Ľuďom, ktorí majú citové problémy, môže pomôcť vizuálne vyjadriť najhlbšie myšlienky a pocity. Kresbami sa vyjavia hlboko zasunuté obavy a potreby.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.