• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Extra dariť sa vám bude najmä v oblasti lásky. Vaša polovička bude milá a vnímavá, presne vie, čo potrebujete k svojmu šťastiu. Je fajn, ak si toto obdobie užívate, ale nezabúdajte všetko krásne vrátiť späť. Zrejme sa vám zadarí aj v oblasti peňazí.

  Vzťahy

  Neberte si hneď všetko osobne, každý má právo byť mrzutým.

  Práca

  Neudeje sa nič, čo by vás ohrozovalo.

  Zdravie

  Skúste tráviť v prírode čo najviac času, je to lepšie, však?

  Peniaze

  Správajte sa rozumne.

  Tip na dnešný deň

  Ak máte úprimnú snahu niekomu pomôcť a poradiť, tak sa nedajte zatiahnuť do väčších problémov, než by ste boli schopní uniesť. Niekedy si stačí aj dobre premyslieť, čo by to dotyčný vôbec ocenil.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 20.04 2019

  Dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu rozmýšľajte praktickejšie. Zdisciplinujte svoje vnútro, aby ste nevhodnými výstupmi neotrávili iných. Niektorí narazíte na problematického človeka, ktorému budete musieť vysvetliť, že zle sa stane každému, kto pomáha škodcom škodiť. Možno sa vám ohlási starý priateľ, a v spomienkach na pekné časy minulé prídete na pozitívnejšie myšlienky.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Najlepšie na zlepšenie nálady je vnímať radosť detí a krásy jarnej prírody. Rodičia, nezabudnite pripraviť predveľkonočný, i veľkonočný program pre vaše deti. Opýtajte sa aj ich, ako to chcú.

  Peniaze - práca

  Menšie nezhody s kolegami vás nemusia odradiť od toho, čo ste začali. Neprežívajte všetko zbytočne emotívne. Asi sa nebudete cítiť dobre, to však neznamená, že sa tak cítia všetci.

  Zdravie

  Na Veľký piatok sa zachováva prísny pôst. Podľa tradície by zdraví dospelí mali vylúčiť mäso na počesť a pamiatku umučenia a smrti Krista. Aspoň si uvedomíte, či sa viete odosobniť od jedla.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.