• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Dnes ste sebaistí a pritom veľmi príjemní voči okoliu, pokúste sa takto vydržať až do večera, vyplatí sa vám to. V práci vďaka tomu doslova zažiarite a získate nové kontakty, nuž a v osobnom živote možno vďaka úsmevu stretnete svoju spriaznenú dušu.

  Vzťahy

  Nesnažte sa na nikoho urobiť nátlak, to by nedopadlo dobre.

  Práca

  Nastavte si vyššiu latku, pokojne.

  Zdravie

  Vyskúšajte na striedačku teplú a studenú sprchu, ale zájdite do sauny.

  Peniaze

  Nakupujte lacnejšie, len si dajte pozor na to, čo je v tom peknom obale.

  Tip na dnešný deň

  Vyhnite sa akýmkoľvek hádkam, či už v práci, alebo v súkromí, nemali by ani nijaký zmysel. Napätia sa môžete zbaviť aj iným spôsobom, tak skúste radšej prechádzku v prírode, alebo adrenalínový šport.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 06.12 2019

  Spájate ľudí a nosíte im informácie, tak ako ich vládca Merkúr, posol bohov. Možno budete skúšaní v tomto čase citmi a tým, či rozoznáte pravé od nepravého. Nebojte sa rozdielnych názorov, je to bežné. Dôležité je, ako iný názor prijmeme a aj to, ako svoj vyslovíme. Dobrého priateľa poznáme aj podľa toho, že nám občas povie aj nepríjemnú vec o nás samých, ak to potrebujeme. Dobrá rada: neodmietnite dnes pomoc človeku, ktorý vás o to požiada.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Vnútorné napätie spôsobí, že vaša rozhodnosť zlyhá v nevhodnej situácii. Môže sa stať, že tým zraníte city niektorých ľudí. Nikomu neuškodí, keď občas mlčí. Skôr je na škodu veľa prázdnych rečí.

  Peniaze - práca

  Pri míňaní peňazí buďte veľmi opatrní. V práci buďte mierni, nevyčítajte kolegom maličkosti. Starší sa môžu uraziť, a u mladších stratíte sympatie. Pri strese sa dá viac pokaziť, ako získať.

  Zdravie

  Hrejte si často ruky nad plameňom, hoci aj sviečky. Posilní to vaše imunitné schopnosti, takže nepodľahnete jesenným chorobám. Posteľ s hlavou na východ odporúčajú odborníci mladým ľuďom.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.