• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Nebojte sa skĺbiť kariéru s osobným životom, vaša láska pre vás má pochopenie, ale potrebuje vedieť, čo je vo veci. Nerozhodnosť nie je na meiste, rovnako ani zahmlievanie problémov. Viac hláv, viac rozumu, veď kto iný vám lepšie pomôže, ak nie ten, ktorý vám drží stranu?

  Vzťahy

  Vaša polovička vás tiež potrebuje.

  Práca

  Naplňte ciele, ktoré ste si stanovali už dávnejšie.

  Zdravie

  Iba po zdravom jedle si môžete povedať, že sa cítite fajn.

  Peniaze

  Investujte len do transakcií, ktorým rozumiete.

  Tip na dnešný deň

  Nadriadených, ale aj ostatných spolupracovníkov dnes presvedčíte o svojich kvalitách. aj neprajníci budú musieť uznať, že v tom, čo robíte, sa naozaj vyznáte a tak sa nebojte využiť tento priaznivý čas vo svoj prospech. Doma už len pekne oslavujte.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 29.05 2020

  Často sa obávate, že nebudete mať čas a možnosti uskutočniť to, po čom túžite. Dnešný posledný májový piatok buďte realistickí čo sa týka toho, čo si práve teraz môžete dovoliť. Dobrá forma všetko zdolá, i možné problémy s nespratníkmi. Nenechajte sa riadiť panikou. Milujte nejakú osobu preto, čo je, a nie preto, čo má. Aby ste dostali veľa lásky, musíte dnes večer dať aj trochu nehy a odpustenia.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Mocné emócie súčasnosti spôsobujú, že dokážete milovať, ale i nenávidieť naraz. Zvlášť teraz, v máji, máte zvýraznenú citlivosť, vnímavosť, poetickosť a silnú osobnú charizmu.

  Peniaze - práca

  Čestný rozhovor a úprimné zaobchádzanie s inými ľuďmi je základom všetkých serióznych vzťahov. V máji by ste už mali mať jasno v tom, po čom túžite. Prídu situácie a zmeny v pozitívnejšom zmysle.

  Zdravie

  Fajčenie v tehotenstve vážne ohrozuje budúce zdravie dieťaťa. Oslabuje a ovplyvňuje aj ľahší vznik jeho budúcich závislostí. Zvlášť, ak sa narodí vo vzdušnom živle. Cesnak znižuje krvný tlak a cholesterol.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.