• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Šťastena je dnes na vašej strane, preto sa nebojte riskovať ako v pracovnej, tak aj v citovej oblasti. Predstavte nové projekty a sebavedomo predložte všetky požiadavky. Svojej láske večer vyznajte aj tie najhlbšie skryté city a načrtnite smer, ktorým by ste sa chceli uberať, môžete len získať - na všetkých frontoch.

  Vzťahy

  Vek nie je dôležitý, ide predsa o porozumenie.

  Práca

  Pracovné a finančné veci spolu súvisia.

  Zdravie

  Menej stresu a viac pokoja, zaťažujete sa viac, než je vaše telo schopné zvládnuť.

  Peniaze

  Nevýhodu otočte vo svoju výhodu.

  Tip na dnešný deň

  Večer si doprajte totálny relax, robte len to čo vás baví a hlavne sa poddajte nápadom svojej polovičky. Vyhnete sa zbytočným nervóznym naťahovačkám a všetko pôjde akosi ľahšie, samo od seba.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 26.06 2019

  Postupujte pragmaticky. Dnešnú júnovú stredu sa lepšie ovládajte, keď iní vybuchnú. V láske stojíte trochu neisto. Nastupuje však aj postupná harmónia. Môžete mať mystické sny, ktoré mám niečo vysvetlia, alebo pripomenú, hoci aj z minulosti. K poklesu energie vám niekto dopomôže neustálym zapáraním, či rozoberaním zastaranej záležitosti. V stresoch zhlboka dýchajte, alebo počítajte.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Vychádza vám mnohé, veď sa aj snažíte. Mnohí vás pozorujú a tajne sa vám snažia vyrovnať, a nájsť tiež recept na úspech. V terajšej pozícii nechtiac veľmi vplývate na iných ľudí.

  Peniaze - práca

  Karta: Mečová dáma: Bude potrebné spresniť si pracovné podmienky. Zvlášť ženy sa dostanú do popredia. Financie stabilizujete. V nedeľu, aj pod vplyvom Luny v živle vášho Vzduchu budete rozmarnejší.

  Zdravie

  Pozor na pokĺznutia a zlomeniny. Vaše telo si s menšími chorobami časom poradí. Viac si všímajte upozornenia tela. Nepite vodu z nepreverených zdrojov, aby ste nemali črevné problémy.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.