• Horoskop pre znamenie Blíženci na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Ak máte aj dnes prácu, tak by ste sa mali s úlohami poponáhľať, aby ste čo najskôr vyrazili na peknými chvíľkami s milovanými. Neseďte len tak doma a neleňošte v posteli, tento deň patrí dobrodružstvu. Konečne sa vám podarí nájsť stratenú duševnú rovnováhu.

  Vzťahy

  Nepočúvajte klebety, nie sú dôležité.

  Práca

  Pracujte na sebe, ešte stále sa máte čo učiť.

  Zdravie

  Niekedy je najlepším liekom len oddych a ničnerobenie.

  Peniaze

  Možno vám chýba len pár drobných, ale však o nič nejde.

  Tip na dnešný deň

  Vychutnajte si každú novú chvíľu, ktorú prežívate, pretože práve v tomto období pociťujete tak dávno vytúžené šťastie. Pokiaľ vás zahltilo množstvo nápadov, nadšene sa o tom poraďte so svojou láskou, má lepší prehľad a tak vás veľmi dobre nasmeruje.

  Od iného astrológa pre znamenie Blíženci na dnes 16.02 2019

  Venujte dnes pozornosť každému slovíčku, ktoré vyjde z vašich úst. Veľa sa hovorí o tom, že už ľudia tak nekomunikujú ako kedysi. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: Kristus – Pravda a bezpodmienečná láska. Hľadanie pravdy, to je téma, ktorá nikdy nekončí u človeka, ktorý myslí, cíti a má svoju slobodnú vôľu. Ovplyvňuje nás všetko okolo, veru aj tieto riadky vo vás môžu vyvolať rôzne pocity. Uznanie autority niekoho, kto vás oslovil je dobrá vec, ale nezabúdajte počúvať svoje srdce.

  Horoskop pre znamenie Blíženci na tento týždeň

  Vzťahy

  Nenechajte si pokaziť náladu akoukoľvek nespravodlivosťou, aj keď ju z celej duše nenávidíte. Nebojte sa prejaviť aj romantickú stránku vašej povahy. Vo štvrtok je Valentína.

  Peniaze - práca

  Planéta Mars vám prinesie zaujímavú finančnú ponuku v kariérnej oblasti. Ak máte záujem, využite vplyv, ktorý máte na ľudí. Váš spôsob práce a životný štýl prejde menšími zmenami.

  Zdravie

  Ak je vaša aura oslabená, citlivejšie reagujete na negatívne vplyvy okolia. Negatívne energie sú zodpovedné aj za zdravotné problémy a choroby, ktorých príčinu nie je možné presne určiť.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.