• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 06.12 2019 . Astrológ 1.

  Na pracovisku na vás čakajú nepríjemnosti, s ktorými sa musíte porátať. Ak zbytočne neznervózniete a urobíte si podrobný zoznam všetkých krokov, všetko dobre dopadne. Večer strávte v spoločnosti svojich priateľov, potrebujete prísť na iné myšlienky.

  Vzťahy

  V partnerskom vzťahu sa vám oplatí prispôsobiť.

  Práca

  Veci sa budú vyvíjať kladne, nebojte sa.

  Zdravie

  Vyhnite sa sýteným bublinkovým nápojom, bol by z toho zápal hrdla.

  Peniaze

  Spokojnosť by mala vychádzať z vášho vnútra, nie z bankového konta.

  Tip na dnešný deň

  Nemali by ste len sedieť doma, hlavne ak vás ostatní volajú. Ak už neviete čo so sebou, tak aspoň vyrazte do prírody na prechádzku a snažte si vyčistiť hlavu od každodenných problémov. Neberte si všetko osobne, o nič predsa nejde.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 06.12 2019

  Počas obeda sa vás môže zmocniť náladovosť a tendencie brať veci veľmi subjektívne. Ak sa vám bude zdať, že si na vás šéf zasadol a tlačí na vás termínmi, zachovajte rozvahu. Na druhej strane si treba uvedomiť, že na veci, ktoré sa nás týkajú, pozeráme zo svojho uhla pohľadu. Zamyslite sa, či by ste si to s dotyčným vymenili. Určite má i on svoje súkromné problémy, tak ako každý z nás. V takých prípadoch sa pozerajte na vec ako pozorovateľ.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  V pondelok kroťte svoj hnev, aby neprerástol. Je zvýšená vaša citlivosť a náladovosť a narastá túžba spoznávať neznáme a nepoznané. Predkladajte svoje požiadavky veľmi opatrne.

  Peniaze - práca

  Snažíte sa splniť všetky záväzky, ktoré ste si na seba zobrali, ale úprimne povedané, toľko práce sa nedá stihnúť. Predchádzajúce dni ste sa zrejme necítili práve najlepšie.

  Zdravie

  Čakry sú energetické „farebné lieviky“, rozširujúce sa smerom von z tela, ktoré sa rovnomerne točia rovnakou rýchlosťou aj smerom, a sú umiestnené na prednej i zadnej časti ľudského tela.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.