• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 29.05 2020 . Astrológ 1.

  Prvá polovica dnešného dňa bude náročná, ale už poobede si užijete zaslúžený pokoj. Dobrá správa, finančné privylepšenie a dokonalá súhra duší s vašou polovičkou vás urobí šťastnými. Užite si každú jednu chvíľu, aby ste načerpali čo najviac energie do ďalších dní.

  Vzťahy

  Buďte len s tými, ktorým na vás záleží.

  Práca

  Snažte sa poukázať na svoje kvality.

  Zdravie

  Od rána ste plní energie, tak ju dnes využite na šport.

  Peniaze

  Ak niekomu neveríte, tak mu nič nepožičiavajte.

  Tip na dnešný deň

  Dnes budete musieť riešiť jeden problém za druhým, ale zachovajte pokoj a doprajte si počas práce aj pravidelné prestávky. Pomôže sa vám to viac koncentrovať a domov napokon odídete ešte s predstihom. Ak máte v pláne nákupy, tak hlavne všetkého s mierou.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 29.05 2020

  Zahoďte svoje zlozvyky, a začnite sa učiť žiť príjemnejšie. Môže vám to výrazne skvalitniť život. Dnešný posledný májový piatok vás môžu zaskočiť nepredvídateľné prekvapenia nielen na poli citovom. V tomto období aj niekto, kto vás nemal veľmi v láske, súperil s vami, alebo vás otvorene zamietol, môže sa stať novým priateľom. Doprajte si aj výbornú večeru, veď pracovný deň, i týždeň, sa väčšine ľudí, možno i vám, skončil.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Životné krízy pôsobia na charakter aj priaznivo, pretože vedú k sústredeniu síl. Životný úspech často pokazí nepremyslená, či zle využitá energia, ktorá dáva podnet k sporom, omylom a utrpeniu.

  Peniaze - práca

  Teraz, koncom mája, budú pozitíva aj v profesionálnej oblasti. Natrafíte na ľudí, ktorí majú, alebo mali podobné problémy ako vy, a ktorí vás pochopia. Niekedy menej je viac.

  Zdravie

  Na vašu zlú a nepravidelnú životosprávu dopláca najmä vaša pečeň. Nevyhýbajú sa vám ani problémy so žlčníkom a zanesenými črevami. Z nervozity nastávajú problémy so žalúdkom a dýchaním.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.