• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 20.04 2019 . Astrológ 1.

  Vyhnite sa situáciám, kedy by ste sa mohli dostať do nepodstatného konfliktu. Máte voľno, plánujete príjemné chvíle s blízkymi a preto nech vás nerozhádžu malichernosti. V partnerskom živote by ste sa mali naučiť byť väčšou oporou.

  Vzťahy

  Každý má právo na svoje tajomstvo, rešpektuje partnera.

  Práca

  Nech vás nikdy neopustí chuť pracovať.

  Zdravie

  Zaoberajte sa svojim zdravotným stavom viac ako doteraz.

  Peniaze

  Dnes je jeden z tých dní, kedy budete mať málo.

  Tip na dnešný deň

  Skúste dnes potlačiť túžbu všetkým rozkazovať a každého ovládať. Nájdite v sebe pokoru a buďte ticho aj vtedy, keď vás strašne svrbí jazyk. Bohužiaľ, nie vždy máte pravdu, zmierte sa s tým konečne.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 20.04 2019

  Ak sa dnešnú veľkonočnú Bielu sobotu upokojíte, pocítite, že sa oveľa viac dokážete sústrediť na to, čo robíte, a stanete efektívnejšími. Vyhnite sa nedomyslenému veľkonočnému domácemu doberaniu, aby ste sa nepoharkali s osobou, na ktorej vám záleží. Ak začnete každého odbíjať nevhodnými poznámkami, dosiahnete akurát to, že vám nikto nepomôže, ak budete potrebovať radu, či bežnú materiálnu pomoc.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Vaše vzťahy budú nevyvážené, ale to väčšinou pred sviatkami býva. Vo štvrtok si budete chcieť presadiť svoje právo na radosť. Víkend praje veľkonočným domácim návštevám a posedeniam.

  Peniaze - práca

  Nechajte si svoje rady pre tých, ktorí o to stoja. Mesiac vo Váhach ovplyvňuje stred týždňa. Cez Veľký piatok je v splne. Máte veľké šance, i energiu, presadiť seba, i svoju podnikavosť.

  Zdravie

  Hniezdo (miska, tanier) symbolizuje bezpečie a ochranu. Kruhový tvar vysvetľuje, že nič na svete sa nezačína ani nekončí, ale plynule prechádza z jedného stavu do iného.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.