• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 16.02 2019 . Astrológ 1.

  Využite vhodnú chvíľu na získanie osoby, ktorá vám je blízka už dlho, len ste nenašli odvahu prejaviť to naplno. Všetko sa napokon vyvinie tak, ako to osud naplánoval. Nezaoberajte sa viac minulosťou, žite pre túto chvíľu.

  Vzťahy

  Môžete sa tešiť na príjemný večer plný romantiky.

  Práca

  Odvaha pomáha prekonať všetky prekážky.

  Zdravie

  Na slnku nezabudnite na ochranu.

  Peniaze

  Nikdy nezabúdajte na právne riziko.

  Tip na dnešný deň

  Nemali by ste byť prekvapení, ak sa vám naskytne príležitosť na flirt čo dokonca neveru. Teraz ide o to, ako túto situáciu ustojíte, pretože by to mohlo byť kľúčové pre vyjasnenie vašich vzťahov.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 16.02 2019

  Ak máte dojem, že sa neviete uvoľniť, môže za to okrem iného, aj napätie z kontaktu s niektorými jedincami okolo vás. Veľká majstrovská karta na zamyslenie pre vás: El Morija - Dôvera. Občas máme pocit, že sme vydaní na milosť a nemilosť osudu. Nie je to tak, zabúdame, že všetko, čo sa nám deje, sa nám deje pre naše dobro. Dôverujte si aj v ťažších situáciách, tam hore vás pozorujú a naložia na vás len toľko, koľko vládzete!

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Prejavy cudzích energií, od mŕtvych, ale aj živých, môžu byť rôzne, od nepríjemných pocitov, až po dosť závažné zmeny doterajšieho správania. Skúste prehodnotiť aj svoje správanie.

  Peniaze - práca

  Komunikujte ako sa najviac dá, a na svojich spolupracovníkov si dávajte pozor. Držte temperament na uzde. Ak sa budete riadiť intuíciou, včas odhalíte chytrákov a špekulantov.

  Zdravie

  Zeler obsahuje betakarotén, kálium, draslík. Je účinný pre diabetikov, na zažívacie orgány, reguluje krvný obeh a tlak, má antidepresívne účinky, a je veľmi účinný pri redukčnej diéte.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.