• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 19.08 2019 . Astrológ 1.

  Keď niekto nemá rád organizáciu, ukážte mu, prečo má význam. V osobnom živote sa môžete a aj viete dať strhnúť momentom a dobrodružstvom, ale v práci na to nie je priestor a to by ste mali naučiť aj priamych spolupracovníkov.

  Vzťahy

  Venujte sa viac celej svojej rodine.

  Práca

  Zásadné zmeny na dnes odložte.

  Zdravie

  Nebojte sa virózy ani chrípky, zatiaľ vám nič také nehrozí.

  Peniaze

  Úspech vo finančnej sfére máte na dosah.

  Tip na dnešný deň

  Ak sa v práci udeje niečo nepríjemné, neanalyzujte to do nekonečna. Možno nepokladáte tento stav za prijateľný, ale na isté záležitosti si jednoducho len musíte zvyknúť a až k nim príde opäť, najlepšie bude držať sa bokom.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 19.08 2019

  Dnešný augustový pondelok odhoďte bremeno urazenosti. Nečakajte, že si niekto všimne vašu snahu bez toho, aby ste ho na ňu upozornili. Učte sa odpúšťať a užívať si tento pocit. Bez práce nie sú koláče a bez dobrého srdca nie je krásny vzťah, ani láska v žiadnej jej podobe. Dobrý čas na nákupy, predaj, cestovanie, návštevy, uzatvárania zmlúv, štúdium, čiže vplyv planetárneho patróna týchto energií: Merkúra.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Vie klamať toto znamenie? Bez problémov vzbudzuje nádeje, dáva sľuby a veľmi o tom ani nepremýšľa. Je optimista a hlavu si nad ničím neláme. Verí, že si vždy nájde výhovorku. Dajte si pozor na reči.

  Peniaze - práca

  Zápornejšie aspekty planét sa zvoľna vyrovnávajú do harmonickejších polôh. Jupiter bude štedrejší k ľudom zo živlu Ohňa, i vás. Utrieďte si myšlienky, aj plány do budúcnosti.

  Zdravie

  Aromaterapia: Liečenie ochorení silno koncentrovanými olejmi, extrahovanými z rastlín. Môžu sa tiež pridávať do kúpeľov, v obkladoch, masážami. Prenikajú pokožkou - potnými pórmi a folikulmi.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.