• Horoskop pre znamenie Baran na dnes 26.06 2019 . Astrológ 1.

  Dnes sa vám bude dariť rovnako, ako aj nedariť, ale občas sú potrebné aj takéto dni pre udržanie rovnováhy. Aby ste prišli na iné myšlienky, ponáhľajte sa domov ku svojim blízkym, v ich spoločnosti sa vám vždy rozjasní a duša pookreje.

  Vzťahy

  Ak sa budete musieť svojej láske prispôsobiť, rozhodne sa nebráňte.

  Práca

  Ak budete ignorovať maličkosti, pohoríte.

  Zdravie

  Nemali by ste pomáhať len sebe, naučte podať prvú pomoc.

  Peniaze

  Ak niečomu nerozumiete, tak sa o tom ani len nebavte.

  Tip na dnešný deň

  Už ste tak trochu rozmaznaní, nezdá sa vám? Nič vám nie je dosť a nič vám nie je dobré, ste kritickí voči sebe aj voči okoliu. Viete, v čom je problém? Zle sa na svoj život, aj na ostatných okolo dívate, Zmeňte to.

  Od iného astrológa pre znamenie Baran na dnes 26.06 2019

  Hnev sa neprekoná hnevom, ale láskou. Nezabudnite ani na to, že koleso šťastia sa stále točí. Raz je dobre, a inokedy nie, ale tak to má byť. Mnohí svoje víťazstvo, alebo naopak porážku, nezvládnu, preto to chce pokoj mysle. Pozor na srdce, to fyzické i to psychické. Buďte objektívni a realistickí. Dodržujte záväzky. Asi budete musieť prijať zásadné rozhodnutia, tak sa nesplašte a neriešte to unáhlene, ani dnešnú júnovú stredu.

  Horoskop pre znamenie Baran na tento týždeň

  Vzťahy

  Teraz, koncom mesiaca sa mal váš svet upriamiť na to najcennejšie, na rodinu. Kozmická podpora presunula do Raka, znamenia vášho astrologického domu domova. Neodmietajte podporu, budete spokojnejší.

  Peniaze - práca

  Karta: Zelená šestka: Blokády, veža, ťažký boj. Všetko vás obmedzuje, vrátane šéfa a kolegov. Ste silná osobnosť. Čas pracuje pre vás. Prídu aj falošné sľuby a využívačné ponuky.

  Zdravie

  Už aj muži okolo tridsiatky sú náchylní na zvýšenú hladinu cholesterolu. Ten môže za mnohé srdcovo - cievne príhody. Ovplyvňujú to hormóny. Ženské cievy až do prechodu chráni estrogén.

  • PARTNERSKÝ HOROSKOP

   Zistite, ako dve rôzne či rovnaké znamenia na seba vplývajú a aké sú predpoklady na ich partnerské spolužitie.